Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 27.09.2022 o 21:26, Radek napisał:

Tak, Kama to naprawdę kruszynka. 
Gajulka nie przepada za innymi psiakami. Chyba, że sama zaakceptuje i polubi. A tak wygląda, jak namierza wzrokiem wroga. Za chwilkę będzie paszczenie 🙂 Fotka z dzisiaj, przed wejściem do klatki Gajka zauważyła yorka. 

813a70b8ae0b3570.jpg

 

Skupiona,bez roześmianego pychola też jest cuuuudo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 16:48, Ellig napisał:

Bardzo mocno trzymam kciuki za dobre wyniki i zdrowie Gajulki.

Wielkie dzięki, jeszcze proszę nie puszczać, bo będą potrzebne.

Dnia 9.10.2022 o 18:10, dwbem napisał:

Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego od kilku dni zamiast daty i godziny pokjazują się procenty? I dlaczego nikt tego nie poprawia a to jest irytujące..

 

 

Pewnie znowu jakaś awaria się zbliża. Mam to samo i też mnie z lekka irytuje. 

Oczywiście, jak zwykle z Gajulką nie może być normalnie i prosto. W czwartek mieliśmy konsultacje z naszą panią doktor, ale wcześniej mała mordka nam się pochorowała. Wygląda to na niezłą infekcję. W środę dostaliśmy worek leków i czekamy na poprawę 😕 Choroba Gajulca skomplikowała sprawę konsultacji. Gajka ma z lekka rozjechane wyniki (m. in. tarczyca) i nasza pani doktor chciałaby powtórzyć badania, a to można zrobić dopiero po skończeniu podawania leków. Gaja dostaje między innymi steryd, a to kiepsko przy jej ogólnym stanie zdrowia. Na razie czekamy, aż Gajka wydobrzeje i powtórzymy badania. Od czwartku chodzę po ścianach z nerwów. 

Problemy zdrowotne nie przeszkodziły w wypadzie na działkę. W związku z infekcją nie było szaleństw, ale głównie pobyt w domu. Oczywiście były spacerki

a1e9767672a9ddcc.jpg

A dzięki wysokiej temperaturze, która wysuszyła ogródek, Gajulka mogła pilnować wiewiórek. Zarówno z poziomu tarasu

05bd1d445c351131.jpg

Jak i bezpośrednio pod orzechem 🙂 

f067d3424b5cf3a5.jpg

Miły nastrój zakłócały mi tylko nerwy o Gajkę. 
Znowu muszę prosić o grupowe trzymanie kciuków 😉
 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gajulka jest jeszcze na lekach, wygląda na to, że jest ciut lepiej, a przynajmniej mam taką nadzieję. Weekend spędziłem z Gajulką na działce. Byliśmy sami, bo blablador był z Asią na zawodach (2 miejsce!). Czas spędziliśmy na małych i większych wędrówkach

630df9bf76f92aad.jpg

c34fe7250ccf63a3.jpg

a3a2f08cf7656864.jpg

Gajulec na zdjęciach na siedząco, bo ostatnio nie bardzo ma chęć na fotki 🙂 

Oprócz spacerów było też szczekanie w domu

465acee57659e24c.jpg

I, oczywiście, rycie w ziemi (na fotce efekty i zadowolony pychol)

dbd8016edabd23c2.jpg

Cały czas aktualna prośba o kciuki. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2022 o 23:40, Radek napisał:

Gajulka jest jeszcze na lekach, wygląda na to, że jest ciut lepiej, a przynajmniej mam taką nadzieję. Weekend spędziłem z Gajulką na działce. Byliśmy sami, bo blablador był z Asią na zawodach (2 miejsce!). Czas spędziliśmy na małych i większych wędrówkach

630df9bf76f92aad.jpg

c34fe7250ccf63a3.jpg

a3a2f08cf7656864.jpg

Gajulec na zdjęciach na siedząco, bo ostatnio nie bardzo ma chęć na fotki 🙂 

Oprócz spacerów było też szczekanie w domu

465acee57659e24c.jpg

I, oczywiście, rycie w ziemi (na fotce efekty i zadowolony pychol)

dbd8016edabd23c2.jpg

Cały czas aktualna prośba o kciuki. 

Trzymam mocno.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2022 o 21:42, Radek napisał:

Wielkie dzięki, jeszcze proszę nie puszczać, bo będą potrzebne.

Pewnie znowu jakaś awaria się zbliża. Mam to samo i też mnie z lekka irytuje. 

Oczywiście, jak zwykle z Gajulką nie może być normalnie i prosto. W czwartek mieliśmy konsultacje z naszą panią doktor, ale wcześniej mała mordka nam się pochorowała. Wygląda to na niezłą infekcję. W środę dostaliśmy worek leków i czekamy na poprawę 😕 Choroba Gajulca skomplikowała sprawę konsultacji. Gajka ma z lekka rozjechane wyniki (m. in. tarczyca) i nasza pani doktor chciałaby powtórzyć badania, a to można zrobić dopiero po skończeniu podawania leków. Gaja dostaje między innymi steryd, a to kiepsko przy jej ogólnym stanie zdrowia. Na razie czekamy, aż Gajka wydobrzeje i powtórzymy badania. Od czwartku chodzę po ścianach z nerwów. 

