Jump to content
Dogomania

demaskowanie "myśliwych" strzelających do psów domowych


Koszmaria

Recommended Posts

[quote name='Koszmaria']zboczyłyście z tematu,bo mi chodzi konkretnie o to-co myślicie o ujawnianiu danych,czy zdjęcia myśliwego który poluje na domowe psy na ich podwórkach[czy w ogóle,myśliwych,którzy polują na psy]?[/QUOTE]

Racja. Tylko odpowiedź jest prosta, bo pomyślał już ktoś za nas, nie należy tego robić, bo to po prostu nielegalne.
Z resztą ten zlepek zdjęć wygląda mało profesjonalnie i hmmm.. dziwne.

Co do samej sprawy, myślę, że to taki typ wariata, jak się mu zabierze broń to zacznie wytruwać wszystkie psy w okolicy, niestety.
Zwyczajnie po zachowaniu widać, że to furiat, bez broni będzie na szczęście mniej niebezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koszmaria']zboczyłyście z tematu,bo mi chodzi konkretnie o to-co myślicie o ujawnianiu danych,czy zdjęcia myśliwego który poluje na domowe psy na ich podwórkach[czy w ogóle,myśliwych,którzy polują na psy]?[/QUOTE]
Myślę, że jeśli od innych wymaga się przestrzegania prawa, to od siebie też powinno się tego wymagać ;)
Jak ktoś ma dowody, to idzie do sądu/na policję. Jak dowodów nie ma, to pan ze zdjęcia może zrobić to samo oskarżając o pomówienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Myślę, że jeśli od innych wymaga się przestrzegania prawa, to od siebie też powinno się tego wymagać ;)
Jak ktoś ma dowody, to idzie do sądu/na policję. Jak dowodów nie ma, to pan ze zdjęcia może zrobić to samo oskarżając o pomówienie.[/QUOTE]
z jednej strony masz rację,ale z drugiej-gdyby mu się obsunęła ręka,mógłby 'ustrzelić' dziecko,prawda?[berneńczyk bawił się na swoim podwórku z 13letnim chłopcem]
we mnie jest straszny sprzeciw na krzywdzenie bezbronnych istot.podejrzewam że jakbym zobaczyła na ulicy,to zaczęłabym nieprzytomnie wrzeszczeć.
chciałabym żeby taki kolaż zrobiony na paincie miał taki oddźwięk jak w przypadku afery z katechetką.
myślę też że ten kolaż pokazuje coś więcej-że w końcu nie tylko psiarze się przejmują takimi czynami,ale może ja jestem jakąś straszną optymistką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koszmaria']z jednej strony masz rację,ale z drugiej-gdyby mu się obsunęła ręka,mógłby 'ustrzelić' dziecko,prawda?[berneńczyk bawił się na swoim podwórku z 13letnim chłopcem]
we mnie jest straszny sprzeciw na krzywdzenie bezbronnych istot.podejrzewam że jakbym zobaczyła na ulicy,to zaczęłabym nieprzytomnie wrzeszczeć.
chciałabym żeby taki kolaż zrobiony na paincie miał taki oddźwięk jak w przypadku afery z katechetką.
myślę też że ten kolaż pokazuje coś więcej-że w końcu nie tylko psiarze się przejmują takimi czynami,ale może ja jestem jakąś straszną optymistką...[/QUOTE]

Pies nie bawil sie na podworku, to bez problemu mozna sprawdzic. Sa artykuly na ten temat z wypowiedzia wlascicielki, ze pies sobie gdzies polecial, jak syn wszedl do domu.
Mnie jednakowo wkurzaja mysliwi jak biegajace wszedzie psy puszczane luzem. Nie wiem dlaczego w Polsce panuje moda na takie "niech sobie pobiega, bo przeciez taki lagodny jest" Mieszkam w Niemczech i tutaj przez kilka lat widzialam RAZ psa latajacego luzem bez wlasciciela, zglosilismy na policje, za pol godziny byl u nas samochod schroniska. W Polsce by musiala dzwonic kilkanascie razy w ciagu dnia. Mam nadzieje ze kiedys to sie zmieni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...