Jump to content
Dogomania

AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......


MALWA

Recommended Posts

Jedno pytanie - SKĄD ten kretyński pomysł, że ONA nie chce, żeby ktoś zobaczył Azira???? Czy któraś z WAS miała ochotę ruszyć się i zobaczyć Azira? bo chyba nie było chętnych - wszystkie zabiegane, za daleko itd... a pretensje, że ONa nie chce żeby ktoś zobaczył psa - czy komuś ONA odmówiła zobaczenia go???? masakra i znowu widzę, że naczelna śledcza dogomanii miesza - żenada... psa w tym nie ma :shake:

co za szambo... Powodzenia życzę Azirowi, a niektórym myślenia samodzielnego a nie słuchania podszeptuchy zżeranej przez żółć

Ayame Nishijima - trzymam kciuki za Twoje konstruktywne działanie

Edited by malawaszka
Link to comment
Share on other sites

Nie dziękujcie, jeszcze jest dużo do zrobienia.

Wiadomość pierwsza: proponowany dr Orzeł nie ma wizyt domowych. Na wizytę u niego czeka się min. 2 tyg. Azir nie ma tyle czasu.

Mam numery dwóch innych wetów z tej lecznicy, ale po pierwsze nie kojarzę ich (dr Chwastowski i dr Paliborek) i nie wiem, czy Wy kojarzycie? Zadzwonie jeszcze do Arki - pisaliście, ze świetni fachowcy. Innych propozycji nie było.
Co jeśli żaden z lekarzy z Arki nie pojedzie? Jaki mamy Plan B? Wybieramy kogoś innego?

Ja biorę się za dzwonienie i zaraz będę pisać, ale na wszelki wypadek juz teraz prosze o dalsze sugestie.


EDIT: nowe info
w Arce jest jeden lekarz od wizyt, do 30 min. dowiem się czy zgodzi się jechać.
Ze względu na odległość będzie to jednak duży koszt (to wiem juz napewno od osoby z lecznicy, z którą rozmawiałam).
Na koncie Azira jest wliczając wpłatę z bazarku ok. 600 zł. Musimy pamiętać o tym, że wszystko kosztuje, a musi zostać ne jego utrzymanie.


I na koniec prośba ode mnie: Nie można oczekiwać szacunku, nie szanując innych. Skończmy (tak naprawdę skończmy) ze złośliwymi komentarzami, opanujmy emocje. Zostawmy domysły i teorie spiskowe. Odpuśćmy przepisywanie fragmentów anonimowych wiadomości, to naprawdę niczemu nie służy. Jeśli nikt nie bierze za słowa odpowiedzialności, to nie są one warte czytania.

Azir pootrzebuje wsparcia a nie nerwowej atmosfery.

Edited by Ayame Nishijima
Link to comment
Share on other sites

Na info z ARki jeszcze czekam.

Tymczasem już rozmawiałam z jednym z tych lekarzy.
Przedstawiłam wszystkie informacje, jakie już mamy.

Wet powiedział, że za sama wizytę, bez leków musiałby wziąć jakieś 250 zł.
Rozmawialiśmy długo, konsultacja telefoniczna była gratis. Zasugerował wzięcia weterynarza gdzieś bliżej, by nie potęgować kosztów.
Powiedział też, że z tych informacji (brak reakcji na leczenie sterydami i milgammą, wiek psa i tak dalej), to On mnie musi uprzedzić, że jeśli to on pojedzie, to zrobi, co tylko się da, ale szanse dla psa są niewielkie.

Podsumowując: Nie mamy zaufanego weta, koszty są duże.
Szukamy niezależnego weta gdzies bliżej hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']wizyta z Arki 300-350 zl. do tego badanie i sie zrobi 500... moze nie starczyc na leczenie nie mówiąc o utrzymaniu. Chyba nie mamy wyjścia i musimy szukac niezależnie weta w Miechowie.[/QUOTE]
Kwoty są przerażające... Chyba trzeba tak jak piszesz, szukać w Miechowie. Tylko pewnie stamtąd nikt nie zna żadnego weta do polecenia.

