Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='Malgoska']" Jestem Sonia. Mam 7 lat, ważę ok 20 kg. Patrzysz na mnie i widzisz zwykłego psa. Ja czekam na Ciebie na zwykłego Pana.
Będę z Tobą w każdej chwili, odwdzięczę się miłością, wiernością za Twą dobroć i wzajemny szacunek.
Będę leżeć przy Tobie gdy Ty będziesz pochłonięty swoimi sprawami, będę dzielnie maszerować gdy Ty udasz się ze mną na spacer. Będę wtulać się w Ciebie - uwielbiam głaskanie. Trochę boję się burzy, huków i wystrzałów ale gdy Ty będziesz i dodasz mi otuchy razem wszystko przetrwamy. Jestem posłuszna. Uwielbiam dzieci i zabawę z nimi. Jestem spokojna i ładnie chodzę na smyczy. Lubię inne zwierzęta. Jestem zaszczepiona, wysterylizowana i odpchlona. Jestem gotowa do przyjęcia do domu. Do Twojego domu.

Ps. Jest jeszcze Lori. Jeśli rozważasz adopcję dwóch najwierniejszych na świecie psów to zabierz nas razem. To mój kolega na dobre i na złe. Mieszkamy razem. Jesteśmy do siebie podobni. Może to właśnie na nas czekasz. Bo my czekamy wciąż na Ciebie.[/QUOTE]

[quote name='barb']Malgoska, zdolna z Ciebie kobieta, fajne teksty :lol:[/QUOTE]

:)

[quote name='Elisabeta']Dużo się tu działo wieczorkiem. ;)
Dziękuję Wam, Kochane.

Malgoska, napisałaś pięknie. Po prostu pięknie. :):)
Prawda, Dora?...
Może Ty$ka wykorzysta na FB. Jeszcze zdjęcia. Na wątku jest kilka naprawdę ślicznych.
Dora, może na początek te z ogłoszeń wysłałabyś Ty$ce. Chyba że chcesz TySka sama wybrać. Wątek nie jest długi...
A Ty jesteś tu od początku z Sonią. :)

Sonia miała kiedyś robione wydarzenie. Chyba przez Pomóżpomagać? Ale jakoś nie ruszyło do przodu.
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=502749843171051&set=a.471670429612326.1073741834.100003081186024&type=1&theater[/URL]
Przepraszam, jeśli coś pomyliłam.[/QUOTE]

zaraz wejde na wydarzenie
ono jest aktualne?


[quote name='barb']Na wydarzeniu do, którego wkleiłaś link, też był bardzo ladny tekst.

Sonia to średniej wielkości (50cm w kłębie) suczka o przepięknym biało-biszkoptowym umaszczeniu, piwnych oczkach i wiecznie merdającym ogonie. Ta niezwykle urokliwa suczka zaraża wszystkich optymizmem, uwielbia się tulić, miziać i być blisko człowieka. Nie ma w niej agresji. Kocha ludzi, wobec dzieci jest czuła i opiekuńcza, wspaniale dogaduje się z psami i kotami, ignoruje też ptaki i inne małe zwierzęta. Niezwykle wrażliwa i towarzyszka wszystkich zaprasza do wspólnych zabaw. Sonia to bystra i wychowana suczka, ładnie chodzi na smyczy, bardzo szybko się uczy. Boi się głośnych huków i petard. Jej wielkie serduszko bije do każdego z taką samą miłością. Może odda je Tobie?
Pomożemy w transporcie![/QUOTE]


sliczny tekst

[quote name='Elisabeta']Soniu, masz już kilka pięknych tekstów. :-)
Najładniejszy dla mnie jest ten drugi od Malgoski. Piękny, lekki i ciepły. :loveu:
Tylko z wagą Soni to chyba lepiej napisać, że ok. 25 kg, bo sunia waży jednak ponad 20... Prawda, Murko?
Ty$ko, co Ty wybierzesz? :-)
O pomocy w transporcie jest ważne chyba.[/QUOTE]

dzięki
zaraz pozmieniamy
dopisujcie co jeszcze
może uda się sunieczce znaleźć domek :)


[quote name='halcia']Nie,Loriego nie ma co ujmować.Lori jest u siebie.To psiak który ogromnie długo przyzwyczaja sie do zmian tz boidupka,pomimo,ze wielki :).Nawet nikt nie ma pojęcia ile ma lat.Daaawno temu dawano mu 8-9,a psisko żyje i cieszy sie dobrym zdrowiem.Deklaracje niby sie wykruszają,ale jego dom,to kojec u Murki :)[/QUOTE]


czyli Loriego odpisujemy?

