Jump to content
Dogomania

Koksik-Przeszedł TRAUME:SCHRON-TUŁACZKE-....ma WRÓCIĆ Do SCHRONU?? Szczecin


amelka0

Recommended Posts

  • Replies 619
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Cię serdecznie Kasiu na tym wątku.Na razie ciężko jest z domem dla Koksika-obklejone pół szczecina i nic,ale za to Kleksi-autystycznej,depresyjnej Suni,co w ogóle z budy nie wychodziła domek znalazłam-jest szczęśliwa,ale w takim szoku,że przez 3 dni nie siusiała,a potem raz dziennie-teraz już ok.ale nadal panicznie boi się mężczyzn i psów-jeśli masz jakiś sposób na Jej problemy-to to jest wątek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63521&page=8[/URL]
Oby tylko Koksik znalazł Swego Ludzia!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Rotku,[/B]już Ci odpowiadam:Koksik jest bardzo kochany,grzeczny,strasznie przymilny-podbiega radośnie do każdego człowieka-widać,że jest w stanie pokochać każdego,kto jest w stanie zainteresować się Jego Osobą.Z innymi pieskami też dobrze się dogaduje,jak jakieś obce psy Go pogoniły,to uciekł sobie,nie lubi się wdawać w żadne kłótnie,bardzo przyjaźnie nastawiony do Świata!!I uwielbia jazdę autem!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Stała się rzecz straszna,od paru dni nie jem,nie śpię,z nikim nie gadam,bo mam depresję i jestem załamana-Koksik zaginął!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-(:-(
Nikt go nie chciał,bo kto weźmie dość dużego mieszańca,więc znalazłam w końcu Mu firmę(wiele zakładów przeszłam-nikt nie chciał)jedyną co się zgodziła,pracował tam nawet znajomy-dzwoniłam co dzień,sprawdzałam,wypytywałam,wszystko ok.było.Pojechałam w poniedziałek na niezapowiedzianą kontrolę,a Oni mówią że Piesek uciekł!!!!!!!!!!!!Prawdopodobnie zwabiony zapachem cieczki!!Uciekł dwa dni wcześniej ale mi nie mówili,bo myśleli,że wróci i nie chcieli mnie denerwować!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Co dzień Go szukam i nic,najgorzej,że tam jest wiele nieuczęszczanych pól,łąk i takich terenów,a On ze smyczą uciekł!!!!To znaczy oni mówią,że uciekł a ja wiem,że On nie uciekł,tylko pobiegł w poszukiwaniu człowieka-bo okazuje się,że chociaż pracują na zmiany,to był moment,że jeden pracownik wyszedł wcześniej,a drugi jeszcze nie przyszedł i Bidulek się pewnie bał,że znów został porzucony,więc pobiegł szukać kogoś z nich!!
Ja naprawdę jestem upierdliwa i dociekliwa jak policjant,co dzień przypominałam,żeby trzymali na smyczy,przywiązali-dopóki się pies nie zżyje,nie nabierze poczucia bezpieczeństwa-tak uważam-lepszy jest sznurek,uwieź,niż wolność a On był na smyczy ale się zerwał.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Doris Koksik zaginął w okolicy szklarni gumienieckich,jestem tam co dzień i szukam,wraz z chłopakiem,ale tam go nie ma.Szukaliśmy każdy kąt,nawet krzaki i płoty,bo najgorzej,że ze smyczą pobiegł i bardzo się bałam aby tam gdzieś się nie zahaczył,takie upały były przecież-na szczęście nigdzie zahaczonego go nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

I dziękuję Wam za ciepłe słowa,doceniam,że jesteście ze mną,ja jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów-po prostu przejęłam się tym o wiele bardziej niż ci faceci,wiadomo jak to jest w zakładach pracy"jest to jest""nie ma-trudno będzie następny"A ja nie popuszcze,jak pomyślę że On gdzieś biedaczek sam jeden,przerażony to ryczę.Czekam właśnie na transport,bo jeszcze trzeba pożyczać auto,bo mojego chłopaka jest zepsute i zaraz jedziemy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Agnie[/B],myślę,że jednak był ze smyczą,choć oczywiście z wiadomych względów wolałabym aby był bez smyczy(nie groziłoby Mu zahaczenie się nigdzie)ale co dzień przychodzę,jak inny wartownik jest na zmianie i każdego z osobna wypytuję i sprawdzam co i jak było i wszyscy mówią tak samo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...