Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

12 minut temu, Aldrumka napisał:

zaraz przeleję niestety niewielki utarg z bazarku + 5 zł za ocet bo zostały u mnie 2

 

a co z maluszkiem czy maluszką

To 3kg kocur. Szukamy domu. Jakby ktoś słyszał, poproszę o sygnał. Umie korzystać z kuwety, sam je, wchodzi na kolanka, i prawie na głowę. Śpi w nogach. Odrobaczony już, odpchlony, szczepienia za tydzień.  

Ocet widać ktoś nie odebrał, albo za dużo spakowałem. Skoro nikt się nie odezwał, to zostaw u siebie jako gratis. 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, TZmestudio napisał:

To 3kg kocur. Szukamy domu. Jakby ktoś słyszał, poproszę o sygnał. Umie korzystać z kuwety, sam je, wchodzi na kolanka, i prawie na głowę. Śpi w nogach. Odrobaczony już, odpchlony, szczepienia za tydzień.  

Ocet widać ktoś nie odebrał, albo za dużo spakowałem. Skoro nikt się nie odezwał, to zostaw u siebie jako gratis. 

Jak to 3 kg, to Bunia waży 10 kg ? czy piszesz o kolejnym gościu ?

Link to comment
Share on other sites

Powoli ludzi ogarnia szaleństwo. Mam wrażenie że ideą świąt jest konkurs - o ile można się rozszerzyć w ciągu kilku dni. To co dziś widziałem to jakieś szaleństwo. 

Jeśli wierzyć badaniom, to 1/3 z tego co zostanie ugotowane następnie zostanie wyrzucone - to przeraża. 

No ale wychodząc naprzeciw modzie postanowiłem zaszaleć i kupiłem wątróbkę i ryż dla psów na dwa tygodnie. Po prostu nie będę się boksował w kolejce. Muszę zwyczajnie ten okres przeżyć, potem będzie już lepiej :-)

Na jedzenie za ostatni okres dla psów wydałem 126,80zł To jest kwota łącznie z dzisiejszymi zakupami. 

 

Mam dylemat: znaleźnego kota można wliczyć do kosztów czy też drodzy darczyńcy sobie tego nie życzą? Chciałbym deklaracji od osób które nam aktywnie pomagają. W końcu to również ich udział. Bardzo poproszę. Jeśli bedzie na tak, to zostanie doliczona kwota 95zł za szczepienie i odrobaczenie. Jedzenie jest kwotowo zaniedbywalne. Je tyle co kot napłakał. Poproszę o Wasze zdanie

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie sprawa się częściowo rozwiązała z koteczkiem. Dostaliśmy na ten cel pieniądze od Babia Ania 100zł. Wydaliśmy dziś 90zł, a 10 zł pozostałe wydamy na odrobaczenie drugie  za tydzień. 

Mimo wszystko dziękuję za wypowiedzi i będę miał je na uwadze, bo za miesiąc mamy termin na kolejne szczepienie. 

Banda pozdrawia weteranów, którzy jeszcze czasem podczytują nasz wątek. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...