Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='Elisabeta']Malgoska, z tego, co widziałam u Bartusia, to nieźle potem ciągniecie z Barb wątek. Oj, nieźle. :evil_lol:
I aż do pięknego zakończenia. :)
Jak dobrze, że Sonia ma na imię Sonia. :)[/QUOTE]
Dlugo nie moglam suni wymyslec imienia,nie wiem dlaczego
na poczatku byla Tina,pozniej Ruda,a w koncu dostala na imie Sonia,juz na zawsze.
Pomyslalam,ze to imie do suni pasuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Malgoska, z tego, co widziałam u Bartusia, to nieźle potem ciągniecie z Barb wątek. Oj, nieźle. :evil_lol:
I aż do pięknego zakończenia. :)
Jak dobrze, że Sonia ma na imię Sonia. :)[/QUOTE]

Na wątku Barta jesteśmy stosunkowo krótko - od lutego.
Dominikabankert jest z Bartem na dogo prawie od początku i bardzo dużo mu pomogła. :lol: Do Soni też trafiła przed nami ;)-

Link to comment
Share on other sites

Barb, napisałam o Was, bo Malgoska przedstawiła Was dwie jako duet doskonały. :loveu:

Już kiedyś tu pisałam, że wszystko zaczęło się od Dominkabankert. :iloveyou:
Całe to miłe "zamieszanie" u naszej Sonieczki.
Dominika o tym wie... Prawda, Dominiko? ;)
Z wątku Bartusia też wiem, że murem za nim stała. Cały czas... :smile:

Link to comment
Share on other sites

barb elisabetka ja nic takiego nie robie a teraz jak juz nie mam myszki i nie moge kopiowac to juz calkiem nic nie robie bo sama bym porozsylala watek ale nie mam jak

barb bardzo pomaga podejrzewam ze to z jej ogloszenia bart znalazl dom

barb sprawdzalas na fejsie to co ci pisalam o szkodniku.......znalazlas go..pisze tu bo nie wiem czemu nie moge wyslac ci wiadomosci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Barb, napisałam o Was, bo Malgoska przedstawiła Was dwie jako duet doskonały. :loveu:

Już kiedyś tu pisałam, że wszystko zaczęło się od Dominkabankert. :iloveyou:
Całe to miłe "zamieszanie" u naszej Sonieczki.
Dominika o tym wie... Prawda, Dominiko? ;)
Z wątku Bartusia też wiem, że murem za nim stała. Cały czas... :smile:[/QUOTE]

najważniejsze, że Sonia ma miłośników; im więcej dobrej energii tym szybciej domek się znajdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']barb elisabetka ja nic takiego nie robie a teraz jak juz nie mam myszki i nie moge kopiowac to juz calkiem nic nie robie bo sama bym porozsylala watek ale nie mam jak

barb bardzo pomaga podejrzewam ze to z jej ogloszenia bart znalazl dom

barb sprawdzalas na fejsie to co ci pisalam o szkodniku.......znalazlas go..pisze tu bo nie wiem czemu nie moge wyslac ci wiadomosci[/QUOTE]


o jakim szkodniku?

barb ogłoszenia zawsze przynosiły szczęście i pożądany efekt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']barb elisabetka ja nic takiego nie robie a teraz jak juz nie mam myszki i nie moge kopiowac to juz calkiem nic nie robie bo sama bym porozsylala watek ale nie mam jak

barb bardzo pomaga podejrzewam ze to z jej ogloszenia bart znalazl dom

barb sprawdzalas na fejsie to co ci pisalam o szkodniku.......znalazlas go..pisze tu bo nie wiem czemu nie moge wyslac ci wiadomosci[/QUOTE]
Dexterka też go ogłaszała i AgataP ;)

[quote name='Malgoska']o jakim szkodniku?

barb ogłoszenia zawsze przynosiły szczęście i pożądany efekt[/QUOTE]
Nie zawsze. Oglaszam długo dwa pieski z Przemysla i wciąż nie maja domu i Viki z dogo też nie :shake:

A przy okazji może też zajrzycie do Suzi bo tak pusto na wątku?
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246032-Niechciana-Suzi-wciąż-czeka-na-dom-a-dług-rośnie-pomóż-proszę?p=22197770#post22197770[/url]

[quote name='Ty$ka']MOje pierwsze wydarzenie w życiu. Pierwszy raz czuję, że nie ogarniam fejsbuka :p.
[URL]https://www.facebook.com/events/500460326720957/?fref=ts[/URL][/QUOTE]
Zaraz zajrzę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']MOje pierwsze wydarzenie w życiu. Pierwszy raz czuję, że nie ogarniam fejsbuka :p.
[URL]https://www.facebook.com/events/500460326720957/?fref=ts[/URL][/QUOTE]


gamonius pospolitus bardzo dobrze Ci poszło :)
sliczne fotki
zaraz rozsyłamy i dołączamy;
ja nie umiem robic wydarzeń :(

Link to comment
Share on other sites

Ty$ka, dziękujemy! :multi:
W pierwszym momencie pomyślałam, że te zimowe fotki Soni są takie zimne...
Ale przecież idą upały i każdy z przyjemnością popatrzy sobie na śnieg. Serio. :smile:
Ty$ko, na pewno czytałaś... Jeśli chcesz, mogę Ci wysłac zdjęcia Soni z wątku. Dla ułatwienia.
Tylko Twój adres mailowy na PW będzie mi potrzebny.
Jeśli wolisz sama szukac, to nie będę Ci odbierała przyjemności. Sonieczka ma naprawdę piękne foty. :loveu:
Obowiązkowo musi byc ta z córeczką Murki. Jest na pierwszej stronie watku. "Sonia i dzieci".. ;)
Wydarzenie Soni musi tetnic życiem. Ja tu nie pomogę. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Ty$ka, dziękujemy! :multi:
W pierwszym momencie pomyślałam, że te zimowe fotki Soni są takie zimne...
Ale przecież idą upały i każdy z przyjemnością popatrzy sobie na śnieg. Serio. :smile:
Ty$ko, na pewno czytałaś... Jeśli chcesz, mogę Ci wysłac zdjęcia Soni z wątku. Dla ułatwienia.
Tylko Twój adres mailowy na PW będzie mi potrzebny.
Jeśli wolisz sama szukac, to nie będę Ci odbierała przyjemności. Sonieczka ma naprawdę piękne foty. :loveu:
Obowiązkowo musi byc ta z córeczką Murki. Jest na pierwszej stronie. "Sonia i dzieci"..
Wydarzenie Soni musi tetnic z życiem. Ja tu nie pomogę. :oops:[/QUOTE]


a czemu?................

Link to comment
Share on other sites

Wydarzenie kiepskie., naprawdę. I jeszcze z fanpejdżowego profilu - zapomniałam się przestawić, teraz można jedynie odwołać wydarzenie i zrobić z prywatnego, bo nie da się w inny sposób zmienić organizatorów czy powołać adminów.
O zdjęcia poproszę, bo jestem z tych zabieganych ;) Mój mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Wydarzenie kiepskie., naprawdę. I jeszcze z fanpejdżowego profilu - zapomniałam się przestawić, teraz można jedynie odwołać wydarzenie i zrobić z prywatnego, bo nie da się w inny sposób zmienić organizatorów czy powołać adminów.
O zdjęcia poproszę, bo jestem z tych zabieganych ;) Mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

nic nie zmieniaj super jest
teraz tylko trzeba je zaludnić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...