Jump to content
Dogomania

Barko siwy duch


kropi124

Recommended Posts

Mieszkamy w nowym miesjcu już 1,5 miesiąca i żeby niebyło tak.kolorowo to mam już dość miastowych ludzi.

czy do ludzie nie dociera zdanie prosze zabrac swojego psa?! dlaczegi jak ja zboeram kupy to cofają sie i sprawdzają czy oby na pewno pozbierane a już panusi z joreczkiem nie? i czy tak ciężko ogarnąć że jak ide w inną strone z psami to nie chce aby pieseczek na "fleksi" noe podchodzil?!

 

serio, ludzie są męczący a ich psy dobijają dodatkowo. Moje psy nie są idealne bo ciągną na smyczy itd. ale nie utrudniam życia innym psiarzom. 

Napadne na bank, kupoe sobie ziemie z lasem w pi**u daleko i może zapanuje spokój.

CAM00260.jpg

Link to comment
Share on other sites

Yorkowa kupa to nie kupa, to takie tam malutkie coś ;) Do mnie ludzie z pieskami nie podchodzą :D Szczególnie jak mój maluszek nie ma kagańca. A teraz stwierdziłam że w dupie mam i kiedy prowadzę go na smyczy bez kagańca i widzę że jakiś kundel leci to nawet nie raczę owego kagańca zakładać, niech sie oni martwią skoro nad psem nie panują ;) No jedyny wyjątek stanowi Rico, malamut znajomej. Wiem że on zębów na Huntera nie pokaże tylko będzie się chciał bawić a mój gamoń mógłby go trochę poturbować więc wolę żeby miał kaganiec. Fakt że trochę irytuje mnie to że oni nie są w stanie swojego niedźwiedzia utrzymać, Rico chce podejść to Rico podejdzie ;)

 

To kiedy przyjeżdżasz? do mnie na spacer?:D

Link to comment
Share on other sites

Mieliście swój najgorszy dzień w życiu?

Wczoraj był drugi taki dzień w moim życiu, znowu poszło wszystko nie tak, znowu plany i starania poszły w las.

Byliśmy u weterynarza. Barko w poniedziałek bedzie miał badanie krwi, albo nerki chore albo cukrzyca... :(

 

CAM00543.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ninuś dziękujemy :*

Clavia - Barko od jakiegoś dłuższego czasu zaczął nam chudnąć, nie bralismy tego pod uwage bo czasami tracil czasami mial za dużo kilogramów. Od początku grudnia pije hektolitry wody nawet po krótkim spacerze, do tegl zrobil sie strasznie ospały. I przy okazji że Luśka miala w książece zapisaną wizyte wzielismy Barko. No i wyszło że schudł za dużo i weterynarz z racji jego wieku polecił badanie krwi. 

Dzisiaj zrobiliśmy i czekamy. 

Wiecie jaki to ból jak pies ma byc nadczczo a wy akurat jecie i on sie tak gapi :(((

Link to comment
Share on other sites

Mamy zobaczyc przez 3 tyg. czy Barko przytyje, a po tym zmiana na karme z rybą. dostał jeszcze taki mus do jedzenia na poprawe jelit, ale juz teraz widze ze to mu nic nie pomaga.

a spacer to spacer ze Szczecińską psią grupą spacerową. co chwile dodaja posty kto gdzie i jak. A my z Pawłem mieliśmy sobote nudną to pojechaliśmy. Psy aie tak wyszalały że w niedziele było im mało :P

ten weekend mi odapada, ale zaczynają sie ferir to jalos do 16 lutego mam wolne.

12540761_1097412896976683_3271764743262904487_n.jpeg

12549063_1097413076976665_3852894974821948039_n.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...