Jump to content
Dogomania

SZANTA-cudowna sunia PON przez SHAPENDOES już w nowym domu !


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tomcug']Ja pierdziu. A myślałam, że w domkach jak w ulęgałkach przebierać bedzie można. Ale może poczekamy chwilę i na nowych fotach?[/QUOTE]


Nowe trza zrobić dopiero, ale jak dojdzie po sterylce, więc pewnie pt-sob. Więc czekamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła ta kobieta z Tarnowa, ale ... jakoś nie zrobiła na mnie wrażenia. Nie pytając nic o sukę od razu przeszła do kwestii transportowej, czy jej ją dowiozę, że ona pokryje koszty, bo ona nie ma czasu przyjechać ... więc pytam jak zatem znajdzie czas dla psa - to powiedziała, że ma jakieś zapalenie spojówki i bierze lek (co ma piernik do wiatraka ...). A potem uraczyła mnie szeregiem wspaniałych info jak to wydała na świat kilka miotów swojej bernenki, bo "miała na nie zapotrzebowanie i to przedłożyło jej życie i żyła 11 nie 8 lat". Wolała to niż sterylkę, wszystkie pieski oczywiście trafiły wspaniale ... A po tym jak błysnęła, że 5 lat pracowała w weterynarii już nie chciało mi się jej słuchać i pożegnałam panią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']no tak czułam że baba jakas nie halo ale nie spoedziałam się takich kwiatków, dobra teraz jak ktos będzie pisał będe robić wstępna selekcje[/QUOTE]



Nie, spoko, odsyłaj do mnie, na co dzień mam do czynienia z kretynami, więc jeden mniej czy więcej - bez różnicy ;) Tylko relacjonuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']tak wiem wierze mam to samo. pieski dla 70latkow, szczeniaczki dla 2latków, na łańcuszki, do chlewa ,do kofania nic tylko dawać[/QUOTE]

A czemu starsi ludzie mają być dyskryminowani?:crazyeye: Kult młodości i tu zawędrował?:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']A czemu starsi ludzie mają być dyskryminowani?:crazyeye: Kult młodości i tu zawędrował?:angryy:[/QUOTE]



Absolutnie nie Handziu, tylko, że zwykle mam zapytania o szczeniaki dla babć czy dziadków - a nie uważam tego za dobry pomysł. Ludzie nie biorą pod uwagę tego co stanie się ze zwierzem w razie niedyspozycji opiekuna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Absolutnie nie Handziu, tylko, że zwykle mam zapytania o szczeniaki dla babć czy dziadków - a nie uważam tego za dobry pomysł. Ludzie nie biorą pod uwagę tego co stanie się ze zwierzem w razie niedyspozycji opiekuna.[/QUOTE]

Na wypadek, gdybym zeszła z tego świata Twój nr telefonu jest przyklejony na lodówce razem z fotografią Filka:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Absolutnie nie Handziu, tylko, że zwykle mam zapytania o szczeniaki dla babć czy dziadków - a nie uważam tego za dobry pomysł. Ludzie nie biorą pod uwagę tego co stanie się ze zwierzem w razie niedyspozycji opiekuna.[/QUOTE]

Niestety ale eliza_sk ma rację, jak słyszę że dzieci chcą podarować rodzicom czy dziadkom (70letnim) szczeniaczka kilkumiesięcznego to mi słabo.
ja sama nie dałabym rady już ze szczeniakiem (cierpliwości już nie ta:) a co dopiero dziadek. Poza tym na pytanie co będzie z psem gdy ten ktoś zaniemoże oczywiście wielkie oburzenie.

tak więc niestety omijam szerokim łukiem ludzi młodych i starszych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']Na wypadek, gdybym zeszła z tego świata Twój nr telefonu jest przyklejony na lodówce razem z fotografią Filka:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]


Ok, ale chyba w pierwszej kolejności powinien tam znaleźć się nr tel. Twojej córy ;)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miała sterylkę, biedna jest bardzo - tzn. czuje się dobrze - ale musiał jej ktoś w życiu nieźle dać w dupę. Bo jest taka chowająca się po kątach - na szczęście wszystkie tortury czyli fryzjer i sterylka już z nami, więc teraz tylko lepiej !

Domkuuu gdzie jesteś ?

Link to comment
Share on other sites

poważnie, mówisz że się chowa? u nas tryskała radością, zero stresu, niczego się nie bała. w domu tylko pół dnia siedziała w pokoju a potem chodziła po mieszkaniu i leżała na balkonie:) jak tylko wyszła na dwór od razu zaczepiała mojego do zabawy :) mam nadzieje że to stres i minie jej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']poważnie, mówisz że się chowa? u nas tryskała radością, zero stresu, niczego się nie bała. w domu tylko pół dnia siedziała w pokoju a potem chodziła po mieszkaniu i leżała na balkonie:) jak tylko wyszła na dwór od razu zaczepiała mojego do zabawy :) mam nadzieje że to stres i minie jej[/QUOTE]



No tak, ale u Was z ulicy trafiła na kanapę, a u mnie od razu ma same tortury - bo chowanie zaczęło się od przyjazdu od fryzjera we wt. W poniedziałek szalała z dziećmi i psami, wt. fryzjer, środa sterylka. Niech na spokojnie sobie odpocznie i zregeneruje siły, bo najgorsze już za nami. Jest wysterylizowana, zachipowana, szczepienie za 2-3 tyg - mam nadzieję, że już nie u nas ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...