Jump to content
Dogomania

koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą


sylwija

Recommended Posts

Gucio ma 32 obserwujących... rzadko mi się taka duża liczba trafiała przy ogłaszaniu. Myślałam, że znajdzie szybciej dom. Cały czas ma wyróżnione na olx i podrzucam też. Te Tyśki ogłoszenia też mają wyróżnienia i czasem podrzucam.

Kotom chyba rzeczywiście trudniej znaleźć dom. Ale nic to, trzeba czekać :)

Link to comment
Share on other sites

miło mi poinformować, że w dniu wczorajszym dwie koteczki, Mia i Mona, zamieszkały we wspólnym domu 1f642.png
zdjęcia jeszcze ode mnie - na razie wystawiają na próbę nowego Pana 1f609.png Jego cierpliwość i dobrą wolę 1f642.png
Powodzenia dla Krystian Pastuszko i jego już kocich dziewczynek - ślicznych Mony i Mii
nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.. 1f609.png
trzymajcie kciuki!

18425421_1519766141376346_2641755743854418423103_1519766121376348_67810065220513

dziękuję za ogłoszenia :)

a wizytę pa robiły Radomskie Koty Ulicy :)

Link to comment
Share on other sites

 

jak mówiłam, przekleństwo czy zboczenie? nie wiem..
pojechałam w końcu zmienić opony na letnie- najwyższa pora przecież - wczoraj rano pojechałam,
i wracając, znalazłam pod lasem koteczkę w ciąży wysokiej, z jednej strony las, z drugiej las, a ona szukała jedzenia
zgarnęłam, do weta, od razy zabieg w tempie expresowym, bo ostatni moment
i oto ona, Oponka- roboczo nazwana.
Ma przepiękne bursztynowe oczy, czego oczywiście nie widać na zdjęciu, bo jest po narkozie. Nawet roku nie ma ta kocia dziewczynka

18342723_1518838101469150_73982674188875

 

Link to comment
Share on other sites

Mała PILNIE szuka domu,
Wszystko wskazuje na to, że musi być jedynaczką, atakuje koty i musi być izolowana, myślałam, ze to z nerwów/bólu po sterylce, ale jednak nie..
Do człowieka przemiła i kontaktowa 1f642.png mrucząca przylepka 1f642.png
Nie ma jeszcze roku, byłabym wdzięczna, gdyby ktoś zrobił jej ogłoszenia. Bardzo proszę..

18447613_1520202937999333_8625034553228118451388_1520211031331857_3257327247231618491397_1520211087998518_33298958774768

Link to comment
Share on other sites

teraz ona taka w kubraczku, ale spróbuję :) dziękuję :)

no tak myślałam i wymyśliłam, że lepiej Mona i MIa. a Sana i Salvador - jakby się im udało razem :)

Panienki dają popalić Krystianowi, ale daje radę chłopak. Oby w końcu i radośc z nich miał :)

miałam też telefon o Onifar, ale Pan nie odesłał ankiety (trochę też już miałam obawy, bo kotkę wychodzącą ktoś im ukradł..)

i o Yumi - wysłałam ankietę. Pan brzmi rozsądnie, tylko nie wiem, czy Yumi się dogadłaby z dugim kocurkiem - on z jedynymi się bawi, z innymi nie lubi. no, ale zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

a bursztynka, myślałam, że ktoś się na fb pobawi, bo tu prawie nikt nie zagląda, ale też małe zainteresowanie, a nie mogę zdecydować:

" casting na imię nie rozstrzygnięty, głosować można pod postem, podając numer przypisany do propozycji imienia 1f609.png;)
1. Oponka
2. Felga
3. Miszka
4. Amber
5. Pola
wygrywa imię z największą ilością głosów, można też przekupić - czyli zaoferować za wybrane imię najwyższą 'łapówkę' 1f609.png
"

i malutka jest - 3,3 kg :)

Link to comment
Share on other sites

To trzymam kciuki za koty i za Ciebie, sylwija :).
Dobrze, że coś ruszyło... Jeśli właściciele (chętni na Yumi) są gotowi i świadomi pracy dokocenia to może warto dać im szansę?

 

Mnie się bardzo podoba Felga :D Choć z niej to taka słodzizna, że bardziej pasuje do niej Amber.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie się bardzo podoba Felga :D Choć z niej to taka słodzizna, że bardziej pasuje do niej Amber.

Mi też się Felga podoba :D Ale to takie "wewnętrzne" raczej, bo ogłaszać ją z takim imieniem jakoś niekoniecznie :D Także Amber bardziej neutralne :)

 

Tyśka, wrzuciłabyś do ogłoszenia tę fotę jako główną? Ładnie "Felgę" widać w gustownym ubranku, w sam raz, żeby ogłoszenia wyróżnić :)

 

kicia.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,
Sylwia, napisz prosze na watku Klubu WB, jakiej dokładnie pomocy potrzebujesz , klub może Ci przyznać 200-25% na lecznie kotów, chyba ,że poprosisz sbd i Ona zawnioskuje o pomoc dla Twoich podopiecznych w większej kwocie, poniewż płaciła skladki i ma do tego prawo.
Dużo zdrowia dla wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...