Jump to content
Dogomania

Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(


ala123

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Na dniach będzie u nas wet szczepić psiaki i chyba zaszczepimy Pucka też na wirusy? Bo u weta dostał tylko wściekliznę (ze względu na stan zapalny ucha odradzał robić wirusówki). No chyba, że znów nie będzie można, bo coś tym uszkiem znów Pucuś potrzepuje i trochę tam brudku się zebrało. Spróbuję mu to wyczyścić, tylko nie wiem czy mi pozwoli, bo nawet zajrzeć jest ciężko, tak się wierci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Na dniach będzie u nas wet szczepić psiaki i chyba zaszczepimy Pucka też na wirusy? Bo u weta dostał tylko wściekliznę (ze względu na stan zapalny ucha odradzał robić wirusówki). No chyba, że znów nie będzie można, bo coś tym uszkiem znów Pucuś potrzepuje i trochę tam brudku się zebrało. Spróbuję mu to wyczyścić, tylko nie wiem czy mi pozwoli, bo nawet zajrzeć jest ciężko, tak się wierci.[/QUOTE]

Jeżeli będzie można,to jak najbardziej trzeba Pucka zaszczepić. Dzięki Murko za czujność:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ale cisza u psiaka...

Póki co rozliczenie:

[B]Stan konta na 31 lipiec wynosił 0 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
-372 zł hotelowanie
-10 zł odrobaczenie
-27,50 zł szczepienie na wirusówki wraz z dojazdem weta
[B]Razem: -409,50 zł[/B]

[COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 31 sierpień wynosi -409,50 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Ale cisza u psiaka...

Póki co rozliczenie:

[B]Stan konta na 31 lipiec wynosił 0 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
-372 zł hotelowanie
-10 zł odrobaczenie
-27,50 zł szczepienie na wirusówki wraz z dojazdem weta
[B]Razem: -409,50 zł[/B]

[COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 31 sierpień wynosi -409,50 zł.[/B][/COLOR][/QUOTE]
[QUOTE]
Ingrid44[INDENT] Odwiedzam Pucusia. Przykro ze z finansami tak kiepsko :shake: [/INDENT]
[/QUOTE]
[QUOTE]
agat21[INDENT] Czy za Pucusia płaci tyko sama Ala? [/INDENT]
[/QUOTE]

Dzięki Murko za rozliczenie.
No kiepsko z finansami,ale umieszczając psa w hoteliku musiałam się z tym liczyć:roll:.
Dziękuję jeszcze raz beli51,mdk8 i FIFIE za wsparcie w finansach :lol::lol::lol:.
Noszę się z zamiarem zrobienia bazarku,nawet już porobiłam zdjęcia,ale wraz z wiekiem mam coraz mniej czasu i nie mogę się z niczym pozbierać.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Puckowi ogłoszenia,ale nikt nie dzwoni.Nikt nie chce burego kundelka:roll:. Pewnie nie ma co zbytnio liczyć na adopcję,chyba ,że jakiś cud się zdarzy,a ja trochę wierzę w cuda;).
Dziękuję cioteczkom: bela51 za wpłatę 20zł i agada - 80zł dla Pucka :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam pytanie: prawdopodobnie w przyszłą sobotę (12.10), o ile pogoda dopisze, będzie u nas muzzy, psi fotograf (pewnie niektórzy kojarzą), będzie robił zdjęcia naszym podopiecznym. Nie wiem ile będzie miał czasu, ale chciałabym porobić profesjonalne fotki choć tym psiakom, które nie miały jeszcze takiej sesji i jej potrzebują do szukania domu. No i pytanie czy chcecie, żeby Pucka obfocić. Muzzy prosi jedynie za zwrot kosztów dojazdu z Lublina do nas, co po podzieleniu na fotografowane psiaki wynosi naprawdę niewiele (ok. 5 zł).

[COLOR=#ff0000][B]Rozliczenie za wrzesień:[/B][/COLOR]

[B]-360 zł hotelowanie
-8 zł Fiprex[/B]
[COLOR=#ff0000][B]Razem: -368 zł[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Mam pytanie: prawdopodobnie w przyszłą sobotę (12.10), o ile pogoda dopisze, będzie u nas muzzy, psi fotograf (pewnie niektórzy kojarzą), będzie robił zdjęcia naszym podopiecznym. Nie wiem ile będzie miał czasu, ale chciałabym porobić profesjonalne fotki choć tym psiakom, które nie miały jeszcze takiej sesji i jej potrzebują do szukania domu. No i pytanie czy chcecie, żeby Pucka obfocić. Muzzy prosi jedynie za zwrot kosztów dojazdu z Lublina do nas, co po podzieleniu na fotografowane psiaki wynosi naprawdę niewiele (ok. 5 zł).

[COLOR=#ff0000][B]Rozliczenie za wrzesień:[/B][/COLOR]

[B]-360 zł hotelowanie
-8 zł Fiprex[/B]
[COLOR=#ff0000][B]Razem: -368 zł[/B][/COLOR][/QUOTE]

Dzięki za rozliczenie,a fotki pewnie,że chcemy:lol::lol:, Pucka bierzcie również pod uwagę jak najbardziej ,bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...