Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dzisiaj byliśmy na pobraniu krwi i ogólnym oglądaniu Gajulki. Na oko, ucho i stetoskop nie jest źle, jedynie słychać, że serce nie pracuje normalnie, ale to wiemy. W poniedziałek będą wyniki i będziemy się umawiać na konsultacje z naszą panią doktor. Dalej prosimy o kciuki. 
Po wizycie w lecznicy, podczas oczekiwania na wsadzenie do samochodu, Gajulka wyglądała tak

0af97a2611ae5d65.jpg

Po południu pojechaliśmy z małą mordką w gości. Było żebractwo, szczekanie i dużo radości. Po wrażeniach Gajka zaległa. Teraz śpi i głośno chrapie 🙂 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2022 o 22:47, Radek napisał:

Dzisiaj byliśmy na pobraniu krwi i ogólnym oglądaniu Gajulki. Na oko, ucho i stetoskop nie jest źle, jedynie słychać, że serce nie pracuje normalnie, ale to wiemy. W poniedziałek będą wyniki i będziemy się umawiać na konsultacje z naszą panią doktor. Dalej prosimy o kciuki. 
Po wizycie w lecznicy, podczas oczekiwania na wsadzenie do samochodu, Gajulka wyglądała tak

0af97a2611ae5d65.jpg

Po południu pojechaliśmy z małą mordką w gości. Było żebractwo, szczekanie i dużo radości. Po wrażeniach Gajka zaległa. Teraz śpi i głośno chrapie 🙂 

                                                      ❤️🍀🍀❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2022 o 14:14, dwbem napisał:

Ja tak z ciekawości  w której lecznicy leczysz Gajulkę? Może w tej samej co ja te swoje sunie bo mój doktor, ktorego mkiałam 34 lata mi zmarł niespodzianie i musiałam poszukać innych.

Gajulkę leczymy w lecznicy Psychodnia na ul. Heroldów. U jednej pani doktor od wielu lat. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mała mordka była na konsultacji u naszej pani doktor. Wyniki krwi w miarę OK, echo serca też bez dramatu. Oczywiście Gajka nie była by sobą, gdyby coś nie wyszło w badaniach. Z badania moczu wynika, że jest jakiś stan zapalny układu moczowego. W środę po świętach mamy umówione dodatkowe badania. Przy okazji nasza pani doktor zaleciła USG, bo od lutego nie robiliśmy i trzeba zobaczyć, czy wszystko OK. Tym USG to się z lekka denerwuję. A tak wygląda Gajulec z płatkami śniegu na pycholu 🙂 

24755513b82434c2.jpg

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że nie jest źle z Gajulką. Ja mam dobrą klinikę blisko siebie to lecznica Wieża na Powstańców Śląskich naprzeciw pętli tramwajowej Nowe Bemowo. Też są dobrzy specjaliści i mają pełną aparaturę, ratowali mi Emi z zaangażowaniem ale wiadomo na złośliwego raka nie ma mocnych. Ale Kamę postawili na te krotkie nożki bo sika normalnie no i nie ma ropomacicza a podobno już było.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 00:36, Radek napisał:

Dzisiaj mała mordka była na konsultacji u naszej pani doktor. Wyniki krwi w miarę OK, echo serca też bez dramatu. Oczywiście Gajka nie była by sobą, gdyby coś nie wyszło w badaniach. Z badania moczu wynika, że jest jakiś stan zapalny układu moczowego. W środę po świętach mamy umówione dodatkowe badania. Przy okazji nasza pani doktor zaleciła USG, bo od lutego nie robiliśmy i trzeba zobaczyć, czy wszystko OK. Tym USG to się z lekka denerwuję. A tak wygląda Gajulec z płatkami śniegu na pycholu 🙂 

24755513b82434c2.jpg

 

Przepiękna Gajulka, wszystko będzie dobrze, kciuki mocno trzymam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 14:04, dwbem napisał:

Dobrze, że nie jest źle z Gajulką. Ja mam dobrą klinikę blisko siebie to lecznica Wieża na Powstańców Śląskich naprzeciw pętli tramwajowej Nowe Bemowo. 

My chodziliśmy z Saruśką też na Powstańców, ale do lecznicy pod 101.

Dnia 18.12.2022 o 15:40, Ellig napisał:

Przepiękna Gajulka, wszystko będzie dobrze, kciuki mocno trzymam.

Dziękujemy z całego serca za kciuki. 

Link to comment
Share on other sites

Ta pod 101 nie jest dobra, tam sa nastawieni tylko na pieniądzea pacjenci są na drugim planie. Parę znajomych osób już się na nich nacięło. A Wieża mnie zaskoczyła, to są ludzie, którzy chcą pomagać zwierzakom, traktują i ludzi i zwierzaki z sercem, zyczliwie. Ja miałam sxwojego weta przez ponad 35 lat, był cudowny, przyjeżdżał do mnie do domu, leczył mi wszystkie moje psy ale niestety nagle umarł i szukałam kogoś podobnego. Wprawdzie ci weci nie chodzą do domu ale jak musiałam uśpić Emi to jednak doktor przyszedł więc jak widać mają serce.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem dobre doświadczenia, chociaż nie było tanio (i wiele lat temu). Uratowali życie naszej Saruśce. Saruśką opiekował się doktor Kowalczyk. Teraz jeździmy z Gajulką do Psychodni, bo znają tam małą mordkę na wylot i od zawsze, a przy długiej liście chorób to ważne. 

Link to comment
Share on other sites

To miałeś szczęście do Kowalczyka bo moi przyjaciele nie  mieli,  on im załatwił sukę rottkę tak, że przez pół roku nosili ją trzy piętra bez windy i dopiero inny lekarz postawił ją na nogi. Ale wet nie z tej lecznicy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2022 o 14:26, dwbem napisał:

 Ja się cieszę, ze udało mi się znaleźć tę Wieżę, jest bliżej mnie i są tam dobrzy ludzie.

Bardzo ważne, żeby mieć zaufane miejsce. 

Dnia 26.12.2022 o 16:52, Ellig napisał:

received_707087011129842.jpeg

Dziękujemy z całego serca.

Wigilię spędziliśmy w gościach, a w pierwszy dzień Świąt to my gościliśmy. Przedświąteczna krzątanina i wrażenia z goszczenia zmęczyły Gajulkę i Igusia 🙂 

c4733a47ac2e52dd.jpg

899c4dcbad5aa1a3.jpg

W środę prosimy wszystkich o kciuki. Gajulec ma badanie USG, przy wieku i stanie zdrowia nasza pani doktor zaleca co pół roku. Teraz mamy małe opóźnienie z badaniem, bo wcześniej doszło sporo innych badań 😕 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...