Jump to content
Dogomania

Gloria Rapax - w domu Kasta


Robokalipsa

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Po długiej nieobecności witamy się ponownie i opowiadamy duuuużo ,bo jest co :D

 

16 sierpnia zorganizowałam wspólnie z pitbulfan czyli Rafałem zlot bullowatych w Piasecznie pod Warszawą. Spotkanie świetnie wypaliło,było połączone z promocją naszej firmy,grillem oraz amatorskim HJ ,wszyscy bull właściciele bardzo pozytywni ;)

Przedstawiam więc teraz foty ze zlotu. Nie będzie po kolei gdyż ,acz kolwiek ,dlatego ,że ponieważ nie chce mi się sortować :P

 

Kastorra :)

2enpbvc.jpg

 

Pit Paco,sportowy szajbus ,któremu oczy płoną na widok gryzaka i to dosłownie :D

2eeeqn8.jpg

 

Zenek - jak widać bull w pełnej genetycznej okazałości ;)

ww0qb5.jpg

 

Paco 2,cudny mięśniaczek

x2p69w.jpg

Link to comment
Share on other sites

Świetnie się patrzy na psy ,których właściciele świadomie używają odpowiednich kagańców co widać na zdj. Same fizjologi. Nie powiem ,że nie byłam - bo byłam bardzo pozytywnie tym zaskoczona. Na początku zapoznanie psów nie było zbyt przyjazne. Multum energii, podniecenia , zapachów oraz spory rozgardiasz udzielał się prawie każdemu zwierzęciu :)

 

9zq2ie.jpg

 

23vgdpc.jpg

 

Kasty siostra - Genesis Rapax / Ishtar. Oczywiście Kasta absolutnie nie pamiętała ,że są rodzeństwem i chciała jej wpierdzielić :D

2mzml8m.jpg

 

rit7aa.jpg

 

Negro - piękny i masywny ,niski ast. Gdybym nie wiedziała z jakiej jest hodowli to śmiało podciągnęłabym go pod American bully :grins:

jfbvns.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...