Jump to content
Dogomania

Wątek dla tych (PO)OLKUSKICH psiaków, które nie mają swoich indywidualnych wątków


Recommended Posts

[quote name='ania68']Till, co masz na myśli?


Kurczę, tyle psiaków czeka w O. na pomoc a my wszyscy zapsieni i bez kasy:placz:


A ten czarno-biały, który cały czas siedzi na budzie jest tam jeszcze?
Ada-jeje proponowała dla niego karmę i opiekę wet. To już coś, nie znalazłby się jakiś tani hotelik?
Cioteczki kochane może coś wymyślicie?[/QUOTE]

Ada-jeje proponowała tylko, że nie ma go gdzie umieścić...

a piesek na zdjeciu przypomina mi wyciągniętego niedawno Radzia :) tylko, że znacznie dłużej siedzi w schronie

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img11/7297/pzuf.jpg[/IMG]

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img20/5053/z68e.jpg[/IMG][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Może jest ktoś chętny żeby założyć wątek dla Barrego2 i być skarbnikiem? z wątkiem będzie miał większe szanse[/QUOTE]

Barrego 2 nazwałam Bafi:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248120-Jestem-Bafi-z-Olkusza-nic-nie-mam-i-zbieram-na-godne-życie?p=21449846#post21449846[/URL]


Zapraszam na wątek !

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wizyta możliwa w godz. przedpołudniowych, to jeśli nikt inny się nie zgłosi, mogę w piątek - ale ja muszę wiedzieć jaki jest pies, bo uważam, że nie każdy pies jest dla każdego.
Pracuję codziennie od 15.00, więc tylko do południa mogę.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial]Jeden z psiaków z Olkusza- Hassan ma lamblie. Profilaktycznie chcemy odrobaczyć Toro, ponieważ robi bardzo nieładne kupy i możliwe, że też ma robale.
Potrzebne opakowanie Metronidazolu koszt 14,98 zł

i Aniprazol 3 dni po 2,5 tabl i po 10 dniach powtórka 3 dni po 2,5 tabl
[/FONT]
[FONT=arial]razem 15 tabl po 4 zł= 60 zł +14,98= 74,98

Kochani pomożecie, przy tylu psiakach, które również trzeba odrobaczyć (Toro jest na BDT u missieek) to duży koszt. Pomóżcie :([/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa'][font=arial]jeden z psiaków z olkusza- hassan ma lamblie. Profilaktycznie chcemy odrobaczyć toro, ponieważ robi bardzo nieładne kupy i możliwe, że też ma robale.
Potrzebne opakowanie metronidazolu koszt 14,98 zł

i aniprazol 3 dni po 2,5 tabl i po 10 dniach powtórka 3 dni po 2,5 tabl


[/font]
[font=arial]razem 15 tabl po 4 zł= 60 zł +14,98= 74,98

[/font]
[font=arial]

kochani pomożecie, przy tylu psiakach, które również trzeba odrobaczyć (toro jest na bdt u missieek) to duży koszt. Pomóżcie :([/font][/quote]

[font=arial]dajcie nr konta ,10 zł moge dołozyc. Nic wiecej.:([/font]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa'][FONT=arial]Jeden z psiaków z Olkusza- Hassan ma lamblie. Profilaktycznie chcemy odrobaczyć Toro, ponieważ robi bardzo nieładne kupy i możliwe, że też ma robale.
Potrzebne opakowanie Metronidazolu koszt 14,98 zł

i Aniprazol 3 dni po 2,5 tabl i po 10 dniach powtórka 3 dni po 2,5 tabl
[/FONT]
[FONT=arial]razem 15 tabl po 4 zł= 60 zł +14,98= 74,98

Kochani pomożecie, przy tylu psiakach, które również trzeba odrobaczyć (Toro jest na BDT u missieek) to duży koszt. Pomóżcie :([/FONT][/QUOTE]


Przeleję 10 zł, konto mam. W tytule dla Hassana ?

