Jump to content
Dogomania

FOKS i jego historia.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 632
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HankaRupczewska']Hahahaha Asiu - że nie bywam u siebie - to wcale nie znaczy, że nie bywam w ogóle. :lol:


Jak ten przekarmiony Foksik mieści się w klapce ? :cool3:[/quote]


ano jakos sie mieści jak widać na zdjęciu ;-)

[url]http://img232.imageshack.us/img232/6016/kojce2db6.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6688/kojce3vu2.jpg[/IMG]


a tu widać jak wygląda przegrodzenie wybiegów a w nich trójka rezydentów.
Niestety wokół jeszcze bałagan , pawilon nie jest otynkowany ale to sukcesywnie będzie się zmieniać. Ważne, że psy mają już swoje lokum i na łby deszcz im nie pada oraz wiatr nie zawiewa. Bardzo lubią spędzać czas wewnatrz swoich boksów. Nawet jak wieczorem przyjeżdżam to siedzą w śrdoku i wcale nie witaja mnie na zewnątrz. Jak mnie poczują to wychodzą i przeciągają się zaspańce. Dzięki temu ekranowi Cygan nie widzi Foksa i nie ma szczekania, choć czują się i słyszą a jednak wyeliminowanie czynnika wizualnego dużo dało. Poza tym Cygan już jest wykastrowany i czekam aż może troszkę spuści z tonu.

Jedynie czego żałuję to tego że nie mieszkamy tam jeszcze i psy z pewnością jeszcze co najmniej rok będę dopieszczał dojeżdżają dwa razy dziennie.... wiem, że nie jest to idealne rozwiązanie ale lepsze niż schronisko ....tak sądzę ....a co Wy o tym myslicie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']

Jedynie czego żałuję to tego że nie mieszkamy tam jeszcze i psy z pewnością jeszcze co najmniej rok będę dopieszczał dojeżdżają dwa razy dziennie.... wiem, że nie jest to idealne rozwiązanie ale lepsze niż schronisko ....tak sądzę ....a co Wy o tym myslicie ?[/QUOTE]

Super to wszystko wygląda:lol::lol::lol:jestem pewna że im wynagrodzisz brak Ciebie jak juz tam zamieszkasz:lol::lol::lol:a teraz też nie jest im źle:lol::lol::lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Tez uażam że maja sietne warunki. Do czasu aż tam zamieszkasz będą musialy sie przemęczyc, ale to i tak nieporównanie lepsza sytuacja niż schronisko. One wiedzą że są kochane, mają ciepło, dobre jedzenie i Twoje zainteresowanie nimi dwa razy na dzień. W schronisku tego by nie miały. Warunki mają luksusowe.
Więcej fotek poproszę. A może troche ogordu pokażesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']saJo, ale wyczaiłaś po takim czasie ...ech...a iloe przekroczyło regulaminowy rozmiar, to jakies PIS-owskie metody ;-)[/quote]

[COLOR=DarkGreen][B]Ja tu tylko sprzatam. Nie ja ukladalam regulamin, ja mam tylko pilnowac, zeby go przestrzegano. Dopuszczalny rozmiar fotek (640x640) jest zapisany w regulaminie, ktory powinien byc obowiazkowa lektura kazdego uzytkownika.

saJo-mod

Ps. nie siedze na forum cale dnie, wiec raczej nie jestem w stanie wylapac wszystkiego na bierzaca, chociaz staram sie to robic.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]dominosx: [/B]karmię je normalnie, jednak chyba na warunki w jakich są i kastracje Cygana, oraz sterylizację Fiony przejdę na lightową karmę, Foksowi też chyba będzie lepiej choć Foks cały czas oscyluje wokół 40 kilogramów wagi i to jest prawidłowa waga dla niego jak twierdzą oglądający go lekarze ....on tylko tak wygląda.....:-)

od środy zacznę urlop więc z pewnością będę wyprowadzał je na spacery co jakiś czas....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cypryda']Tez uażam że maja sietne warunki. Do czasu aż tam zamieszkasz będą musialy sie przemęczyc, ale to i tak nieporównanie lepsza sytuacja niż schronisko. One wiedzą że są kochane, mają ciepło, dobre jedzenie i Twoje zainteresowanie nimi dwa razy na dzień. W schronisku tego by nie miały. Warunki mają luksusowe.
Więcej fotek poproszę. A może troche ogordu pokażesz?[/quote]


Na Twoje życzenie prezentuje kawałem dzikiego "ogrodu" tzn ogrodu to tam nie ma jeszcze , jest las ...i duzy bałagan ...po prawej stronie widoczne ogrodzenie w budowie które dochodzi do pawilonu gdzie swoje wybiegi mają pieski czego tu specjalnie nie widać ... pozdrawiam ..

[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9302/domvr8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O rany, ale masz urokliwe miejsce. Kawał lasu.
Jak ja bym chciala tak mieszkać. A psy jaki bedą miały raj, tyle drzewek do obsikania którym juz to nie zaszkodzi.
To dopiero przyjemnośc otworzyc okno i miec taki widok. Mam nadziejęże jeszcze więcej ogrodu pokażesz. A masz całośc ogrodzaoną?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...