Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

 

no trochę mnie zasypało, ale już powoli schodzi śnieg, a w zasadzie się zamienia się w lód.
OlkaFasolka nie odbiera telefonu, czyżby znowu siedziała na fotelu dentystycznym? 

 


Jakbyś zgadła, czarownica jakaś czy co z Ciebie?
Kochane nie martwcie się o mnie, bo żywa jestem nadal, choć ostatnio zęby faktycznie mnie mocno przegoniły do dentysty-sadysty.
Nie wyrabiam się żywcem czasowo, nie wiem, czy już taka stara i niedołężna się zrobiłam :(
Nusia zdrowa i szalejąca. Wprawdzie widać, że jej się źle chodzi tą sztywną gałązką po głębokim śniegu.
Link to comment
Share on other sites

Znalazła się zguba :):)

O dentyście nawet nie wypowiadam się, bo mam już ze 2 lata do zrobienia rozgrzebanego zęba i ciągle to odkładam bo się boję...

 

A z innej beczki - mogę przygarnąć dwa bannerki potrzebujących psiaków, mam pustą sygnaturę, niechże się na coś przyda to moje gonienie po dogo. Ma ktoś coś?

Link to comment
Share on other sites

 

O, to jakbyście ciachowego rozpędu nabrały, to moje ogony się polecają ;) Wszystko wskazuje na to, że 14go zawitamy do Grodu Kraka i chętnie się spotkamy na jakąś walentynkową kawusię :)

 

Oooooooooooooooo super. A o ciacha się nie martw - jak się te skończą to będą nastepne
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...