Jump to content
Dogomania

"Szylkretowa" Inka uratowana przed wywózką do schronu, już w swoim DOMU. Za TM :(


Marysia R.

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inka dzisiaj miała emocjonujący dzień:)
Pojechała ze mną najpierw do kościoła w lasku bielańskim a potem w odwiedziny do moich dziadków. Inka w samochodzie zachowuje się tak jakby jej wcale nie było:) W lasku było dużo ludzi dzieci, wózków, psów i byłam miło zaskoczona bo bałam się, że Inka będzie bardzo przestraszona ale nic z tych rzeczy. Usiadła sobie koło mnie na trawce, rozglądała się ciekawie dookoła a nawet podchodziła do dzieci żeby ją głaskały! A jak dzieciaczki dostały ode mnie po smaczku żeby dały małej to już w ogóle je pokochała;) Potem położyła się i najzwyczajniej w świecie poszła spać. Raz się tylko mocno przestraszyła kiedy chciał do niej podejść i się przywitać szczeniak z 5x większy od niej ale ja się nie dziwię;) Musimy jeszcze popracować nad chodzeniem na smyczy bo spacer z psem, który siada co pół metra i trzeba go namawiać żeby się ruszył jest dość mało efektywny:evil_lol: W domu u moich dziadków też się bez problemu odnalazła, na początku czuła się troszkę niepewnie ale szybko się oswoiła.
Zdjęcia są co prawda tylko dwa ale zawsze coś.
Taka jestem grzeczna w samochodzie:
[IMG]http://imageshack.us/a/img802/474/qwj1.jpg[/IMG]
I na kościelnej trawce:
[IMG]http://imageshack.us/a/img4/7559/8cnd.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']I nikt jej nie wzial od reki?! Ludzie sa dziwni.

A skad masz takie sliczne pokrowce na fotele samochodowe? :)[/QUOTE]

Jedna kobieta wzięła ode mnie numer telefonu. Wszyscy na widok tej chusteczki mówili "Ojej szuka domu, jaki biedny". Dzisiaj rano miałam też jeden telefon, Pan prosił, żeby "zarezerwować" Mu Inkę do wieczora bo bardzo im się podoba ale nie mogą podejmować decyzji bez córki która wraca wieczorem. Miał zadzwonić ale nie zadzwonił.
A to kraciaste to nie jest pokrowiec do samochodu. To jest taka poduszka na fotele ogrodowe, ale bardzo dobrze się sprawdza do przykrywania fotela przy wożeniu psów;)
Coś takiego:)
[IMG]http://image.ceneo.pl/data/products/23594150/i-sungarden-poduszka-na-meble-ogrodowe-bezowy-granatowy.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O tak, chusteczka "szukam domu" wywołuje "litość u społeczeństwa", która znika zaraz po pogłaskaniu psiaka i użaleniu się nad jego losem...
Inka - nic się nie martw - znajdzie się taki nieprzystający do modelu powyżej, że ohohohooooooo.... :)

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, aż dziwne, że się domy o nią nie biją.
To jest taki mały uroczy łobuziak;) Przed chwilą zamordowała mój kapeć(:mad:) a potem dostała "głupawki", zaczęła moczyć łapy w misce z wodą i biegać jak szalona po całym domu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, coś o tym wiem;) Moja Borówka pije jak koń - napije się a potem nie wszystko przełyka, odchodzi od miski i to co zostało w mordzie ląduje na podłodze. Nie mówiąc już o tym, że w ferworze radości kiedy wracam do domu towarzystwo z reguły wylewa całą zawartość miski;)
A przy takich bokserowych faflach Lili, mogę sobie wyobrazić jak to wygląda:lol:

Link to comment
Share on other sites

Również żałuję, gdyby nie przyjazd rodziny nie byłoby problemu ale tak obawiam się, że nie dam rady dwa razy:shake: ...
Ale właściwie mogłabym pojawić się 6-ego a nie 10-ego. Nie ma to dla mnie znaczenia, wybrałam sobotę bo wyglądało na to, że zapowiada się więcej osób ale równie dobrze może to być ten pierwszy termin:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...