Link to comment
Share on other sites

[B]Mam cudowną wiadomość: [U]Figa ma dom[/U][/B] :lol:

Długo biliśmy się sami ze sobą i dzisiaj zapadła decyzja, że Figa zostaje z nami na zawsze :) Cała moja rodzinka nie wyobraża sobie aby mogło jej zabraknąć.
Najbardziej z tej decyzji cieszę się ja, bo nie wiem czy mogłabym spać spokojnie po jej wyadoptowaniu.
Ona zgadza się ze wszystkimi moimi zwierzakami i ma na nie dobry wpływ, jest usłuchana, wesoła i spokojna, daje nam tyle radości.... Psi ideał :)


ajw dziękuję Ci bardzo za ogłoszenia, dzięki Tobie nie byłam sama.....

Edited by ania68
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68'][B]Mam cudowną wiadomość: [U]Figa ma dom[/U][/B] :lol:

Długo biliśmy się sami ze sobą i dzisiaj zapadła decyzja, że Figa zostaje z nami na zawsze :) Cała moja rodzinka nie wyobraża sobie aby mogło jej zabraknąć.
Najbardziej z tej decyzji cieszę się ja, bo nie wiem czy mogłabym spać spokojnie po jej wyadoptowaniu.
Ona zgadza się ze wszystkimi moimi zwierzakami i ma na nie dobry wpływ, jest usłuchana, wesoła i spokojna, daje nam tyle radości.... Psi ideał :)


ajw dziękuję Ci bardzo za ogłoszenia, dzięki Tobie nie byłam sama.....[/QUOTE]

Cudowna wiadomość!! :) Ja tak odnawiałam te ogłoszenia w miarę możliwości i cały czas trzymałam za małą kciuki. I się udało:laugh2_2::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Ada-jeje proponowała tylko, że nie ma go gdzie umieścić...

a piesek na zdjeciu przypomina mi wyciągniętego niedawno Radzia :) tylko, że znacznie dłużej siedzi w schronie

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img11/7297/pzuf.jpg[/IMG]

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img20/5053/z68e.jpg[/IMG]


ktoś kiedyś pomógł Radziowy znaleźć dom umieszczając go na FB, może teraz też znajdzie sie dobra duszyczka, która będzie mogła rozesłać brata Radzia. Ten piesek ma bardzo fajny charakter, nikt nigdy na niego nie zwracał uwagi w Olkuszu, a on siedzi tam już bardzo długo. Mam więcej jego zdjęć. Zrobi ktoś wydarzenie dla tego niezauważanego pieska????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Jeśli wizyta możliwa w godz. przedpołudniowych, to jeśli nikt inny się nie zgłosi, mogę w piątek - ale ja muszę wiedzieć jaki jest pies, bo uważam, że nie każdy pies jest dla każdego.
Pracuję codziennie od 15.00, więc tylko do południa mogę.[/QUOTE]
dziękuję, za chęć pomocy. Już kogoś znalazłam :)

[quote name='Javena'][FONT=arial]dajcie nr konta ,10 zł moge dołozyc. Nic wiecej.:([/FONT][/QUOTE]
Javena dziekuję :)
[quote name='ania68']Przeleję 10 zł, konto mam. W tytule dla Hassana ?[/QUOTE]
W tytule na odrobaczanie Toro, bo Hassan też ma zbierane na leki, ale chyba na innym wątku. Tu chodziło mi o Toro, on jest na BDT.
[quote name='ania68'][B]Mam cudowną wiadomość: [U]Figa ma dom[/U][/B] :lol:

Długo biliśmy się sami ze sobą i dzisiaj zapadła decyzja, że Figa zostaje z nami na zawsze :) Cała moja rodzinka nie wyobraża sobie aby mogło jej zabraknąć.
Najbardziej z tej decyzji cieszę się ja, bo nie wiem czy mogłabym spać spokojnie po jej wyadoptowaniu.
Ona zgadza się ze wszystkimi moimi zwierzakami i ma na nie dobry wpływ, jest usłuchana, wesoła i spokojna, daje nam tyle radości.... Psi ideał :)


ajw dziękuję Ci bardzo za ogłoszenia, dzięki Tobie nie byłam sama.....[/QUOTE]
Super! już zmieniłam że Figa jest w nowym domu :)

[quote name='Alojzyna']u kogo przebywa Flipka? - mam pytanie o nią... ;)[/QUOTE]
Flipka wciąż u nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...