Jump to content
Dogomania

Po co ja Wam pokazuje pieski od 97 roku w schronie...Zosia odeszła-pokochana....[*]


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='wiewiora1']W koncu Zosienka nie bez powodow dostala w schronisku imie lizak( bo lizala po twarzy i wszedzie gdzie sie tylko dalo):razz::eviltong::p[/quote]
zOSIA wita lizaniem wszystkich, ktorzy do mnie przychodzą, kocha ludzi niesamowicie, a ja to wykorzystuję mówiąc, że najwpsanialsze są psy ze schroniska i weternani:) Z powrotem mi się udało ją podtuczyć :) bo okresowych problemach jej z chudnięciem. Z siusieniem bez zmian, to znaczy trzeba w nocy z nią zawsze wyjść, ale to nic :cool3: ja ją tak uwielbiam :) fajne jest to, że ma bardzo milutkie futerko :) najmilsze w dotyku ze wszystkich moich psów, no i w ogóle Zosia jest naj naj naj naj :loveu::loveu::loveu: jak chwilkę znajdę, to poproszę by miała ze mną małą sesję zdjęciową, bo wtedy dopiero zobaczycie, jaki to pieszczoch wylewny:loveu:ja już planuję z nią kolejne wakacje :)

Link to comment
Share on other sites

koniecznie poprosze o fotki.Chce zobaczyc przytulona Zoske.
niech sie cieszy sunia domem,jak najdłuzej.
Ciesze sie,ze sunia podtuczona,okragle boczki u psich weteranow zawsze wskazane i dobrze wygladaja:)

A gdzie tym razem sie wybierzecie?

Aga,az mi glupio pytac,ale co u Angela?Wiesz,no on byl straszliwym juz staruszkiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']koniecznie poprosze o fotki.Chce zobaczyc przytulona Zoske.
niech sie cieszy sunia domem,jak najdłuzej.
Ciesze sie,ze sunia podtuczona,okragle boczki u psich weteranow zawsze wskazane i dobrze wygladaja:)

A gdzie tym razem sie wybierzecie?

Aga,az mi glupio pytac,ale co u Angela?Wiesz,no on byl straszliwym juz staruszkiem...[/quote]
Zosia to na pewno najbardziej przytulany pies świata, ale jasne trzeba to uwiecznić :)
pojedziemy do Bukowiny Tatrzańskiej, bo tam są baseny termalne, no Zosi na basen niestety nie wpuszczą.. ale za to na spacerek pochodzi z panią. już się dowiadywałam o możliwośc wzięcia psa :)Zadzwonię do Pani Andzela dziś, to się dowiem, ale myslę, że ona by mnie zawiadomiła, gdyby cos mu się działo złego.

Link to comment
Share on other sites

Juz dzwoniłam do Aniołka i mam obiecane fotki :loveu: Pani mi na maila wyśle. mówi, że jest słodki i cudowny. Dostaje od pewnego czasu stale artofleks bo miał kłopoty ze stawami, że nawet siadac nie mógł, tylko leżał, a teraz no nawet biega sobie i podskakuje, Pani mówi, że bardzo się trzyma ich. Cudownie !! wiedziałam, że to najlepszy dom z mozliwych dla |Aniołka :loveu::loveu::loveu: jak przyjda fotki to prześlę Ci je, tylko mi podaj proszę adres m

Link to comment
Share on other sites

zaraz wysyłam brązowej Aniolka foty, wstawiac nie umiem:eviltong: Diostałam tonę fot.. z roznych okresów pobytu Aniołka w nowym domu

Link to comment
Share on other sites

Kochana Agnieszko,juz rzadko sie wzruszam,ale teraz to tak :placz: ze szcześcia.
Bo gdy pytalam o Angela,to z drżeniem serca-jest staruszkiem.A tu zobaczylam żwawego,PRZEPIEKNEGO spanielka,widac gołym okiem,ze kochany z całego serca.Zyje jak krol,a wyglada tak,ze oko bieleje!!!!

Oj,bedzie uczta na Dogo,gdy pokaze fotki Angelka.
Agnieszko-DZIEKUJE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Kochana Agnieszko,juz rzadko sie wzruszam,ale teraz to tak :placz: ze szcześcia.
Bo gdy pytalam o Angela,to z drżeniem serca-jest staruszkiem.A tu zobaczylam żwawego,PRZEPIEKNEGO spanielka,widac gołym okiem,ze kochany z całego serca.Zyje jak krol,a wyglada tak,ze oko bieleje!!!!

Oj,bedzie uczta na Dogo,gdy pokaze fotki Angelka.
Agnieszko-DZIEKUJE.[/quote]
Aniołek to ma chyba lepiej niż Zosia u mnie :eviltong: bo przez jej siusianie no niestety spi w swoim łóżku :evil_lol: a nie ze mną :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

dzisiaj z Zosią fatalnie.. :( co godzina kałuża moczu w kuchni i pije jak szalona... nie wiem czemu.. niedawno miala badania, czy moczówka może aż taki przybrać przebieg? muszę jutro iść do weta.

Link to comment
Share on other sites

czekam na wyniki krwi i rtg wszystkiego. jest bardzo żle. ogromna temperatura, oddawnie moczu, pobudzenie, bolesność brzucha, słabe osłuchowo serce, ogromne dyszenie. boję się potwornie :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...