Jump to content
Dogomania

SZCZENIAKI!!! Kto da nam jeść i pić??? POMOCY!!!!


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karolciu to jest bardzo sympatyczna, odpowiedzialna pani z TOZU z Tarnowa, która a propo robiła nam wizytę przedadopcyjną dla Betiny, no i tu zagląda i to czyta, a nóż się obrazi i co??? :evil_lol: Cały dzień wisimy na telefonie i myślimy co zrobić!!! A ja się nie poddaję!!! Wierzę że cuda się zdarzają i guzik mnie obchodzi że jestem na podkarpaciu a one sa tam!! Nie potrafię zostawić tego obojętnie i już!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Karolciu to jest bardzo sympatyczna, odpowiedzialna pani z TOZU z Tarnowa, która a propo robiła nam wizytę przedadopcyjną dla Betiny, no i tu zagląda i to czyta, a nóż się obrazi i co??? :evil_lol: Cały dzień wisimy na telefonie i myślimy co zrobić!!! A ja się nie poddaję!!! Wierzę że cuda się zdarzają i guzik mnie obchodzi że jestem na podkarpaciu a one sa tam!! Nie potrafię zostawić tego obojętnie i już!!!!! :)[/QUOTE]

Witam, nie obrażę się, bo nie nawykłam tego robić :lol:. Zaproponowałam swój numer,bo miałam nadzieję,że maluchy szybko pojawią się u nas,ale oczywiście w ogłoszeniach może być zupełnie inny numer. Szczeniaczkom oferuję jedynie kojec i budę. To zdecydowanie lepsze niż to co mają teraz,ale jeśli znajdzie się ktoś, kto zapewni lepsze warunki, to bardzo się ucieszę.
Dla ścisłości, to działam w OTOZ Tarnów i bardzo dziękuję za to "sympatyczna" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie! :)
Takiego oto maila dostałam:
[I]Tak jest ,ponieważ nasze społeczeństwo jest biedne. Utrzymanie pieska tzn.garnek kaszy z miesnym wsadem w postaci puszki to 300,zł miesięcznie. Wiem ,bo przez dwa miesiące miałam pieska w tzw domu tymczasowym. Kogo na to jest stać? trzeba mieć na odrobaczenia /straszne robale/ i szczepienia i leczenie. Piszecie horrory,a może trzeba coś zrobić z tysiącami bezdomnych zwierząt. Nie mają jedzenia opieki,weterynarza. Może organizacje pro zwierzęce powinny usiąść przy wspólnym stole i podjąć drastyczne kroki .Niestety na zwierzętach. bo nie ma pieniędzy i nie będzie. Smutne to ,ale takie jest życie.[/I]
:roll:

Link to comment
Share on other sites

I takiego:
[I]witam wzial bym z checia tego jasnego pieska ale do warszawy mam ponad 100 km gdybysmy mogli sie spotkac chociaz w polowie drogi Piesek jest dla Sistry ktorej zginąl podobny Piesek dwa dni 3 dni temu w wypadku i jest zrozpaczona i napewno by go bardzo pokochala i dbala o niego prsze o kontakt 726.......[/I]

Link to comment
Share on other sites

Najbliżej Nadarzyna jest Emir.
A Fundacja Zwierzęca Polana, dziewczyny tak sprawnie działąją

Czy suki też trzeba zabrac czy tylko szczeniaki?

Kto może zrobić wydarzenie na fb?

Edited by beka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']szkopuł w tym że nikt się nie chce tym zająć, każdy ma to daleko tam na miejscu! A psiaki cierpią! Dzwoniłam do jednej organizacji w warszawie kilkakrotnie, pisałam maile, wysyłałam zdjęcia, niestety zostałam olana....wszyscy, wszędzie są bezsilni. Mam osobę, która zgodziła się zabrać szczeniaczki na DT, tylko trzeba by jakoś zabrać i zawieść, niestety pomocy znikąd, intensywnie myślimy tutaj z kilkoma osobami jak to ugryźć, bo DT jest, ale transportu brak i odpowiedzialnej instytucji która by pomogła.[/QUOTE]

Gdzie ten dt?

