Jump to content
Dogomania

Koksik-Przeszedł TRAUME:SCHRON-TUŁACZKE-....ma WRÓCIĆ Do SCHRONU?? Szczecin


amelka0

Recommended Posts

  • Replies 619
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Historia Koksika przypomina mi trochę historię mojego schroniskowego ulubieńca Gryzka... Też zginął, też go szukałam, też odnalazł się szczęśliwie po trzech tygodniach. I żeby Was podnieść na duchu - historia Gryzka zakończyła się happy endem, psinek jest już w nowym wspaniałym domku:loveu: Nie poddawajcie się dziewczyny, na pewno czyjeś gorące serduszko już czeka gdzieś na Koksika!:) Trzymam za niego kciuki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Koksik,coraz bardziej przyzwyczaja się do Pana Sąsiada,a i do mnie,bo nie dość że znał mnie ze schronu,że specjalnie do Niego przychodziłam,to potem wykupiłam, uratowałam jak zaginął,On pewnie myśli,że ja i sąsiad to Jego Państwo jesteśmy,dlatego tak mi żal Go,bo rozstanie na pewno będzie trudne,wiem że mi będzie ciężko,a co dopiero Jemu,dlatego pilnie poszukujemy Domku dla Koksika,aby już mógł na stałe być bezpieczny,szczęśliwy i kochany!!

Link to comment
Share on other sites

Oj chyba co niektórzy zapomnieli:-(:-(
A Koksiu ma nóż na karku,pan wyjeżdża i nie wiadomo co z Nim będzie....
Chętnych,żadnych nie ma:-(niktt nie chce większego,nierazowego psa,gdyby to był Husky, huskopodobny albo labkopodobny(choci są jeszcze większe!!)wtedy by chcieli,zabijaliby się prawie.....Oj ci ludzie.....

Link to comment
Share on other sites

oj nie zapomnieli Amela,nie zapomnieli...Ja co dziennie zaglądam do Koksia i do innych psiaków tylko nie loguje sie na dogo.Bedac na wakacjach napatrzyłam się na bardzo złe traktowanie zwierzat o ktorym nie chce tu wspominac.Wogole mam dola od kilku tyg,ktory nie chce mnie opuscic.A wszystko to spowodowane jak co roku-wysypem nie chcianych psow...,ludzka glupota w stosunku do zwierzat...Rece opadaja!Beczec sie chce.Dziewczyny ja zaczelam sie juz grubo poddawac...Wale glowa w mur z braku posiadania warunkow i kasiory by wziasc pod opieke i obdarzyc MILOSCIA te wszystkie psiaki-łacznie z koksikiem,ktore wołają o POMOC.Zle sie z tym czuje.ZUpełnie jak bezradne malutkie dziecko.Głupotę ludzi w stosunku do naszych braci miejszych widze na co dzień.Co z tego jak zwroce komus (nie ma to znaczenia-dzieciakowi czy [B][U]dorosłej osobie)[/U][/B] uwage by LEPIEJ traktował zwierze,by czegos nie robił złego w stosunku do zwierzakow-jak nie dosc ze mnie z...jedzie epitetami co sie czesto zdarza to jeszcze jak na złośc zrobi ten sam bład.nIe mowie ze wszyscy tacy sa ale nie stety SĄ.Teraz mam na osiedlu wysyp małych kociaków-juz 2 miot w tym roku.Musi ich ktos pilnowac,karmic by osiedlowe bachory nie zrobiły im krzywdy.Robie to ja z 3 osobami-jak na takie osiedle to i tak mało,reszta ma to w dupie za pzreproszeniem.A bachory czekaja tylko na chwile nie uwagi by dokuczyć zwierzakom lub z nudów zrobić im coś złego.Nie wiem co jeszcze moge napisać...?Trace siły powoli widzac PRZERASTAJĄCĄ głupote ludzką.Złe traktownaie zwierzat.Brak szacunku do nich.Niech ktos nie mysli ze ja dramatyzuje itp.Tak jest.Taka jest ta chora rzeczywistosc.
Amelka a może by tak -w sumie to juz ostatnii gwizdek na to-zawiadomić Panią Naczelna MOJEGO PSA i PSA i poprosic by w sierpniowych numerach tychże miesieczników umiescili KOKSIA w dziale adopcji?
Ja czuje ze Koksik znajdzie domcio-tak jak Kleksia.

Link to comment
Share on other sites

Grinajs,absolutnie nie miałam na myśli Ciebie,ja wiem,że Ty jesteś z nami;)
Wiesz,z Tym"Moim Psem"to sama nie wiem.Ja nie ukrywam,że związałam się bardzo emocjonalnie z Koksiem i wolałabym aby był w Szczecinie,miałabym wtedy na Niego oko,i odwiedzałabym Go,aby wiedział,że Go nie zostawiłam,chodzi o to aby jak najmniej ucierpiał emocjonalnie,On już i tak jest rozbity,nie wie czy ja to Jego Pani czy Sąsiad,aczkolwiek sąsiad twierdzi,że nadal uważa iż ja,gdyż mnie zna dłużej i związał się ze mną bardzo,a ja z Nim,choć do Sąsiada też już jest mocno przywiązany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...