Jump to content
Dogomania

Gacek - psiak ze stawu w nowym domu !!! Misza uciekł.


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie Kasia, Magda i dziewczyny były po południu, mam nadzieję, że dały. Ech, żeby się mu udało!!!!!!! &&&&&&

Co do strachulca Gacka, to nie sądzę aby strasznie przeżywał rozłąke, Misza go dominował, wyjadał mu najlepsze kąski z michy zawsze, mysle, że w razie czego nie będzie z tym dramatu ;)

Link to comment
Share on other sites

mam wiesci! :) Grzegorz Bać:

bardzo fajne,od samego schroniska az do domu szedl na smyczy grzecznie berz wyrywania,w domu od razu sie zadomowił, wszystkich polubił, lubi juz chodzic na smyczy, glaskac sie i czesac, jest bardoz posłuszny, bardoz mi zaufał i sie juz przywiazał wszedzie za mna chodzi a jak mnie nie ma to wyje i tęskni za mną

Cieszymy się! :)

Link to comment
Share on other sites

wracałam dzisiaj z przytuliska o 19.30 i na przystanku autobusowym pod Boguchwalą widziałam Miszę z tym chłopakiem. Chłopak miał przewieszony plecak i wyglądało jakby mieli zamiar jechac w stronę Rzeszowa, Misza wyglądał na całkiem zadowolonego.

Link to comment
Share on other sites

Gacus jest taki kochany, tak strasznie mi go żal, chce bardzo zbliżyc sie do człowieka, kilkakrotnie miałam go tuż tuż, wziął nawet ode mnie krakersika z ręki ale to wszystko. Zaprzyjaźnil się dzisiaj z Guciem , który w pewnym sensie zastępuje mu Miszę. Kiedy Gucio podchodzi sie miziać, Gacek tez próbuje, ale tylko próbuje...
Myślę że oba spokojnie mogliby zostawac razem na wybiegu.
Gacek też czuje mięte do Belli, fascynacja bije z oczu, to bardzo dobrze bo kolejnym razem spróbujemy go do niej wpuścić.


[IMG]http://images63.fotosik.pl/56/be264de52daba79fgen.jpg[/IMG]




[IMG]http://images65.fotosik.pl/57/54b70e5345333972gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dla Gacusia

[I][B]Gacuś , o najpiękniejszych oczach jakie kiedykolwiek widziałeś
[/B][/I]
[I][B]Gacuś , to bardzo młody pies o zjawiskowej urodzie , przepięknych dwubarwnych oczach .[/B][/I]
[I][B]Prawdopodobnie nie ma roku . Takie psie dziecko jeszcze .[/B][/I]
[I][B]Został uratowany od niechybnej śmierci , znaleziono go topiącego się w stawie .[/B][/I]
[I][B]Nie wiadomo jaki los spotkał Gacka , jest na razie bardzo nieśmiały , nieufny . [/B][/I]
[I][B]Powoli się oswaja , nabiera chęci do zabawy i kontaktu z człowiekiem . [/B][/I]
[I][B]Pozytywnie reaguje na inne psy , chętnie przebywa w ich towarzystwie .[/B][/I]
[I][B]Szukamy dla Gacusia odpowiedzialnego domu , człowieka który będzie dla Gacka [/B][/I]
[I][B]ostoją , oparciem , pokocha go i podaruje bezpieczny kąt do końca życia. [/B][/I]

[I][B]Gacek przebywa w przytulisku w Boguchwale k/Rzeszowa .[/B][/I]
[I][B]Jest zaszczepiony i odrobaczony .[/B][/I]

Edited by figa33
Link to comment
Share on other sites

pieknie to napisałas Figuniu, dodaj jeszcze że to prawie dziecko bo nie ma jeszcze roku, że jest bardzo lagodny i uległy, najlepiej gdyby miał innego pieska do towarzystwa.
Mysle że to za wcześnie na ogłoszenia dopóki on nie nauczy sie chodzić na smyczy, on sie wręcz histerycznie jej boi .:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił do mnie chłopak, że Misza znowu uciekł. Przeskoczył ogrodzenie kiedy ten wyszedl do sklepu i jak wrócił to już go nie było. Objechalam go z góry na dół że Misza nie zabezpieczony adresówką, tym bardziej że był już taki jeden incydent. W ogóle jestem zła, że wydano go z przytuliska bez zawieszki na szyi, przecież mamy na wyposażeniu i żaden problem założyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...