Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']Skarbonka sterylkowa jest super. Dora dałabyś radę to dopilnować, o czym pisze sonia?[/QUOTE]
Raczej nie dam rady,to kolejna praca,a ja juz na nic nie mam czasu.Mam na glowie nie tylko Sonie,ale inne psy i koty.
Z DT tez mam problemy z tym,jak juz wczesniej pisalam oni nie chca juz prowadzic DT,z tego wzgledu,ze jest tam ciasno,a oni nie maja czasu.W tej chwili oboje pracuja,a przy zwierzkach jest mnostwo pracy. W tej chwili jest tam Dora,Dzeki,Soni i 3 szczeniaki.Za duzo. Za kazdym razem prosze,zeby przyjeli,ze na 1-2 miesiace to gora,a pozniej wychodzi tak jak wychodzi.
Dlatego chcialam przeniesc Sonie do hoteliku do Murki,gdzie mialaby na zyczenie robione zdjecia,gdzie bylaby wysterylizowana.
I wieksza szanse na dom.
To dlatego zalozylam ten watek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Rozumiem Cię.

Co to za 3szczeniaki? Może je jakoś uda się wypromować i odciążyć DT?[/QUOTE]

Dobrze by bylo,bo szczeniaczki szybko rosna,w dodatku to 3 sunie
dwie od suni bezdomnej,ktora znalazly ala123 i kudlataja,szczeniaki zostaly zabrane ,sunia zwiala,za chwile bedzie miala nastepne
ale co zrobic? Kierownik schornu mial ja odlowic,ale nie udalo mu sie,trzeba by jechac z lapakiem,stac tam,czekac na nia i moze by weszla do lapaka,do jedzenia i wtedy by sie zlapala.
Tlko ten sam problem.Kto to ma zrobic? Kto pojedzie i to zrobi?
Malo osob do takiej pracy,co innego siedzie c w internecie,a co innego ganiac za psami i kotami.
Nie iwem co bedzie z ta sunia.
szczeniaki /szesc/ zostaly umieszczone w DT
gmina miala dac jedzenie,szczepienia,odpchlania,odrobaczanie,nie dali nic.
A pracownik gmniy z powodu swoich klamstw ucieka ode mnie i opiekuna szczeniakow.
Temat...woda..........
Trzeci ze szczeniaczkow od patologii.Maja juz 2 psy,ktore niestety ja karmie i pomaga mi sasiadka.
Wiec wzieli trzeciego-suczke,a maja mlodego ,rocznego psa,wiec wiadomio co za jakis czas by bylo.
Ten szczeniaczek im uciekl,ja ja zabralam i napewno nie oddam,bo kolejne szczeniaki to by byl tez moj problem.
Sunia ma na imie Fiona.
4 szczeniaki pojechaly / 2 do DS ,2 pod opieke jakiejs fundacji/
zostaly 2 sunie i ta co znalazam ,to razem 3.
A do adopcji mam ze 20 kotkow,przykro mi,ze juz nie daje rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Kto by mogl dopilnowac sterylki Soni gdyby Sonia dostala pieniazki ze Sterylkowej Skarbonki ? Raczej ciezko bedzie nam uzbierac taka kwote.[/QUOTE]


Niestety te faktury i inne,nie jestem w stanie dopilnowac,juz mialam z tego powodu problenmy z Kastorem
i te zdjecia przed i po,nie mozliwe,bo tego wszystkiego ja musialnym dopilonwac,a nie dam rady
moze gdyby byly pieniadze bezposrednoi do wetki na sterylke i na transport przed i po do wetki
to moze ublagalabym ich o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Kto by mogl dopilnowac sterylki Soni gdyby Sonia dostala pieniazki ze Sterylkowej Skarbonki ? Raczej ciezko bedzie nam uzbierac taka kwote.[/QUOTE]

ja nie dostałabym tych pieniążków,moge tylko zgłosić sunię -WSZYSTKO MUSI ZALATWIĆ 1 OSOBA bo potem robi się zamieszanie a dziewczyny nie rozlicza żle wystawionych i przesłanych faktur i kopii

faktura moze być przelewowa wystawiona na Fundację - moge skopiowac tu warunki pomocy przy sterylce z pierwszego ich postu.

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy tylko we trzy na watku,co mozemy zrobic?
Zdjecia????? Zrobi sie,ale.....no nie bede krakac,bo ostatnio wszystko czarno widze
psiaka musze wyciagnac ze schronu,kotce chorujacej Wegielce znalezc dom,i drugiej Feli z dzialki,a jeszcze Sonia
to sa sprawy na cito...a stoja w miejscu:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Jakiego psa ze schronu musisz wyciągnąć, Dora?[/QUOTE]

Malego pieska,wysle Ci zdjecia mailem,ktory zostal zabrany pol roku temu razem z czarna sunia ze Skerbieszowa,oboje bezdomni i przyjaciele,jedno bez drugiego zyc nie moglo,ale ludzie zrobili tak jak zrobili
zostali umieszczeni w schronie,sunia prawdopodobnie znalazla dom,ale jaki?????trudno powiedziec,mam zle przeczucia
natomiast piesek nadal jest w schronie i zadnych szans na adopcje,nie moze dluzej tam zostac
szukam dla niego domu,dalam mu na imie Keks,jest troche podobny do jamnika,maly,rudy,sliczny piesek.
Zrobilam mu ogloszenie na Gumtree i alegratce. Tablica mi odrzucila,bo dzien wczesniej wykasowalam jego ogloszenie,na ktore nikt nie odpowiedzial i zrobilam mu nowe,ale wykasowali.

Link to comment
Share on other sites

OK, założę mu wątek (chyba że ma?) i poogłaszam. Warto poszukać mu DT, ja pomęczę Rodziców czy moglibyśmy przetrzymać go do czasu znalezienia DS, ale raczej nie licz na cud, bo oni w tej kwestii nie chętni są... ale popróbuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']OK, założę mu wątek (chyba że ma?) i poogłaszam. Warto poszukać mu DT, ja pomęczę Rodziców czy moglibyśmy przetrzymać go do czasu znalezienia DS, ale raczej nie licz na cud, bo oni w tej kwestii nie chętni są... ale popróbuję.[/QUOTE]

Dzieki:) juz drugi raz dzisiaj czytam o cudach,on nie moze dluzej zostac w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...