Znalazłam w internecie:
1/ [URL]http://www.weterynarzmiechow.pl/[/URL] - tu niestety info, że wykonują badania na miejscu, ale może warto zapytać o wizytę z dojazdem
2/ [URL]http://www.canivet.pl/[/URL] - [B]robią wizyty domowe[/B]

oraz bez stron internetowych:

3/ "Pupil" Gabinet Weterynaryjno-Kosmetyczny Magdalena Panowek

ul. Racławicka 82 D, Miechów
tel. 501 384 007

4/ Gabinet Weterynaryjny Marcin Ćwikła

ul. Konopnickiej 23 a, Miechów
tel. 696 077 977

5/ Misiek Aneta Gabinet Weterynaryjny

Rynek 14, Miechów

6/ Przychodnia Weterynaryjna Piotr Nowak

ul. Konopnickiej 17 A, Miechów

tel. 535 535 545

Edited by gluchypies
Link to comment
Share on other sites

Witam, na wątku jestem nowa,
Polecam:
Gabinet Weterynaryjny

lek. wet. Renata Czerwonka

lek. wet. Mariusz Czerwonka Specjalista Chirurg

SŁOMNIKI
Prandocin 32-090 Słomniki poniedziałek - piątek
od 7:00 do 18:00
sobota od 7:00 do 17:00

Tel: (12) 388-11-23,
To jest jakieś 20 km od miejsca w którym przebywa piesek.
Ponadto Pani Aneta Misiek obecnie Pazdro ma zmieniony adres lecznicy w Miechowie tel.502287192 ale nie wiem czy pojedzie do Gołczy( koło)Gołczy, najlepiej zadzwonić zapytać. Bardzo miła osoba, można jej ewentualnie zaproponować zawiezienie do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Gabinet w Słomnikach nazwa: LiderWet opieka całodobowa 602 791 467


Oferujemy :

Profilaktyka
- szczepienia profilaktyczne, odrobaczenie, zabezpieczenie przeciw pchłom i kleszczom
Leczenie
Chirurgia
- wraz z opięką pooperacyjną. Zobacz jak przygotować pacjenta »
Stomatologia
- ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego
Dermatologia
Okulistyka
Badania Laboratoryjne
Badanie krwi - hematologia, biochemia
Badanie moczu
USG
EKG
Rentgen
Paszporty, mikroczipy
Porady
Wizyty domowe
Profilaktyka i leczenie dużych zwierząt

z1
z2
z3
z4

Link to comment
Share on other sites

Już zdaję relację, bo jak sądzę dzisiaj należy podjąć decyzję co robimy:

1=6 Przychodnia Ewy i Piotra Nowaków, z tego co się zorientowałam w trakcie późniejszych rozmów najlepiej wyposażona w Miechowie. Dr Nowak powiedział, że nie jeździ na wizyty domowe ale w ramach
wyjątku może pojechać do Azira po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Koszt wizyty z dojazdem ok 70zł.
+ pobranie krwi i badanie krwi, jeżeli taka potrzeba byłaby.Podszedł z dużym zrozumieniem do tego co mówię.
2 CANIVET pani doktor sama do mnie oddzwoniła, jest na szkoleniu, będzie w Miechowie w czwartek.
3 Pupil tylko wizyty na terenie Miechowa, ale głównie zajmują się kosmetyką.
4 Ćwikło bardzo rozsądny gość, powiedział, że zajmuje się dużymi zwierzętami /hodowlanymi/
polecił dra Nowaka.
5. nie znalazłam nru

Z tego wynika, że cała nadzieja może być w Nowaku, tylko żeby nie zmienił zdania.
Któryś z wetów poradził mi, żeby szukać też lekarza w Wolbromiu.
To tyle informacji na gorąco.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mannia']

Ponadto Pani Aneta Misiek obecnie Pazdro ma zmieniony adres lecznicy w Miechowie tel.502287192 ale nie wiem czy pojedzie do Gołczy( koło)Gołczy, najlepiej zadzwonić zapytać. Bardzo miła osoba, można jej ewentualnie zaproponować zawiezienie do hoteliku.[/QUOTE]

[quote name='jolantina']

5. nie znalazłam nru

Z tego wynika, że cała nadzieja może być w Nowaku, tylko żeby nie zmienił zdania.[/QUOTE]

Tam powyżej jest nr do tej pani wet.

To może trzeba spróbować z Nowakiem, skoro polecany przez innego weta? I jak piszesz, w rozmowie wydawał się konkretny.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Rynek 14 to dr Pazdro, o ktorej pisze Mannia.
Dzwoniłam, ale nr nie odpowiada, spróbuję później.

Lecznica Lider Wet Słomniki - dzwoniłam, nie jeżdża tak daleko na wizyty domowe.
Czyli pozostaje nam w Miechowie drNowak albo dr Pazdro, jeżeli odbierze tel
Lub wet z Krakowa
Lub....

