Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

10 godzin temu, Aldrumka napisał:

a ile kosztuje taka przyjemność

100-150zł

Ale mamy minus na ponad 400zł i kilka świerzych rachunków za jedzenie nierozliczone. Minus się powiększa a my nie jesteśmy już w stanie pokrywać minusów. 

Po części jest to moja wina, ale niezamierzona. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witamy wszystkich 

Dostaliśmy przelew na kwotę 105. Darczyncę proszę o dobrowolne przyznanie się. Mam pewne typy ale wolę jak się sama przyzna :-)

Wydaliśmy na żarcie kwotę 73,97. Kupiłem 4 poduchy dla psów, bo stare się podarły a już dłużej nie mogłem patrzeć jak się pokładały na podłodze. Tanie, kodura, naprawdę byłem zdziwiony ceną.  Za 4 sztuki z wysyłką zapłaciłem 50,96zł. 

Z bazarku Markety.... uzbierało się 184 (bardzo dziękujemy)

Stan na dziś: -561,90 +105-73,97-50,96+184= -397,83

EDIT: 105 zł pochodziło od Aldrumki z bazarku. Dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Jak masz kłopoty, to dlaczego nie dołożyć ich więcej? Stare psiaki więc zaczynają się coraz większe problemy. Dziś nagle nasza staruszka Lady zachorowała, zdiagnozowano u niej zespół przedsionkowy geriatryczny. Przyczyny szukają, czekamy na wyniki badań. Lady ma 12 lat, ma wycięte listwy mleczne z powodu guzów jakie kiedyś zaczęły się tworzyć, mam nadzieję, że nie ma przerzutów i choroba nie jest ich wynikiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...