[quote name='Murka']Wg mnie może zostać 20 kg, 25 kg to za dużo dla Soni. Ona jest typowo średnim psem i jest mniej więcej wielkości Margo (a ona była w lecznicy wielokrotnie ważona i waży 20 kg).

Warto napisać, że Sonia zachowuje czystość i nic nie niszczy. Jest ogólnie spokojna i nie wymaga dużych dawek ruchu. I łagodność wobec człowieka - to jej główne zalety chyba. To, że jest czujna i szczeka to już może być różnie pojmowane ;) Ale niektórzy szukają np. do domu z ogrodem psa łagodnego, ale żeby coś tam się odzywał.
Jeśli chodzi o zwierzęta, to nie pasuje ta łagodność i dogadywanie się ze wszystkim. Wobec ptactwa nie ma problemu (Sonia nie ma instynktu myśliwskiego), wobec kotów pewnie będzie podobnie. Natomiast z psami nie jest już tak fajnie, to niezła zadziora i szuka okazji do sprzeczki. Najlepiej aby Sonia była jedynaczką lub trafiła do psa w typie Lorka (dużego, spokojnego, który ustąpi złośnicy w każdej sytuacji). Nawet z psami samcami nie zawsze się dogaduje, np. kiedyś zaatakowała naszego prywatnego Boryska (waga ok. 30 kg). Stało się to przy moim przechodzeniu przez bramę łączącą wybiegi - Sonia niespodziewanie wypadła mi między nogami i od razu się na niego rzuciła. Była niezła kotłowanina (nasz Borysek to też niezłe ziółko) i nie mogłam ich rozdzielić, bo Sonia wciąż do niego dopadała. Na szczęście obyło się bez rozlewu krwi, ale nogi mi się trzęsły jeszcze przez pół dnia ;)[/QUOTE]

[quote name='Elisabeta']Nieźle...
Soniu,... i tak Cię lubię. :)

Murko, to sunia rzeczywiście jest lekka. Jeszcze lepiej, jeśli 20 kg.
Trzeba na pierwszej stronie wątku Sonię odchudzić. ;)

To teraz jest proste zadanie i prośba do Ciebie, Malgos. :)
Twój piękny tekst, to co napisała Murka i o pomocy w transporcie w każdy zakątek kraju.
No i te "wady" trzeba jakoś osłlodzić... ;)
A i Lori zostaje w hoteliku. Czyli Sonia idzie do Domu bez Olbrzymka. :loveu:[/QUOTE]




Jestem Sonia. Mam 7 lat, ważę ok 20 kg. Patrzysz na mnie i widzisz zwykłego psa. Ja czekam na Ciebie na zwykłego Pana.
Będę z Tobą w każdej chwili, odwdzięczę się miłością, wiernością za Twą dobroć i wzajemny szacunek.
Będę leżeć przy Tobie gdy Ty będziesz pochłonięty swoimi sprawami, będę dzielnie maszerować gdy Ty udasz się ze mną na spacer. Nie muszę dużo biegać, wystarczą mi spokojne spacery. Będę wtulać się w Ciebie - uwielbiam głaskanie. Trochę boję się burzy, huków i wystrzałów ale gdy Ty będziesz i dodasz mi otuchy razem wszystko przetrwamy. Jestem posłuszna, zachowuję czystość i szanuję rzeczy, nic nie niszczę. Uwielbiam dzieci i zabawę z nimi. Jestem spokojna i ładnie chodzę na smyczy. Kocham ludzi. Oddam im moje wielkie serce w zamian za ciepły dom. Jestem zaszczepiona, wysterylizowana i odpchlona. Jestem gotowa do przyjęcia do domu. Do Twojego domu.

