Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

Ze sterylka w Dt beda problemy,oni nie maja czasu ,ani warunkow na opieke po sterylce.
Sunia miala byc tam tylko kilka miesiecy,w lipcu minal rok i zadnego zainteroesowania.
Dlatego chcialam umiescic ja w hoteliku,gdzie mogla by byc wysterylizowana i byc moze wieksza szanse na adopcje.
Ale nie ma kasy na hotelik,ktory kosztuje 400-450zl./
Wiec musi zostac tutaj gdzie jest,bo innego wyjscia nie widze.
Mozna by tez poproscic kogos /tylko nie wiem kogo/ o zabranie jejm na 2 tygodnie i wysterylizowanie.
W nastepnym tgodniu przyjedzie muzzy na sesje zdjeciowa,tylko jeszcze nie wiem ktorego dnia,bo napisal,ze dopiero po niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Sonia ma pchly,nie mam czym jej odpchlic.
Muzzy moze przyjedzie w tym tygodniu.
Niestety nawet ogloszenia,ktore wyrozniala Sonia nie pomogly.[/QUOTE]

Niedobre wiesci. Zrobienie zdjec sie przeciaga , z ogloszen nikt nie dzwoni :(
Dora , napisz jaki srodek jest potrzebny na odpchlenie. Jesli mozna kupic w Krakvecie to zamowie. Na jaki adrs wylac jesli beda miec taki preparat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Niedobre wiesci. Zrobienie zdjec sie przeciaga , z ogloszen nikt nie dzwoni :(
Dora , napisz jaki srodek jest potrzebny na odpchlenie. Jesli mozna kupic w Krakvecie to zamowie. Na jaki adrs wylac jesli beda miec taki preparat?[/QUOTE]

Najlepszy jest chyba Fiprex,dla psow od 20 do 40kg.
Na adres opiekuna psiakow,taki jak Ingrid karme wysylasz.
Zdjecia napewno beda w tym tygodniu zrobione,bo opiekun psiakow ma urlop w tym tygodniu,muzzy tez,wiec idzie jakos to dograc,pozniej nie bedzie takiej mozliwosci.
Ale ja wiem,ze ladne zdjecia niczego nie zmienia,chociaz to tylko moje zdanie,i oby sie w g....obrocilo.
Najbardziej mi Soni zal:(

Link to comment
Share on other sites

Dora1020 ja nie wierze w to, że nikt Sonii nie wypatrzy. Napewno znajdzie sie ktoś kto ja pokocha, czasami psiaki czekają dłużej i nagle trach jada do domku i tym razem musi tak być! Nowe zdjęcia może pomogą bo w sumie zdjęcia w zimowej sceneri w lecie moga troszkę... odstraszać. Musi być dobrze, będzie dobrze! Ja w to wierze i nie przestane!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']Dora1020 ja nie wierze w to, że nikt Sonii nie wypatrzy. Napewno znajdzie sie ktoś kto ja pokocha, czasami psiaki czekają dłużej i nagle trach jada do domku i tym razem musi tak być! Nowe zdjęcia może pomogą bo w sumie zdjęcia w zimowej sceneri w lecie moga troszkę... odstraszać. Musi być dobrze, będzie dobrze! Ja w to wierze i nie przestane![/QUOTE]

Ja tez wierze, w koncu znajdzie sie TEN domek dla Sonieczki. Inne pieski znalazly domki to I na nia przyjdzie kolej.
Zamowilam wczoraj za rada Dory :FIPREX SPRAY Preparat do zwalczania pcheł, kleszczy, wszy i wszołów u psów i kotów 100ml, 250ml
pojemność: 250ml
Juz dzisiaj wyslali wiec powinno szybko dojsc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Ja tez wierze, w koncu znajdzie sie TEN domek dla Sonieczki. Inne pieski znalazly domki to I na nia przyjdzie kolej.
Zamowilam wczoraj za rada Dory :FIPREX SPRAY Preparat do zwalczania pcheł, kleszczy, wszy i wszołów u psów i kotów 100ml, 250ml
pojemność: 250ml
Juz dzisiaj wyslali wiec powinno szybko dojsc.[/QUOTE]
Bardzo dziekuje Ingrid:):):)
Kurcze zapomnialam napisac,ze nie sprey,a kropelki.
No,ale lepszy rydz niz nic.
Przepraszam,ale tyle mam na glowie,ze o wielu rzeczach zapominam.
Jestem juz taka zmeczona,a tu zadzwonila ala123,ze w Skierbieszowie kobieta ma 16 psow,i prosi o pomoc,wyjezdza "za chlebem" a psiaki zostaja z mezem alkoholikiem,sa tam suczki,rozmnazaja sie,sa szczeniaki.
Kobieta dzwonila do zamojskiej fundacji,niestety nie pomoga i co robic? Moze ktos ma pomysl? Jak pomoc?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...