Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 27.12.2022 o 07:45, guccio napisał:

Trzymam mocno.

 

Dnia 27.12.2022 o 08:42, Aska7 napisał:

Trzymam

 

Dnia 27.12.2022 o 18:34, Nadziejka napisał:

                                     ❤️🍀🍀👍

 

Dnia 26.12.2022 o 23:41, dwbem napisał:

Będziemy trzymać kciuki za Gajulkę oczywiście.

Ja chyba w piątek podjadę do wetów z Maksem bo to już 15-ty rok leci i trzeba zrobić przegląd na wszelki wypadek.

 

Dziękuję za słowa wsparcia i trzymam kciuki za wyniki badań Maksa.
Dzisiejszy uśmiech Gajulca dla wszystkich 🙂 

f81c2065833e9616.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 13:34, dwbem napisał:

Ten uśmiech od razu poprawia humor na cały dzień.

Mała mordka wygląda cudownie z zadowolonym pycholkiem, jest w niej tyle radości. 
Dzisiejsze USG adekwatne do wieku i stanu zdrowia, więc nie jest źle. Na chwilę obecną czekamy jeszcze na wyniki pełnych badań moczu. 
Gajulka miała ciężki dzień, bo od rana jeść nie mogła, ale nadrobiliśmy po powrocie z lecznicy 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 23:00, Radek napisał:

Mała mordka wygląda cudownie z zadowolonym pycholkiem, jest w niej tyle radości. 
Dzisiejsze USG adekwatne do wieku i stanu zdrowia, więc nie jest źle. Na chwilę obecną czekamy jeszcze na wyniki pełnych badań moczu. 
Gajulka miała ciężki dzień, bo od rana jeść nie mogła, ale nadrobiliśmy po powrocie z lecznicy 🙂 

Fajnie, że już po i żadnych zdrowotnych niespodzianek nie ma🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 23:11, guccio napisał:

Fajnie, że już po i żadnych zdrowotnych niespodzianek nie ma🙂

I niech ten stan trwa jak najdłużej. 

Dnia 29.12.2022 o 13:44, dwbem napisał:

I super, oby tak jak najdłużej.

Zdecydowanie tak. 

Dzisiaj Gajulka była w lecznicy na szczepieniu. Tak wyglądała szefowa osiedla w drodze

f8dd57483aa92f9c.jpg

A tak w lecznicy

254caac256be5888.jpg

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zrobiliśmy sobie wyprawę do leśnych okolic. Gajulka była bardzo zadowolona z dreptania w fajnym miejscu

bb0f6f5cb6feed33.jpg

c59233ac75c4e5d7.jpg

Po wędrówce i zapakowaniu psiaków do samochodu miałem wrażenie, że nasze czworołapy odczuwały niedosyt wędrówek

3ce5ca0794836488.jpg

766f998ad1f91d2e.jpg

W sumie Gajka i Iguś chyba zadowolone, bo smacznie teraz śpią. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I mamy kolejne "przygody". Ostatnio Gajulka miała stan zapalny dróg moczowych. Dostaliśmy leki i na czwartek termin badania moczu. Dzisiaj dzwoniła nasza pani doktor i infekcja minęła. Za to mamy kolejne dolegliwości. PH moczu bardzo wysokie i znowu kryształki w moczu 😕 Na razie podajemy leki, a 9 lutego kolejne badanie. 
Jak zwykle prośba o kciuki. 

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki, musi być dobrze. Za to mój stary Maks tydzień temu skończył antybiotyk a i tak juz w trakcie brania i teraz znowu kaszle. Może rzadziej i nie tak gwałtownie ale kaszle. I nadal to nie wygląda na przezięvienie a na to, że coś mu tkwi w gardle ale weci tak nie uważają. Usiłowali mi wmówić, że to może być spowodowane niedoczynnośxią tarczycy ale ta rasa tak ma i żyje długo bez problemów i kaszlu bo znam wiele pinczerów i czegoś takiego nie miał żaden a niedoczynność tarczycy miały wszystkie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2023 o 22:05, Radek napisał:

I mamy kolejne "przygody". Ostatnio Gajulka miała stan zapalny dróg moczowych. Dostaliśmy leki i na czwartek termin badania moczu. Dzisiaj dzwoniła nasza pani doktor i infekcja minęła. Za to mamy kolejne dolegliwości. PH moczu bardzo wysokie i znowu kryształki w moczu 😕 Na razie podajemy leki, a 9 lutego kolejne badanie. 
Jak zwykle prośba o kciuki. 

Kciuki trzymam, ale ostatnio jestem zdania, żeby nie trzymać się kurczowo jednego lekarza, tylko konsultować z innymi. Życie i zdrowie psa ważniejsze niż "nafąfanie" doktorka/ki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2023 o 14:45, dwbem napisał:

Przecież chyba taki był ten antybiotyk

Ostatnio Gajulka dostała jakiś przeciwzapalny nie będący antybiotykiem. Stąd moje pytanie. 

Dnia 22.01.2023 o 16:49, Aska7 napisał:

Kciuki trzymam, ale ostatnio jestem zdania, żeby nie trzymać się kurczowo jednego lekarza, tylko konsultować z innymi. Życie i zdrowie psa ważniejsze niż "nafąfanie" doktorka/ki.

Dziękujemy za kciuki. 
Mała mordka ostatnio bywała u różnych lekarzy, bo miała całą masę badań, plus infekcje jako bonus. Nawet wyniki oglądała nie tylko nasza pani doktor. Zalecenia w sprawie PH i kryształków takie same w dwóch miejscach. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...