Jump to content
Dogomania

Bursztynooka Bunia-PSI ANIOŁ-tak wiele przeszła a tak kocha Życie,już w D.TSzczecin


amelka0

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszka5']Kasa na Lolusia już dziś splywa na konto, myśle, że jest jej wystarczająco, Dziewczyny umówily sie na wyciągnięcie Lolusia na niedziele.
To co trzeba się brać za Bursztynkę![/quote]

trzymam kciuki!!!
teraz zbiórka i deklaracje wpłat dla Bursztynki!!!
niewiele już mogę ale 20 zł wyskrobię

Link to comment
Share on other sites

Jestem w pracy ale na chwile uciekłam,zeby zobaczyć co słychać,dziękuję bardzo za pomoc jesteście kochani.
[B]Greven[/B],nie prawda 2 lata chodzę do schronu i suczki zawsze miały niebieskie obróżki(psy czarne i brązowe)teraz pokupowali trochę nowych i faktycznie dają też czasami czerwone dla suczek.
A Bursztynka w dokumentacji miała nawet że to jest chłopak,spytałam o powód oddania to okazało się że miała małe.

Link to comment
Share on other sites

W biurze to ja sie nic nie spytam bo oni.....sami nic nie wiedzą;)
Ale Mika Wielka,co jej ostatnio dom znalazłam(nie przez dogo ale plakaty)też miała niebieską.Czyli teraz to już jest chyba misz-masz,która bliżej pod ręką taką dają:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z wczorajszymi obliczeniami Epe :
Podliczam dotychczasowe deklaracje:
epe -40,-
Agnieszka5 -30,-
rotek -20,-
Amelka -30,-
Doris -40,-
myszka1 - 50,-
Justine -20,- /od października/
Haker 20
Czyli stałych deklaracji mamy od października 250 zł
Natomiast w tym miesiącu Mysza i Jej Kolega wpłacili po 100 zł, reasumując na ten miesiąc mamy już 400 zł!
Można myśleć o hoteliku dla Bursztynki i zmienic tytuł na to ile nam jeszcze brakuje stałych deklaracji, choć to zależy od tego w jakim hotelu będzie Bursztynka.

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko!
Jak ślicznie policzyłaś! Serce sie raduje,że już tyle mamy!!
Ale muszą sie wypowiedzieć Amelka z Justyną,gdzie Bursztynka może pojechać.
Bo ten odleglejszy hotelik /90 km/ jest w cenie 450,- jak pisała Greven.
A narazie w tym co Loluś nie ma miejsca.
Najpierw byle do niedzieli,jak Lolus znajdzie się w hoteliku,to trzeba pomyśleć,gdzie pojedzie Bursztynka.

Link to comment
Share on other sites

Epe, ten odleglejszy to chyba kosztuje 400 zł a ten w Sierakowie Amelka wynegocjowala na 450:-)
Oczywiście ja tylko podliczam a decyzja należy do Dziewczyn, no i jeszcze kwestia gdzie będzie miejsce, fajnie by było gdyby obydwa Pieski trafiły do hotelików mniej więcej w tym szamy czasie, w każdym razie wygląda to coraz lepiej:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka5']A ja znowu monotematyczna, ale czy możemy zmienić tytuł na to, że zbieramy na hotelik, u Lolusia to zadziałało, może i tu sie uda. [COLOR=red]Ja nie potrafię tego zrobić no i nie wiem co na to Amelka[/COLOR]:-)[/quote]
Tytuł może zmienić tylko założyciel wątku. Inni nie mają tej możliwości.

Link to comment
Share on other sites

pisze i pisze do amelki a tu nic... kom tez ma wylaczona bo smsy nie dochodza, jesli sie uda to proponowalabym bursztynke tez do sierakowa tego blizszego hoteliku, moze nawet psiaczki razem? razniej by im bylo. niestety w ta niedziele dwoch naraz nie uda nam sie zabrac, ale zrobimy to juz wkrotce, obiecuje!!
czekamy na amelke, niech zmieni tytul :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...