Link to comment
Share on other sites

Karolciu, trzymaj namiary!!
A ja dzisiaj obdzwoniłam pół Polski i prawie do samego diabła się dodzwoniłam!! Trochę wróciła mi wiara w ludzi!!! Rozmawiałam między innymi z sympatyczną panią inspektor z Otwocka, która była miło zaskoczona, że aż z podkarpacia ktoś potrafi się interesować sytuacją psów z okolic Warszawy. W końcu dotarłam do pani Moniki z interwencji, która tam prężnie działa!! I nie zostawi piesków w potrzebie!!! Pani Moniko pozdrawiam, podziwiam!!! I oczywiście służę pomocą!! Ogłoszeń Karolciu na razie nie kasujemy, ciągle działamy!!! :)
Kamień spadł mi z serca, że jest ktoś kto nie zostawi tego, ale chce pomagać!! Szczeniaczki są już też ogłaszana, a suki będa sterylizowane! Wiara czyni cuda!! :)
Ja z mojej strony chciałabym bardzo podziękować Fidze, która od samego początku intensywnie myślała, słała adresy gdzie można zadzwonić i gdzie zgłosić, Karolci, która zawsze jest niezawodna w ekspresowym robieniu ogłoszeń i zwarta i gotowa, nawet do mnie "jechała" ;) Karolciu, pozdrów mamę :)
Najbardziej chcę podziękować Renacie, która chciała zabrać szczeniaczki do siebie, ani chwilę się nie wahała i nie myślała, że to poroniony pomysł, która mimo pracy i braki czasu, co chwila słała mi adresy, telefony, obdzwaniała znajomych pytając gdzie i do kogo można uderzyć!! To było bardzo budujące!!!!
I oczywiście naszej Jadwini, która przeżywała to razem ze mną, szukała transportu, obdzwaniała rodzinę w okolicy Wawy i znajomych, kombinowała, jak zabrać, jak przewieść, sama chciała odbierać maluchy i wieść je z Kielc, wczoraj dzwoniła do mnie chyba z tysiąc razy, za każdym razem podając inne rozwiązanie i propozycje!!! Jadzia, jesteś wielka, nie bój się jeszcze będziesz miała szansę się zrealizować!!! Dziewczyny dzięki WAM świat ma sens!!! :loveu:
Renatko oczywiście ciągle działamy, jestem w kontakcie z panią Moniką, a ogłoszenia są na Ciebie, więc nigdy nie wiadomo!!! tak jak mi dzisiaj napisałaś NIE ODPUSZCZAMY!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Agula widzisz ile razem możemy zdziałać! Jechała i nie dojechała :D :D ;).
Agula to jak wygląda sytuacja szczeniaki dalej w lesie czy już w jakimś DT?[/QUOTE]
Z tego co wiem zostały jeszcze 3 szczeniaki, więc nie kasuj ogłoszeń, a gdyby ktoś się odezwał, to dawaj znać. No i podobno oszczeniła się jeszcze jedna suczka....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Agula,
To Twoja troska i desperacja pociągnęły mnie i Renatę, którą okazuje sie znam od paru lat z kontaktów słuzbowych. Renata, dzownił gośc od labka do hoteliku - załatwione -, a nie wiedziałam, kochana, że to Ty masz takie wielkie serce i chciałaś te gromadke wziąć do siebie.
kochana jesteś i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Była dziś rozmowa z jednym panem na temat szczeniaczka,ale pan chce docelowo malutkiego psiaka.
Jadziu,dziękuję za labka. Gość bardzo przeżywa,że będzie musiał zostawić na trochę swojego pupila. Bał się oddawać go do jakiegoś nie sprawdzonego hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Dziewczyny jak sytuacja w "lesie"?[/QUOTE]

Pani Monika napisała mi dzisiaj że będą tam jutro bo chcą zabrać suki na sterylkę, tylko nie wie czy im pozwolą wejść. Renata mówiła, że ktoś dzwonił w sprawie szczeniaczka wiec przekierowała na panią Monikę, a ona mi pisze że nikt nie dzwonił w ich sprawie...kurcze rozmyślił się??? Czyli ogólnie dalej nieciekawie :shake: zatrzęsienie psów, szczeniaków, problemów.....matko!!! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...