Jump to content
Dogomania

Czy męczę swojego psa?


odpmi

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']Poza wyjściami na siku i kupe nie opuszczają oczywiście klatek ,w wolnych chwilach przypalam je rozgrzanymi prętami.Ale już nie tak często.:evil_lol:jaka Ty xxxx jesteś mądra[/QUOTE]
to facet chyba jest:roll:
Olek to Ty jestes sadysta:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już się boję:-(Jakie to smutne:lol:


xxxx to zabawna starsza pani ,miała w rodzinie wszystkie psy wszystkich ras :lol:jej mama ma 220lat i uprawia czynnie triatlon ,czasem rzuca młotem i pchnięcie kulą ,ale to już raz na kwartał:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']oczywiscie ze mam przycisk ktory zaryguluje wszystkie zamki,ale to nic nie da jak ja chce otworzyc drzwi.Blokada jest dobra ale w innym celu ,ale jak chce ta klape podnies.ach co tam klapa ,jak ja podniose to jest klatka i tak nie ma co z auta uciekac[/QUOTE]
jak są w klatce to nie mają jak wyskakiwać. mówię o sytuacji, kiedy psy jadą bez klatki w bagażniku.

[QUOTE]
ps co ty sadzisz o psach zduszonych wgniecionych jak w konserwie ,w czym co ponoc ma przypominac klatke i uczyc psy tzn klatce Aleks89?[/QUOTE]
przecież te psy mają otwarte drzwiczki i obstawiam, ze same tam wlazły. i klatka psa nie uczy, klatka pomaga w nauce. uczy to człowiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']a czy Ty widzisz,zeby te psy miala tam zle,ja nie widze,zeby im nie pasowalo,a po dugie drzwiczki sa otwarte wiec pewnie jak na istoty myslace(w przeciwienstwie do niektorych)wyszlyby z tej klatki.:diabloti:[/QUOTE]

nie, bo one się boją wyjść, nie wiesz? jakby wyszły, to by je Olek zlał. więc nie wychodzą. :diabloti:


ja też mam fotkę na maksa patologiczną, bo uwaga! z kotem!

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/img0187ae.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2418/img0187ae.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']nie, bo one się boją wyjść, nie wiesz? jakby wyszły, to by je Olek zlał. więc nie wychodzą. :diabloti:


ja też mam fotkę na maksa patologiczną, bo uwaga! [B]z kotem![/B]

[/QUOTE]

To akurat dobre. Pies ma barfa w klatce i nie będzie przynajmniej głodny musiał siedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Już się boję:-(Jakie to smutne:lol:


xxxx to zabawna starsza pani ,miała w rodzinie wszystkie psy wszystkich ras :lol:jej mama ma 220lat i uprawia czynnie triatlon ,czasem rzuca młotem i pchnięcie kulą ,ale to już raz na kwartał:diabloti:[/QUOTE]

masz swieta racje ,o jednym zapomniales ze ja to prrrr a
,a mialam w domu Caly Paluch ,a moja mama to Tini
Widze ze, masy tobie przybywa ,ale szarych komorek to proporcjonalnie ubywa HI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']
ja też mam fotkę na maksa patologiczną, bo uwaga! z kotem!

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/img0187ae.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2418/img0187ae.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
nie widzisz, jaka Etna jest smutna i głowę zwiesiła:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Hahhahahahahahahahah no Aleks teraz to uważaj, TOZ cię odwiedzi :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

to jeszcze niech kolezanka xxxx weźmie pod uwagę fakt, że Aleks89 prowadzi swoje psy w kolczatkach!!!:diabloti:
i karmi surowym mięchem :mad:


a tak powazniej, założycielka watku wspominała, o tym, że polowe jej nieobecności pies się kreci w kółko. Cokolwiek by się za tym nie kryło, pies nie odpoczywa spokojnie-stresuje się, nie może się wyciszyć.
Jak dla mnie pies do klatkowania.

Sama mam sukę, która dostałam z ekstra lękiem separacyjnym. Pomijam ilość zniszczeń, miedzy innymi zeżarte rolety, zwinięte, na wysokości 2,5m. Nic pod oknem nie stało, żeby mogła się wspiąć-czyli doskoczyła w jakiś sposób.
Cholernie niebezpieczna była dla siebie. I tu bez klatki ani rusz. Niestety ja z pracy nie zrezygnuje, żeby byc z psem non-stop, a nie mogę jej pozwolić na robienie szkód i przede wszystkim psu na zrobienie sobie samodzielnie jakiejś krzywdy. Pojawiła się klatka, pojawiły się rady od szkoleniowca nad czym popracować i nagle piesek daje rade wytrzymać 10h naszej nieobecności. Bez stresu, nerwów, szczekania. Po prostu śpi. I wiem co robi bo ją sukcesywnie przez 2 miesiące nagrywałam.

I tak moje suki zostają same na 10h CODZIENNIE, bo do pracy trzeba dojechać i z niej wrócić, a pracując na pełnym etapie siedzi się w robocie 8h. I jakoś na psychice żadnej z nich się to nie odbiło. (pomijając fakt, że żadna do mnie nie trafiła z normalnym i stabilnym charakterem ;) )