Link to comment
Share on other sites

Malgoska, dla mnie jest ok. :kciuki: Dzięki.
Tamto wydarzenie chyba zamarło na samym początku...
A o pomocy w transporcie piszemy? ;)
Jeszcze Ty$ka napisze o fotkach. Czy sama poszuka na wątku?...
Ja bym mogła wysłać wybrane na maila, bo mam folderek ze zdjęciami Soni.
Przyznaję się. :oops:
Wrócę pod wieczór i tu zaraz zajrzę. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Malgoska, dla mnie jest ok. :kciuki: Dzięki.
Tamto wydarzenie chyba zamarło na samym początku...
A o pomocy w transporcie piszemy? ;)
Jeszcze Ty$ka napisze o fotkach. Czy sama poszuka na wątku?...
Ja bym mogła wysłać wybrane na maila, bo mam folderek ze zdjęciami Soni.
Przyznaję się. :oops:
Wrócę pod wieczór i tu zaraz zajrzę. :loveu:[/QUOTE]


zapomniałam o transporcie
zaraz dopisze

Link to comment
Share on other sites

Jestem Sonia. Mam 7 lat, ważę ok 20 kg. Patrzysz na mnie i widzisz zwykłego psa. Ja czekam na Ciebie na zwykłego Pana.
Będę z Tobą w każdej chwili, odwdzięczę się miłością, wiernością za Twą dobroć i wzajemny szacunek.
Będę leżeć przy Tobie gdy Ty będziesz pochłonięty swoimi sprawami, będę dzielnie maszerować gdy Ty udasz się ze mną na spacer. Nie muszę dużo biegać, wystarczą mi spokojne spacery. Będę wtulać się w Ciebie - uwielbiam głaskanie. Trochę boję się burzy, huków i wystrzałów ale gdy Ty będziesz i dodasz mi otuchy razem wszystko przetrwamy. Jestem posłuszna, zachowuję czystość i szanuję rzeczy, nic nie niszczę. Uwielbiam dzieci i zabawę z nimi. Jestem spokojna i ładnie chodzę na smyczy. Kocham ludzi. Oddam im moje wielkie serce w zamian za ciepły dom. Jestem zaszczepiona, wysterylizowana i odpchlona. Jestem gotowa do przyjęcia do domu. Do Twojego domu. Dobre duszyczki pomogą mi dojechać do Twojego domu.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Malgoska, nie zabij mnie... Może jeszcze o 50 cm w kłębie... :oops:
Wtedy już będzie super. :loveu:

Szefowa się jeszcze powinna wypowiedzieć. :roll: Ale to już chyba jutro...
Dora, podoba Ci się tekst na FB?

Ty$ko, i jak widzisz ten tekst na wydarzeniu?
Nogę Ci podesłać na mail piękne zdjęcia Soni, żebyś nie musiała szukać na wątku.
Ściągam sobie wszystkie, bo naprawdę mam do Sonieczki słabość. :-)

Edited by Elisabeta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Jestem Sonia. Mam 7 lat, ważę ok 20 kg. Patrzysz na mnie i widzisz zwykłego psa. Ja czekam na Ciebie na zwykłego Pana.
Będę z Tobą w każdej chwili, odwdzięczę się miłością, wiernością za Twą dobroć i wzajemny szacunek.
Będę leżeć przy Tobie gdy Ty będziesz pochłonięty swoimi sprawami, będę dzielnie maszerować gdy Ty udasz się ze mną na spacer. Nie muszę dużo biegać, wystarczą mi spokojne spacery. Będę wtulać się w Ciebie - uwielbiam głaskanie. Trochę boję się burzy, huków i wystrzałów ale gdy Ty będziesz i dodasz mi otuchy razem wszystko przetrwamy. Jestem posłuszna, zachowuję czystość i szanuję rzeczy, nic nie niszczę. Uwielbiam dzieci i zabawę z nimi. Jestem spokojna i ładnie chodzę na smyczy. Kocham ludzi. Oddam im moje wielkie serce w zamian za ciepły dom. Jestem zaszczepiona, wysterylizowana i odpchlona. Jestem gotowa do przyjęcia do domu. Do Twojego domu. Dobre duszyczki pomogą mi dojechać do Twojego domu.[/QUOTE][/QUOTE]