Problemy zdrowotne nie przeszkodziły w wypadzie na działkę. W związku z infekcją nie było szaleństw, ale głównie pobyt w domu. Oczywiście były spacerki

a1e9767672a9ddcc.jpg

A dzięki wysokiej temperaturze, która wysuszyła ogródek, Gajulka mogła pilnować wiewiórek. Zarówno z poziomu tarasu

05bd1d445c351131.jpg

Jak i bezpośrednio pod orzechem 🙂 

f067d3424b5cf3a5.jpg

Miły nastrój zakłócały mi tylko nerwy o Gajkę. 
Znowu muszę prosić o grupowe trzymanie kciuków 😉
 

 

 

 

Dnia 16.10.2022 o 23:40, Radek napisał:

Gajulka jest jeszcze na lekach, wygląda na to, że jest ciut lepiej, a przynajmniej mam taką nadzieję. Weekend spędziłem z Gajulką na działce. Byliśmy sami, bo blablador był z Asią na zawodach (2 miejsce!). Czas spędziliśmy na małych i większych wędrówkach

630df9bf76f92aad.jpg

c34fe7250ccf63a3.jpg

a3a2f08cf7656864.jpg

Gajulec na zdjęciach na siedząco, bo ostatnio nie bardzo ma chęć na fotki 🙂 

Oprócz spacerów było też szczekanie w domu

465acee57659e24c.jpg

I, oczywiście, rycie w ziemi (na fotce efekty i zadowolony pychol)

dbd8016edabd23c2.jpg

Cały czas aktualna prośba o kciuki. 

                                            👍🍀🍀🍀🍀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2022 o 08:06, Ellig napisał:

Kciuki bardzo mocno trzymam. 

 

Dnia 17.10.2022 o 12:28, guccio napisał:

Trzymam mocno.

Bardzo Wam dziękuję. 

Dnia 17.10.2022 o 16:16, dwbem napisał:

A zawody w jakiej konkurencji? Gratuluję lokaty.

WT (Working Test). To sprawdzanie wrodzonych predyspozycji i poziomu wyszkolenia psów rasy retriever. 

Link to comment
Share on other sites

Aha, ja swoje szkoliłam na obronne bo miałam ONki i rottweilery. To trochę inne szkolenie choć też jest posłuszeństwo, ślad no i obrona. Mialam pierwszą w Polsce sukę rottkę z dyplomem POIII i to policyjnym nie sportowym.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byliśmy na kontroli po infekcji. Pani doktor osłuchała i obejrzała Gajulca i stwierdziła, że jest lepiej. Leki mamy jeszcze do poniedziałku. Jak wszystko będzie OK to w przyszłym tygodniu kolejne badania u naszej pani doktor. Chciałbym, żeby była chwila przerwy od stresu o stan zdrowia małej mordki. 
A tak wygląda dzienny zasobnik z lekami Gajulki.

ce2594b7ecfe3980.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2022 o 21:20, Radek napisał:

Dzisiaj byliśmy na kontroli po infekcji. Pani doktor osłuchała i obejrzała Gajulca i stwierdziła, że jest lepiej. Leki mamy jeszcze do poniedziałku. Jak wszystko będzie OK to w przyszłym tygodniu kolejne badania u naszej pani doktor. Chciałbym, żeby była chwila przerwy od stresu o stan zdrowia małej mordki. 
A tak wygląda dzienny zasobnik z lekami Gajulki.

ce2594b7ecfe3980.jpg

Wszystko przed nami 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2022 o 21:20, Radek napisał:

Dzisiaj byliśmy na kontroli po infekcji. Pani doktor osłuchała i obejrzała Gajulca i stwierdziła, że jest lepiej. Leki mamy jeszcze do poniedziałku. Jak wszystko będzie OK to w przyszłym tygodniu kolejne badania u naszej pani doktor. Chciałbym, żeby była chwila przerwy od stresu o stan zdrowia małej mordki. 
A tak wygląda dzienny zasobnik z lekami Gajulki.

ce2594b7ecfe3980.jpg

Sporo tego..Ale jak pomaga to super.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W weekend pogoda nam nie dopisała. Po działkowych spacerkach Gajka wyglądała tak 🙂 

7fcb27e37e87466e.jpg

Jako że mała mordka okazem zdrowia nie jest to jedyną aktywnością poza spacerkiem była chwilka pilnowania wiewiórek przed powrotem do domu

95113b2e304ff887.jpg

Pozostały czas psiaki nudziły się w domu

85cba025ee5259a0.jpg

0cfa061004ee18e8.jpg

Na szczęście nawet na krótkich wyjściach Gajula wygląda super

d5f8b6e1943f954f.jpg

Wygląda na to, że Gajulec czuje się lepiej (odpukać). Dzisiaj była normalnie aktywna, sępiła i szczekała. Leki na infekcję podajemy jeszcze jutro. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2022 o 22:40, Radek napisał:

W weekend pogoda nam nie dopisała. Po działkowych spacerkach Gajka wyglądała tak 🙂 

7fcb27e37e87466e.jpg

Jako że mała mordka okazem zdrowia nie jest to jedyną aktywnością poza spacerkiem była chwilka pilnowania wiewiórek przed powrotem do domu

95113b2e304ff887.jpg

Pozostały czas psiaki nudziły się w domu

85cba025ee5259a0.jpg

0cfa061004ee18e8.jpg

Na szczęście nawet na krótkich wyjściach Gajula wygląda super

d5f8b6e1943f954f.jpg

Wygląda na to, że Gajulec czuje się lepiej (odpukać). Dzisiaj była normalnie aktywna, sępiła i szczekała. Leki na infekcję podajemy jeszcze jutro. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. 

Trzymam kciuki żeby nie chorowała.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...