Jump to content
Dogomania

Kubuś vel Duszek a tak naprawdę Denis - Dendo jest już u siebie w domu :)


szafra

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LILUtosi']A duszek był dzisiaj 8h zamkniety i nawet nic nie zdemolował ani kupy nie zrobił.[/QUOTE]
Ja nawet nie potrafię go sobie wyobrazić, jak coś demoluje hahaha.
Kupa to co innego - każdemu może się przytrafić, nawet Duszkowi :D:D.

Link to comment
Share on other sites

oj, potrafi narozrabiać, ściąga wszystko nawet z wysokości wyższej niż parapet, ale nie niszczy tego. Nie wiem czy chce się dostać wyżej i podciągając się ściąga? Musiałabym kamerkę zamontować.
Umówiłam się dzisiaj na 18.30 u okulisty, tylko że ja mam tam min 50km czyli razem ponad 100km.
[url]https://maps.google.pl/maps?saddr=Siemianów&daddr=51.0149349,16.9428709+to:ul.+Strachocińska+143+wrocław&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.120011,17.122364&sspn=0.058508,0.169086&geocode=FfzHBwMdzl0CASlNJ3tCkc0PRzGOLW2GBN3-Gw%3BFRZtCgMdFocCASnvaAF3IcQPRzGcstJI5U8Afw%3BFYLICwMdhroFASmtNJBvjecPRzFjB6Z7D3Qgcg&mra=ls&t=m&z=10&via=1[/url]
A już z paliwem nie wyrabiam. Do Strzelina mam 15 w jedna stronę to nigdy nie liczę a lać do baku trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Nie dawno wróciłam, musiałam dopieścić stado i jestem.
Na lewe oko coś tam widzi (zaćma niedojrzała), na prawe nie (Zaćma dojrzała), można zrobić operację na prawe Fakoemulsyfikacji. Zabieg w Warszawie - koszt bagatela 1500zł.
Dziś wydałam 120zł, normalnie to chyba 150zł

Link to comment
Share on other sites

Chłopak się zmęczył
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RkWzYLZyFmE/UhaAfx4YzYI/AAAAAAAASK0/ySgpftCJtMw/s720/IMG_8198.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xVnf8GfFsls/UhZ_ztxS8vI/AAAAAAAASKg/3OZvqWehb9k/s720/IMG_8199.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TNfdj5GKkU0/UhZ_2Hhb5FI/AAAAAAAASKo/Uyn44VLPPGg/s720/IMG_8200.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Nie dawno wróciłam, musiałam dopieścić stado i jestem.
Na lewe oko coś tam widzi (zaćma niedojrzała), na prawe nie (Zaćma dojrzała), można zrobić operację na prawe Fakoemulsyfikacji. Zabieg w Warszawie - koszt bagatela 1500zł.
Dziś wydałam 120zł, normalnie to chyba 150zł[/QUOTE]

LILU działasz obłędnie szybko :loveu: Uwielbiam Cię za to.
Jutro podjadę do stowarzyszenia i wszystkie wpłaty spiszę. A nuż się okaże, że niewiele brakuje do tej kwoty ( tak bym chciała).
Czasami małymi kroczkami dochodzi się do tego co wydaje się nieosiągalne :evil_lol:.
Fakturka będzie z tej wczorajszej wizyty ? tak nieśmiało pytam ...

Policz jeszcze proszę ile za benzynę w obie strony trzeba Ci zwrócić.
1500 zł plus 200 zł plus dojazd i jeszcze pewnie kilka innych. Trzeba liczyć pewnie 2000 zł :crazyeye:. Kupa kasy ale się zobaczy :cool3:
Śpioszek zmęczony pięknie śpi.

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

We Wrocławiu przyjmuje [h=2]Gabinet Weterynaryjny[/h][h=3]Jan Siembieda dr n. wet.
[B]
Zakres usług:[/B]
- diagnostyka obrazowa RTG i USG z użyciem wysokiej klasy specjalistycznych aparatów diagnostycznych
- badania RTG stawów biodrowych i łokciowych (wymagane przez Związek Kynologiczny) z wpisem do rodowodu
- specjalistyczne konsultacje weterynaryjne, m.in. z zakresu chirurgii, ortopedii, wczesnego wykrywania dysplazji i in.
[B]Adres:[/B]
ul. Canaletta 89
51-650 Wrocław
[email][email protected][/email]
tel. 71 345 20 99, 71 345 21 02
[B]Godziny otwarcia:[/B]
Poniedziałek, Środa: 16.00-18.00
Wtorek, Czwartek, Piątek: 17.00-19.00
Sobota: 10.00 – 12.00

[B][SIZE=2]Czy nie warto zdiagnozować u Niego tej łapiny? To fantastyczny lekarz.[/SIZE]
[/B]
[/h]

Link to comment
Share on other sites

Może za jednym kursem do Wrocka:

1. Zrobić ERG za 200zł - to na oko, żeby stwierdzić że operacja może być zrobiona.
2. Skonsultować z dr. Siembiedą tą łapkę i niech on się wypowie co do konieczności czy też nie - operacji.

Co myślicie ?

Link to comment
Share on other sites

Wspanialy pomysl.Jesli mozna pomoc Dziadziowi to jak najbardziej jestem za.
Oczywiscie wspomoge Dziadzia jak tylko bede mogla.
Sama mam sunie bardzo chora na serce i w tym miesiacu jestem bankrut ale w przyszlym jak najbardziej.
Ciesze sie ze jest u Lilu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...