Ktoś kto nie zadał sobie trudu przeczytania czegokolwiek o treningu klatkowym, o tym dlaczego u psów to się tak dobrze sprawdza, no sory, nie jest kompanem do dyskusji :roll:

aczkolwiek zajebiscie się czyta takie wąteczki przy porannej kawusi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

wiecie wy to macie ....................!
jedni na dogomani krytykuja uzywajac niecenzuralne slowa, jednarozowe transporty psow zagranice i pisza na Fb, ze transport psow w boksach lub drucianych klatkach to przestepstwo bo pies jednarazowo MUSIi do 9 godzin siedziec w boksie w ktorym jest woda ,moze wstac i sie odwrocic.Zaznaczam, ze,psy wyjezdzajac zagranice maja zezwolenia od weterynari powiatowej. Robia z tego transportu afere ,a wy trzymacie codziennie psy po 8-9 godzin w klatkach w ktorych pies nawet nie ma wody nie moze wstac ,skulone sa jak slimaki (ten co dba o przyrost tylko masy) i jest wszystko okey?Ten caly cyrk jest tylko splodzony przez dogomaniakow .Stad nigdy zwierzetom nie bedzie dobrze jak jedni trzymaja zwierzeta 8 godzin w klatach inni trzymaja zakute lancuchami(smiechu warte te 13 godzin) ,inni w kojcach z buda w ktorej pies ma tylko wstac i sie okrecac bez kontaktu z czlowiekiem.Inni przywiazuja psy w domu do kaloryferow, nog od stolow ,do kranow w lazience,trzymaja w piwnicach itd tylko po to zeby miec zwierze w domu bo inni maja,nie myslac o psa potrzebach .W glowie sie nie miesci
Po obejzeniu waszych psow za tymi drutami, to widze ,ze nie zachecanie zupelnie do trzymania nawet na 2 godziny w takich klatach zwierzat.Te zdjecia sa tylko antyreklama i obrazem jak zle maja te biedne wasze psy.Tak mnie ich zal.zalowalam psow u hodowcow,ktore trzymaja psy w klatkach nawet pietrowo,w szopach stodolach itd ale sadzilam ze dogomani sa ludzie co kochaja psy i dbaja o ich dobro.Niestety dogomania sie zmienia .
Czy na dogomani sa tylko tacy?

ps nie jestem wrogiem drucianych klatek bo tak jak pisalam po to sa zeby z nich madrze korzystac np.do przewozu,do nauki czystosci szczeniaka(ktos napisal ze noca spia w klatce to nie nasiusiaja)jako kwarantanna,jako izolatka dla chorych w klinikach czy schroniskach,podczas karmienia(izolowanie psow niezgodnych czy zazdrosnych)oraz ktos napisal z tym sie moge zgadzic ze za porada i ze wspolna praca z psim psychologiem dla dobra psa na okres do 4 godzin zamkniecie psa z lekiem separacyjnym do czasu kiedy sie go pozbedzie.Klatka z czy buda z materialu jako dekoracja czy schronienie dla psa, ktory lubi w niej odpoczywac ,spac ,uciec od zgielku ludzi, do niej dobrowolnie wejsc ,ale tylko pod warunkiem ,ze drzwiczki sa zawsze otwarte
Natomiast wrzucanie psa do klat na 8 godzin w mieszkaniu zeby miec miesce do zwiekszania masy ciala ,zeby nie bylo widac lapek na laminacie czy klaczkow na podlodze ,zeby piesek nie nasiusial bo w tym czasie sie nie chce isc z psem na spacer,czy kapcia nie zniszczyl ,czy kwiatka nie pogryzl z nudow to jest nie do przyjecia takie traktrowanie zwierzat.
Pozdrawiam i wycofuje sie z tego watku gdy nie chce tych smutnych oczu waszych psow widziec za drutow .Zupelnie jak w schronisku te psy maja spojrzenie.

Jedna klatka metalowa zauwazylam na tym watku, jest wspaniala i dobra do transportowania psa to ta zamontowana w tym srebrnym aucie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']znalazlam!!!
u mnie hard core na wyzszym poziomie-zamkniete drzwiczki.

[/QUOTE]

boszeeee i bez wody -zdobacz jak one dysza, spragnione, pewnie tydzien nic nie piły...koniec świata, apokalipsa na tej dogomani :shake:

każdy tylko remonty, mebelki, przyrost masy (:evil_lol:) a o pieski nikt nie dba :placz:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://3.bp.blogspot.com/-AcWFDiYoOPA/UU8hk5tI1HI/AAAAAAAAJI4/B33ybiIXeMY/s400/P7070001+(1).JPG[/IMG]

Dwa nieszczęśliwe, spięte psy. A niektórym bym poleciła poluzować gumkę od beretu, bo im się chyba zaczyna wrzynać tu i tam.

Link to comment
Share on other sites

xxxx widze,ze chyba jeszcze daleka droga przed Toba,bo mimo ,ze siedzisz juz tak dlugo na dogo,to chyba nie wiele sie jeszcze nauczylas:roll:jesli dla Ciebie te psy w klatkach maja smutne oczy to ja mam nadzieje,ze bede ogladac wlasnie takie :multi:
a jakby psy pod nasza nieobecnosc jadly sobie tylko kwiateczki(nie trujace),albo wpierniczaly namietnie kapcie to normalnie kazdy z nas bylby szczesliwy:multi:
acha a w schronisku to chyba nigdy nie bylas,albo trafilas na jakies inne jakie my nie znamy,a moze mialy takie spjrzenie,bo Ciebie widzialy:-o,bo ja nie zauwazylam,zeby psy w schronisku mialy takie samo spojrzenie jak te biedne psy w klatkach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']zarty zartami, ale jesli kurier nie dostarczy mi trzeciej klatki w do jutra to bede w czarnej dupie...[/QUOTE]

a co bedzie papiś? :cool3:

[B]natija [/B]szkoda języka na koleżankę xxxtysiącpińcet, ona wie wszystko najlepiej i każdy pies powinien spać na kanapie, w ogóle pies na podwórku to zło. A buda to już w ogóle koniec świata :shake:

Poza tym ONA miała wszystkie rasy, wszystkie problemy i wie najlepiej co z jakim psem trzeba a czego nie. Co Ty się maluczka możesz znać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...