Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='Ingrid44']Moze by zaczac zbierac deklarcje na Dogo. Ile potrzeba na hotelik u Murki ?[/QUOTE]

chyba 400zl,duzo.....
ale 150zl moze bedzie wplacala Maja,ktora umiescila Sonie na tymczsie
przez 3 miesiace nie bylo wplaty,ale to moze dlatego,ze nie miala pracy,ale teraz juz wplata jest
wiec jest 150zl
i potrzeba by bylo 250zl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ja patrzyłam, ale ogłoszenia nie znalazłam :( Może przeoczyłam, bo to w sklepie było, ale jednak ani w miejscu z ogłoszeniami nie było, ani w rubryce psów do adopcji[/QUOTE]
To mialo byc ogloszenie tam gdzie sa 4 psiaki do ogloszen
to moze lepiej,ze nie ma,moze w tym wydaniu co sie ukaze bedzie,bo myslalam,ze sie ukazalo i nikt nie dzwoni
a to wydanie z pazdziernika? Czy listopada?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Postaram się zrobić, ale potrzebuję pełne dane co chcecie na tym wydarzeniu :)[/QUOTE]
dane ta takie,ze Sonia 1,5 roku czeka na dom
sunia lagodna i dobra,a niezauwazalna,wsrod milionow ogloszen sunia ginie w tlumie
jest grzeczna i kochana,lagodna,lubi wszystkich,dzieci lubi i inne psiaki i kociaki,i ptaki.....wszystkich lubi
na tymczasie jest uwiazna,bo ma sklonnosc do ucieczek,moze mieszkac w mieszkaniu w bloku,wystarcza jej trzy spacerki dziennie,ma ok. 4lat
panicznie boi sie burzy i petard,a Sylwester zbliza sie nieuchronnie
sunia potrzebuje milosci,kontaktu z czlowiekiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...