Jump to content
Dogomania

waga waszych yorkow?


locatio

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może powielę w tej chwili opinie innych Dogomaniaków, ale z całą stanowczością stwierdzam, że to forum, że Wy wszyscy, którzy wymieniacie między sobą doświadzczenia z Yorkami, udzielacie niedoświadczonym właścicielom piesków takim jak ja porad , jesteście o milion razy lepszymi weterynarzami niż Ci, którzy siedzą w budynkch z wywieszkami typu "lecznica dla zwierząt. Bardzo dziękuję Wam wszystkim, że tu jesteście, a Tobie Positive Thought szczególnie, na Ciebie zawsze można liczyć, od początku udzielałaś mi wielu porad, dziękuję! Cieszę się, że takie forum istnieje. Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja mam pytanie:
Ile powinien ważyć 3 miesięczny york??[/QUOTE]

Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak POWINIEN ważyć tyle i tyle.
Jest duży rozrzut wagowy dorosłych yorków, więc i szczenięta będą rosły i przybierały na wadze w zależności od tego jak duże będą w przyszłości i w zależności od osobniczych uwarunkowań (miotowe rodzeństwo może rosnąć zupełnie w różnym tempie).

Najważniejsze żeby maluchy rosły zdrowo i nie były za chude albo za grube.

Link to comment
Share on other sites

ee tam zaszczycona...zasłużyłaś i tyle, wierz mi, że gdy się po raz pierwszy ma psa i to jeszcze tak wymagającego jak york to kontakt z taką osobą, jak Ty, która doradzi nawet, gdy problem jest błahy to tak, jakby mieć osobistego psiego lekarza, psychologa i doświadczonego psiego "rodzica":)Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

witam moj kiki 2 lipca skonczy 3 miesiace i wazy 1.26kg
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/11/d4ee4837d2fb3ad8.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/11/163caf96f910bf07.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, tak naprawdę wystarczy, że będziesz go kochać, poświęcisz mu czas, uwagę, a okaże się, że wszystkie problemy łatwo rozwiązać. szybko nauczysz się, jak o niego dbać, równie szybko, jak go pokochałaś i przywiązałaś się do jego mokrego noska. a potem okaże się, że nie możecie bez siebie żyć i rozumiecie się jak nikt inny. i to jest piękne, dla tego warto żyć.
pozdrawiam, wymiziaj pychola :calus:


Madźka, Modzie jeden, nie wtrącaj się :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']Kasiu, tak naprawdę wystarczy, że będziesz go kochać, poświęcisz mu czas, uwagę, a okaże się, że wszystkie problemy łatwo rozwiązać. szybko nauczysz się, jak o niego dbać, równie szybko, jak go pokochałaś i przywiązałaś się do jego mokrego noska. a potem okaże się, że nie możecie bez siebie żyć i rozumiecie się jak nikt inny. i to jest piękne, dla tego warto żyć.
pozdrawiam, wymiziaj pychola :calus:


Madźka, Modzie jeden, nie wtrącaj się :evil_lol:[/quote]


Oj wiesz...My to już życ bez siebe nie możemy...mój chłopak chwilami bywa wręcz zazdrosny:evil_lol: 7 lipca wyjeżdzamy na tydzień na wakacje do Augustowa no i oczywiście Max jedzie ze mną, mimo, że w domu i rodzice i rodzenstwo zostają...Max za bardzo tęskni...nie wiem czy Ci mówiłam ale Max przez okres studiów mieszka ze mną w akademiku:) Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nie wiem czy Ci mówiłam ale Max przez okres studiów mieszka ze mną w akademiku:smile:[/QUOTE]

Moja Di też mieszka ze mną w akademiku :) A na wakacje w góry jedziemy w niedzielę.
A reszta psiurów zostaje w domu...taka przewaga małego yorka :)

Link to comment
Share on other sites

Moja Megi wazy 2,7kg. Mało? Mysle ze nie.. A na dworze wszyscy mowia ze jest mianiaturka, bardzo zminiaturyzowana.. Zobaczcie jaka jest przy 1,5l. butelce wody. Mała, duża?

[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/4584/megulamk0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Megula']Moja Megi wazy 2,7kg. Mało? Mysle ze nie.. A na dworze wszyscy mowia ze jest mianiaturka, bardzo zminiaturyzowana.. Zobaczcie jaka jest przy 1,5l. butelce wody. Mała, duża?

[/quote]

hehe fajny wzorzec wielkości yorka wymyśliłaś ;)
muszę też to wypróbować, jak mi się uda zrobić takie zdjęcie, to je tu umieszczę
mnie się wydaje, że ta waga to raczej jest bardzo wzorcowa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Megula']Moja Megi wazy 2,7kg. Mało? Mysle ze nie.. A na dworze wszyscy mowia ze jest mianiaturka, bardzo zminiaturyzowana.. Zobaczcie jaka jest przy 1,5l. butelce wody. Mała, duża?

[url]http://img329.imageshack.us/img329/4584/megulamk0.jpg[/url]
[/quote]
jak dla mnie to normalna :razz: Aiduś...
[IMG]http://i52.photobucket.com/albums/g10/ultrafioletowo0/Aidufek/czerwiec/tn_PICT0016-2.jpg[/IMG]

na niego wszyscy mówią 'gigant' i zadają znienawidzone przeze mnie pytanie 'ale to nie z tych miniaturek?'.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...