Jump to content
Dogomania

Okruszek Frodo uratowany przed Radysami już w swoim domu:)


ewu

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MALWA']A czy ten hotelik jest płatny ?

Pytam, bo nikt nie pisze o pieniądzach (chyba po raz pierwszy na dogo widzę taki przypadek).[/QUOTE]
Bo ja wzięłam Frodo i nie chciałam żeby ktoś zarzucił ,że zbieram kasę.
Wsparcie mile widziane:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Bo ja wzięłam Frodo i nie chciałam żeby ktoś zarzucił ,że zbieram kasę.
Wsparcie mile widziane:)[/QUOTE]

Poproszę nr konta.

A swoją drogą, tu który to już pies tylko na Twoim utrzymaniu? Wszyscy trabią, ze kasa potrzebna, a Ty siedzisz cicho jak mysz pod miotłą, i tylko na tym wątku wiadać zachwyty, ze pies w hotelu, a pies sobie sam za hotel nie zapłaci. Pisz, ze kasa potrzebna, to albo ludzie tu na psiaka się zrzucą, albo sobie pójdą, ale to juz trudno.....dopiero zobaczysz, kto naprawdę chce pomóc.

A poza tym, kiedy weszłam po raz pierwszy na wątek i zobaczyłam, ze pies w hotelu, a nie ma żadnych deklaracji , to przez moment pomyślałam (dość naiwnie), ze jakiś hotel się zlitował i wziął bidę na bezpłatny DT..............

Link to comment
Share on other sites

Ja obiecałam bazarek na Frodo i Yodę i z zobowiązania się wywiążę na dniach ;) Już część zdjęć mam porobionych, ale 37 stopni w ciągu dnia to dla mnie za dużo, nie daję rady wtedy funkcjonować:oops: No i to bądź co bądź jednorazowa pomoc dla ewu:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Poproszę nr konta.

A swoją drogą, tu który to już pies tylko na Twoim utrzymaniu? Wszyscy trabią, ze kasa potrzebna, a Ty siedzisz cicho jak mysz pod miotłą, i tylko na tym wątku wiadać zachwyty, ze pies w hotelu, a pies sobie sam za hotel nie zapłaci. Pisz, ze kasa potrzebna, to albo ludzie tu na psiaka się zrzucą, albo sobie pójdą, ale to juz trudno.....dopiero zobaczysz, kto naprawdę chce pomóc.

A poza tym, kiedy weszłam po raz pierwszy na wątek i zobaczyłam, ze pies w hotelu, a nie ma żadnych deklaracji , to przez moment pomyślałam (dość naiwnie), ze jakiś hotel się zlitował i wziął bidę na bezpłatny DT..............[/QUOTE]
Dziękuję , podam Ci na pw:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ja obiecałam bazarek na Frodo i Yodę i z zobowiązania się wywiążę na dniach ;) Już część zdjęć mam porobionych, ale 37 stopni w ciągu dnia to dla mnie za dużo, nie daję rady wtedy funkcjonować:oops: No i to bądź co bądź jednorazowa pomoc dla ewu:([/QUOTE]
Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ja obiecałam bazarek na Frodo i Yodę i z zobowiązania się wywiążę na dniach ;) Już część zdjęć mam porobionych, ale 37 stopni w ciągu dnia to dla mnie za dużo, nie daję rady wtedy funkcjonować:oops: No i to bądź co bądź jednorazowa pomoc dla ewu:([/QUOTE]

Poproszę o link do bazarku.

Siedzę w domu na L4, mam zawalone zatoki, to chętnie pooglądam, a może i co kupię :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']no ja tak myslałąmz e ewu wzieła go na utrzymanie..a ze na razie nie moge już finansowo pomóc to tylko pokibicowac mogę[/QUOTE]
Makila to wspaniały Człowiek , nie obedrze mnie ze skóry:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Zaglądam do malucha, pustki tu........................[/QUOTE]
Jestem , jestem:)
A Makilą to codziennie ostatnio rozmawiam:)
Froduś straszny krzykacz, wrzeszczy na wszystko co się zbliża do płotu:)
Dzisiaj wreszcie tekst napiszę jak wrócę od dentysty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...