Jump to content
Dogomania

Wspaniały psiak DEST w DT u Murki... Przegrał w nierównej walce z nowotorem :( za TM


sara_rokitnica

Recommended Posts

u Desta bez zmian :-( Niestety kolejne leki mu nie pomogają :shake: a to musi być okropny ból w tej łapce.....

Póki co zbieramy pieniązki na moje konto, wyślę Ci, może byc na PW? Bo zanim na moja pocztę wejdę to mi znów komp złapie zawiasa :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam już numer konta, jutro przeleję pieniążki, biedny tak cierpi a kiedy by miał tą operację? nie załamuj się i tak ma dużo szczęścia, że na takich ludzi trafił jak wy :) a napewno po operacji będzie coraz lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martecek']Cześć dziewczyny, przywędrowałam tutaj za Destem z naszej klasy gdzie znalazłam Jego historie :roll: może warto byłoby zrobić cegiełkową aukcję dla Desta na Allegro bo wtedy skarpetka psinki na pewno by się szybciej zapełniła...chyba, że już Dest ma swoją aukcję to przepraszam za przeoczenie :oops::oops: trzymam mocno kciuki, żeby Deścik wreszcie poczuł ulgę :roll:[/quote]

Izabella będzie robiła, tylko potrzebny wzruszający tekst, może masz talent? :)

Link to comment
Share on other sites

Witam.Najbardziej wzruszający tekst jest napisany na początu wątku o Deście przez Sarę,jest prawdziwy ,spokojny, nie euforyzowany,to ten tekst właśnie przemawia,( nawet podanie nr psa )jest taki jak życie większości kundelków.Jeżeli ktoś zechce sponsorować Desta,to właśnie to do niego przemówi,jeżeli nie zechce,to cokolwiek nie napiszecie przeczta dla sensacji i wyloguje się.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites


[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]pies CIERPI FIZ I PSYCH-POTRZEBNA OPERACJA. [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]Dest pilnie potrzebuje Waszej pomocy.[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]Obecnie przeżywa niebywałe katusze z powodu zwyrodnienia stawu łokciowego.Każdy dzień dla niego to piekło...[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]Bez pomocy finansowej już lepsze jest ulżenie jego cierpieniu poprzez uśpienie.Bardzo chcemy mu dać szansę,dlatego zwracamy sie do Was z prośbą o wsparcie finansowe i dom dla niego.[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]Sama operacja to koszt ok 500 zł.Po operacji nie może wrócić do schroniska,bo to zbyt wielkie obciążenie dla niego.[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]Znaleźliśmy tani hotelik, w którym mógłby dochodzić do siebie,koszt miesięcznego utrzymania ok 450 [/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]czy 5 zł to tak dużo? jemu uratuje życie i uwolni go od bólu.[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]Liczymy, że znajdą się dobrzy ludzie,którzy mu pomogą i udowodnią, że nie wszyscy są tacy,jak jego poprzedni właściciele.[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]ODWOŁUJEMY SIE DO WASZEGO SUMIENIA I CZŁOWIECZEŃSTWA[/COLOR]-TO CZLOWIEK ZGOTOWAŁ MU TAKI LOS.MY MAMY SZANSĘ ZMIENIĆ JEGO ŻYCIE, TAK NIEWIELE TRZEBA...[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]PEWNIE NIE RAZ CZUŁEŚ/CZUŁAŚ BÓL...CO WTEDY ROBIŁAŚ/EŚ?ZWRACAŁAŚ SIE DO INNYCH? TY MIAŁAŚ/EŚ DO KOGO,A ON?[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]ON JEST SAMOTNY, W KLATCE Z INNYMI PSAMI...[/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]NIE PRZECHODŹ OBOJĘTNIE..[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]kontakt:[/SIZE][/B][/CENTER]
Link to comment
Share on other sites

dopiero teraz mogłam...doszłam do wniosku, ze każdy powinien coś dopisać lub ująć...

izabelo mogłabyś wystawić to jako wyróżnioną aukcje bez innych bajerów za 12,50? wtedy jest na 14 dni.Ważne, żeby bez podkreślenia,bo to niepotrzebne.

Już jesteśmy na minusie -12,50,ale to wtedy odda sie z uzbieranych pieniędzy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']super, że Iza już działa ;)
Co do tego profilu na NK, chyba wystarczy, że jest podany kontakt do Sary?[/quote]


właśnie nie...ludzie nie zawsze czytają ze zrozumieniem, sama widziałaś...

2 osoby na pewno jakąś sume wpłacą- 1 w poniedziałek, 2. w środe...

ja licze naprawde na inny profil,tam jest mnóstwo ludzi, trzeba tylko poczekakac na tą dziewczyne,która to wklei...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']właśnie nie...ludzie nie zawsze czytają ze zrozumieniem, sama widziałaś...

2 osoby na pewno jakąś sume wpłacą- 1 w poniedziałek, 2. w środe...

ja licze naprawde na inny profil,tam jest mnóstwo ludzi, trzeba tylko poczekakac na tą dziewczyne,która to wklei...[/quote]

to co ja mam tam robić? :oops:
Bo widziałam, że póki co dostali instrukcję, żeby pisac do Sary.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...