Jump to content
Dogomania

waga waszych yorkow?


locatio

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE] mam nadzieję, że nie przeraża Cię wizja 3,3kg yorka? (;[/QUOTE]

Dla mnie im większa tym lepsza, zawsze mniejsze ryzyko, że któryś wielkolud z tego mojego stada zrobi jej niechcący krzywdę.
No i na wspólnych spacerkach lepiej sobie poradzi (chociaż i teraz już jest dzielna).

Zresztą specjalnie szukałam yorka po większych rodzicach. Tato ważył 3, a mama ponad 3 kg :)

Link to comment
Share on other sites

u mnie tak samo w okolicach 3 kg... u mnie to tato chciał aby Arka była malutka a teraz jak na nia patrzy to z smutkiem w oczkach i rozczaroaniem ja natomist sie ciesze!! jest wiecej cialka do kochania i widac jej urode.. ale to irytuje jak sąsiadki wszech wiedzace mowią.. a jaka ona duza to jakis kundelek tak? albo moja kuzynka ma yorke wystawowo wazy 9oo gram!! to jest najlepsze wystawowa waząca 900 gram!! och tych tekstów jest masa... a i jeszcze jeden!! ach ci ludfzie zrobia wszystko by miec yorka nawet na bazarze takiego wilekoluda kupia co nikt nie chce!! a ja chcialam zauwazyc ze mam rodowod to niemozliwe przeciez to kundel ile on wazy i jaki duzy jest!! (23 cm w kłebie)

Link to comment
Share on other sites

Ja to mam dopiero "wielkoluda"...Max ma w tej chwili 6 m-cy i waży 3,8 kg...fakt dużo w tym mojej winy...nie karce domowników gdy podrzucają pieskowi coś z ludzkiego jedzonka ale z drugiej strony...matka Maxa była z rodowodem i ważyła 4 kg a ojciec- 3,4...coraz częściej zastanawiam się, czy nie zrobić Maxowi 3-dniowej głodówki a potem przejść z nim tylko na royala (w tej chwili ma i royalka i ludzkie jedzonko, również słodycze...piszę szczerze bo naprawdę chcę znać Waszą opinię, czy Max powinien iść na dietę?), zaczęłam się troszkę o pieska martwić, bo z postu, w którym dyskutowaliście do kiedy Yorki rosną wywnioskowałam, że waga może skakać nawet do 10 m-ca...a w takim tempie to Max osiągnie wtedy chyba 10-cio kg wagę...oczywiście z tym 10 kg to troszkę przesadzam, ale uwierzcie mi, że podróżuję średnio z Maxem 2 razy w tygodniu i noszenie takiego kluseczka ostatnio troszkę daje się we znaki moim mięśnim...Bardzo chcę poznać Wasze opinie.Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę, że słodycze można byłoby natychmiast odstawić (rozumiem, że ludzkie :evil_lol: ) nic dobrego nie wnoszą, a mogą zaszkodzić. U zdrowego psa powinny być wyczuwalne żeberka :loveu: Ewentualnie zawsze można poradzić się veta, niech podzieli się fachową wiedzą :cool1:

Jak żeberka są wyczuwalne to nie jest źle :loveu: a największy i najszybszy przyrost masy jest do 6 miesiąca życia (tak mnie przynajmniej uczono).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Misia']A ile teraz waży?[/quote]

jak skończył rok 2,50kg
jak miał dwa 2,60kg
jakiś ponad miesiąc temu 2,80kg :placz: zapasł się po zimie, bo żarł, jak opętany :eviltong:
teraz wydaje mi sie, że trochę schudł. bo je mało w upały, ale w sobotę go zważę, bo idziemy na szczepionkę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...