Jump to content
Dogomania

Gloria Rapax - w domu Kasta


Robokalipsa

Recommended Posts

  • 1 month later...

Kasta przeszła 4 tygodnie temu sterylizację. Zaskoczyła nas troszkę nagła zmiana i jej nietolerowanie większości napotkanych psów. Wspomagamy się OE z pozytywnym skutkiem. Bardzo przydatne urządzenie. W ciągu dwóch tygodni zamierzamy rozpocząć szkolenie w grupie na PT1. Panna ze swoim stadem dogaduje wspaniale i nie mamy problemu w domu przy 3 psach. O co nie powiem się obawiałam chociażby przez wzgląd na dwa samce. Zapoznanie panów odbylo się bez niespodzianek :) Pozdrawiamy ;)

 

x0weug.jpg
 
23uwh1i.jpg
 
2vcufb4.jpg
 
2ugj538.jpg
 
9t0sk3.jpg
 
33bll55.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem ale dopiero po zabiegu pogadałam z paroma osobami,które mają wycięte suki lub miały i jedna powiedziała ,że nigdy nie wytnie swojej obecnej po tym co przechodziła z poprzednią. Szczerze to nie wiem czy to przez jej charakter, czy taki wiek, czy rzeczywiście sterylka. Ciężko wybadać.

Link to comment
Share on other sites

Ja też ostatnio o tym gadałam,nawet ktoś podał przykład suki,fajna,ułożona. ..do czasu jak pańcia nie posłuchała ludu i nie wycięła.

Za to u mnie na starym osiedlu gość wyciął swoją sukę i zupełnie zgasła. Zero emocji,kukła, ani ogonem nie zamerdała...a przed była super,kontaktowa,wesolutka,do zabawy z psami...

Link to comment
Share on other sites

Niestety w moim przypadku różnica agresji jest widoczna gołym okiem, spacery  z nią obecnie są gorsze niż z Sagatem- wszystko wącha ,zaznacza jak pies itp.

Wszystko zależy także od hormonów a właściwie jej nadprodukcji, szczerze to prócz braku cieczki nie wiem czy  wycinałabym następną sukę :/

Link to comment
Share on other sites

Suki po sterylizacji temat rzeka . 

Znam conajmniej 10 i 3/4 z nich znaczy teren jak psy , a moja suka dodatkowo zrobiła się duzo bardziej agresywna niz była przed .

Reszta znanych mi suk po sterylce nie jest agresywna więc to na pewno kwestia charakteru przed sterylką , a sterylka widocznie wzmocniła pewne cechy .

 

Też zastanawiałam się po co jej OE i moje domysły okazały się słuszne jak czytam :)

Miałam taki moment z moim że już miałam mysli o zakupie , na szczęście obyło się bez .

 

Kasta wygląda bardzo dobrze , fajnie że się Wam zgrało stadko :) 

Link to comment
Share on other sites

To rozumiem że gdyby to była tylko Twoja decyzja to bys jej nie wycięła?

A młodego nie planujesz ciąć?

Młodego... właściwie ile on ma? Gdzieś Ty go chowała jak był mały, sukę też chowałaś a potem się okazało że bez uszu spod kołdry wyszła, zawsze jakieś niespodziajki ;D

 

A w temacie sikania to od razu pomysłałam o moim dominującym  krwiożerczym samcu który w wieku 3 lat nadal leje na kucaka :D

Link to comment
Share on other sites

Goops zgrało się na szczęście ;) 

 

Majka samczyk nie będzie wycinany boooo NIE. Decyzja nie należy do mnie , nie jestem prawnym właścicielem tego psa.

Zawsze byłam za sterylką a teraz to już sama nie wiem...

Zdzicha Może kojarzysz bardziej go z jego tematu

 http://www.dogomania.com/forum/topic/133535-dzie%C5%84-dobry-zdzis%C5%82aw-jestem/#entry14789968

 

Tak jakoś wyszło ,że się z pitbullfan hmmm zeszliśmy :D Więc nie chowałam nigdzie go w piwnicy, żył sobie u Colina :P

A Kasta to inna bajka ;) Taka była konieczność, wszyscy wiemy jak co niektórzy reagują na capnięte ucho :)

 

Wytnij walda , stanie się mężczyzną :D

Link to comment
Share on other sites

 


 

Wytnij walda , stanie się mężczyzną :D

Prawdziwym? :D

 

Ja też dawniej maniakalnie byłam za sterylką i kastracją, i też teraz mnie trochę wycofało z tego.

Właściwie za cięciem samców jestem bardziej , bo nakręcenie robi duużo,a co drugi ma nowotwory prostat i innych takich z tego co słyszę, ale jakbym miała sukę to pewnie bym też się bardzo zastanawiała, bo jeszcze ludzie teraz masowo o posikiwaniu mówiąc po sterylkach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...