[quote name='Elisabeta']Malgoska, nie zabij mnie... Może jeszcze o 50 cm w kłębie... :oops:
Wtedy już będzie super. :loveu:

Dora się jeszcze powinna wypowiedzieć. :roll: Ale to już chyba jutro...

Ty$ko, i jak widzisz ten tekst na wydarzeniu?
Nogę Ci podesłać na mail piękne zdjęcia Soni, żebyś nie musiała szukać na wątku.
Ściągam sobie wszystkie, bo naprawdę mam do Sonieczki słabość. :-)[/QUOTE]


Jestem Sonia. Mam 7 lat, ważę ok 20 kg i mam 50 cm w kłębie. Patrzysz na mnie i widzisz zwykłego psa. Ja czekam na Ciebie na zwykłego Pana. Będę z Tobą w każdej chwili, odwdzięczę się miłością, wiernością za Twą dobroć i wzajemny szacunek.
Będę leżeć przy Tobie gdy Ty będziesz pochłonięty swoimi sprawami, będę dzielnie maszerować gdy Ty udasz się ze mną na spacer. Nie muszę dużo biegać, wystarczą mi spokojne spacery. Będę wtulać się w Ciebie - uwielbiam głaskanie. Trochę boję się burzy, huków i wystrzałów ale gdy Ty będziesz i dodasz mi otuchy razem wszystko przetrwamy. Jestem posłuszna, zachowuję czystość i szanuję rzeczy, nic nie niszczę. Uwielbiam dzieci i zabawę z nimi. Jestem spokojna i ładnie chodzę na smyczy. Kocham ludzi. Oddam im moje wielkie serce w zamian za ciepły dom. Jestem zaszczepiona, wysterylizowana i odpchlona. Jestem gotowa do przyjęcia do domu. Do Twojego domu. Dobre duszyczki pomogą mi dojechać do Twojego domu.



oczywiście co jeszcze zmieniać
może ktoś jeszcze coś doda?
Wydarzenie chyba trzeba odnowić nie?

Link to comment
Share on other sites

Przybywam do Soni na zaproszenie Malgoski - dziękuję.
Znam Loriego i jego historię, podziwiałam wiosną ich wspólne zdjęcia, ale o Soni nie wiedziałam wiele. A ona oprócz tego, że śliczna, kochana, to jeszcze ma tak dobry charakter. Wierzę, że wreszcie uda się znaleźć jej dobry, kochający dom.
Będę zaglądać i trzymać kciuki.
Gdybym miała domek (choćby maleńki :roll:) z duzym ogrodem:lol:...trochę piesków by stąd zniknęło...

Link to comment
Share on other sites

[[quote name='DORA1020']Link do ogloszenia na Tablicy,ktore ma Sonia
ma dwa ogloszenia na Tablicy,
jakos sie udalo


[URL]http://olx.pl/oferta/sonia-szuka-domu-CID103-ID3I7t9.html[/URL]
wszystkie zdjecia Suni sa na watku[/QUOTE]
Będziemy udostępniać.

[quote name='Malgoska']:)

zaraz wejde na wydarzenie
ono jest aktualne?[/QUOTE]


Skoro TY$ka chce założyć nowe to chyba nieaktualne ?
[quote name='Ty$ka']PIszę jeszcze raz - mogę założyć wydarzenie na fejsbuku, ale potrzebuję opisu na wydarzenie, kontaktu, danych do przelewu, KONKRETÓW oraz kogoś, kto będzie ciągle pisał co u niej, choćby tutaj, ja będę wklejać dalej. Na fejsie siedzę każdgeo dnia, więc nie byłoby z tym problemu.[/QUOTE]

Na pewno będzie szybciej jeśli Ty$ka nie będzie musiała szukać zdjęć na wątku :lol:
[quote name='Elisabeta']

Szefowa się jeszcze powinna wypowiedzieć. :roll: Ale to już chyba jutro...
Dora, podoba Ci się tekst na FB?