Edited by jolantina
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi. Ja miałam juz przy sobie listę wetów w miechowie, ale utknęłam u lekarza a mój telefon się w końcu rozładował. Właśnie wróciłam do domu.
Jak jesteśmy z wetami z Miechowa?


Zadzwonię do Angeliki, zeby uzgodnić godzinę. Musimy liczyć się także z Jej planem dnia.
Później spróbuje któregoś z tych dwóch lekarzy.
Jolantina, jesli coś załatwisz, napisz mi mejla.
- Bedę z psem na spacerze, nie dam rady zajrzec na forum, ale mejla dostanę.
Żeebyśmy dwóch wetów nei umówiły!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Rozmawiałam z Till, rozmawiałam z Malwą.
Obydwie popierają nasz plan, mamy zielone światło.

Zaraz podzwonie do wetów i będę załatwiać wszystko dalej.

Azir, trzymaj się.[/QUOTE]

Dziękuję Ci w imieniu Azira!!!

[quote name='jolantina']Już zdaję relację, bo jak sądzę dzisiaj należy podjąć decyzję co robimy:

1=6 Przychodnia Ewy i Piotra Nowaków, z tego co się zorientowałam w trakcie późniejszych rozmów najlepiej wyposażona w Miechowie. Dr Nowak powiedział, że nie jeździ na wizyty domowe ale w ramach
wyjątku może pojechać do Azira po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Koszt wizyty z dojazdem ok 70zł.
+ pobranie krwi i badanie krwi, jeżeli taka potrzeba byłaby.Podszedł z dużym zrozumieniem do tego co mówię.
2 CANIVET pani doktor sama do mnie oddzwoniła, jest na szkoleniu, będzie w Miechowie w czwartek.
3 Pupil tylko wizyty na terenie Miechowa, ale głównie zajmują się kosmetyką.
4 Ćwikło bardzo rozsądny gość, powiedział, że zajmuje się dużymi zwierzętami /hodowlanymi/
polecił dra Nowaka.
5. nie znalazłam nru

Z tego wynika, że cała nadzieja może być w Nowaku, tylko żeby nie zmienił zdania.
Któryś z wetów poradził mi, żeby szukać też lekarza w Wolbromiu.
To tyle informacji na gorąco.[/QUOTE]


wyzej podane ceny są przerażające . . . nasz wet za wizytę domową bierze 50 zł + pobranie krwi . .
i myślę też , że cała nadzieja w Nowaku .
Czy ktoś ma nr konta i dane do Malwy ? chcę zrobić przelew z mojego bazarku na leczenie.

Skoro badanie krwi tuż tuż . . musimy się też zastanowić, gdzie Azir dalej będzie leczony, jesli będzie szansa. U Nowaka ??
Jak daleko jest z hoteliku do tej lecznicy Nowaka ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Oby nie za późno. Oby nie zaskoczyła nas jakaś zła wiadomość, bo to też możliwe.[/QUOTE]

Też się tego boję za każdym razem jak wchodzę na wątek ..... miejmy nadzieję, że uda się, że zdążycie .... szkoda, że nie ma żadnych informacji z hotelu o stanie naszego smoczka, nie wiemy nawet czy je ..... :(

Link to comment
Share on other sites

Raczej nic sie nagle nie wydarzy. Organy Azira działają, wyniki badań nie są zachwycające, ale nie sa bardzo złe. Jeśli ma chora tarczycę, to tez nie umrze natychmiast...
Pośpiech nie słuzy ratowaniu jego życia, tylko szybkiemu ulżeniu mu w bólu. Musimy wiedzeć co leczyć, skąd bierze się ból i czy dobrze kombinujemy, ze go boli.
Po to cała wiztya domowa. Przy tym badanie tarczycy.

Mimo wszystkio długo zajęły ustalenia, a wielu wetów nas spławiło (z różnych powodów, niekiedy bardzo racjonalnych) lub było tak daleko, ze nie możemy sobie pozwolić na opłacenie ich przyjazdu, że czas na dziś się praktycznie skończył. Po prostu zrobiło się za późno.

Mam jeszcze namiar na weta specjalizującego się w leczeniu paraliżu. Spróbuję tam. Jest z Krakowa, ale może warto.
Może uda mi się umówic na jutro, przy dużej dawce szczęścia może też pojadę do hotelu - o ile uda mi się pożyczyć samochód - na czas wizyty. (ale tego nie obiecuję. Za dużo trudności się piętrzy :()

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...