Ty$ko, i jak widzisz ten tekst na wydarzeniu?
Nogę Ci podesłać na mail piękne zdjęcia Soni, żebyś nie musiała szukać na wątku.
Ściągam sobie wszystkie, bo naprawdę mam do Sonieczki słabość. :-)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Malgoska, fajnie, że zapraszasz. Wątek się zaludnił i zmienił.
Już Ci nie dziękuję, bo ten wątek jest już Twój, prawda? :)

Witamy nowe Osoby na wątku. :loveu: Zaglądajcie do Soni. To wszystko pomoże jej w znalezieniu Domu.

Barb, wiem, że wysłaniem zdjęć pomogę Ty$ce. i o to chodzi. ;)
Potrzebny mi tylko adres mailowy...
Jak dobrze, że Sonia zaistnieje na FB, bo tam też psiaki znajdują Domy. Kto wie?...

Link to comment
Share on other sites

Ty$ka, może faktycznie wystarczą Ci na początek zdjęcia z pierwszego postu, bo Dora tam wstawiła kilka pięknych.
Jak sobie życzysz... :-)
Potem i tak będziesz chyba sama ściągała na bieżąco i umieszczała na wydarzeniu.
Nowe teksty na pierwszej stronie są naprawdę super. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Dziekuje za zaproszenie.....poczytam o suni.....:)[/QUOTE]

dziękujemy za przybycie:)

[quote name='Figunia']Przybywam do Soni na zaproszenie Malgoski - dziękuję.
Znam Loriego i jego historię, podziwiałam wiosną ich wspólne zdjęcia, ale o Soni nie wiedziałam wiele. A ona oprócz tego, że śliczna, kochana, to jeszcze ma tak dobry charakter. Wierzę, że wreszcie uda się znaleźć jej dobry, kochający dom.
Będę zaglądać i trzymać kciuki.
Gdybym miała domek (choćby maleńki :roll:) z duzym ogrodem:lol:...trochę piesków by stąd zniknęło...[/QUOTE]

dziękujemy za odwiedziny i koniecznie zostańcie z nami

[quote name='Elisabeta']Malgoska, fajnie, że zapraszasz. Wątek się zaludnił i zmienił.
Już Ci nie dziękuję, bo ten wątek jest już Twój, prawda? :)

Witamy nowe Osoby na wątku. :loveu: Zaglądajcie do Soni. To wszystko pomoże jej w znalezieniu Domu.

Barb, wiem, że wysłaniem zdjęć pomogę Ty$ce. i o to chodzi. ;)
Potrzebny mi tylko adres mailowy...
Jak dobrze, że Sonia zaistnieje na FB, bo tam też psiaki znajdują Domy. Kto wie?...[/QUOTE]

watek jest Soni; jest mi bliski bo moja Sunia, już za TM miała tak na imię
tak już mamy z barb, że najpierw ona rzuca temat i zaprasza mnie a potem go ciągniemy dalej ile każda może
barb robi świetne ogłoszenia
ja to byłam głównie od bazarków


[quote name='mdk8']ja też przybiegam szybciutko do ślicznej Soni :loveu:[/QUOTE]


dziękujemy za szybciutkie odwiedziny i prosimy o pozostanie z nami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']dziękuję za zaproszenie
Sonia kochana mam nadzieję że znajdzie wkońcu dom na który zasługuje[/QUOTE]

[quote name='Maciek777']Jestem na zaproszenie:)[/QUOTE]

[quote name='renatka_s']Zaglądam do Soni, jest śliczna, mam nadzieję, że szybko znajdzie domek.[/QUOTE]

[quote name='maarit']Zagladam i ja...[/QUOTE]


dziękujemy za przybycie
zostańcie z Sonią

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...