Jump to content
Dogomania

Clayton - biały prosiak


gops

Recommended Posts

Ano grozi :p 

Jedynie jak ma jajo to nie jestem mu potrzebna i mogę sobie usiąść z książką na ławce ;D

Ew. jak mu coś powiesze to mam jakieś 30 min wolnego .

Jednak jak tylko mam piłki lub frisbee albo nie mam nic :p to zaczynają się groźby , prośby, piski i inne takie .

Link to comment
Share on other sites

Oszalałabym chyba. Ale tak jest tylko jak siedzisz, czy jak idziecie to też mu się nudzi? 

Czasami jak idziemy i jest luzem to też szczeka, włazi pod nogi , nie odchodzi na krok ciągle przy nogach .. 

Czeka aż będziemy coś robić .

Na smyczy jakoś potrafi wyluzować i coś wąchać .

Mu się chyba odpięcie smyczy kojarzy "z robimy coś" .

Bo ja go rzadko puszczam żeby połaził tak o (specjalnie chodzę bardzo rano do parku lub bardzo późno co jakiś czas), ze względu że lubi komuś wpieprzyć czasami i nie ryzykuje .

Jak spuszczam to jest jajo/pilka/frisbee/trening/nauka czegoś :) Wtedy nie widzi świata wkoło .

Link to comment
Share on other sites

No  właśnie widzę że stanął w miejscu ;) Może dałabyś jakieś foty podczas napinki? o ile masz jakieś na czasie :P

Niestety nie mam , nie jestem takich zrobić sama jak idę a póki co nie mam z kim .

Asia z Kleo mieszka w Toruniu już .

Pomyślę i może coś się uda pstryknąć .

Waga nie leci ale efekty treningów widać więc się nie przejmuje ;D może i 20 ważyć jeśli będzie przy tym dobrze wyglądał .

 

 

Btw byłam dziś na 50 twarzy Greya i był tam sklep który nazywał się  Clayton's :p 

Link to comment
Share on other sites

Czy pod konkurencje w których planujesz startować także liczy się jak najmniejsza waga? 

Niby tak . 

Tzn. przy sprint nie bo rower/wózek jest ten sam zawsze i facet na rowerze też więc te lżejsze psy mają trudniej, a mój to już w ogóle z krótkimi łapami ;D 

Przy drag liczy się waga, bo pies ciągnie swoją wage .

Dla mnie się aż ta waga nie liczy (nie mam zamiaru go suszyć na siłe) , staffik to staffik tym bardziej mój nie jest w lekkim terierzym typie jak większość pitów .

W tym roku na pewno będzie z 8 psów lekko lżejszych od niego , już na ostatnich zawodach były takie 3 :) mowa o samcach bo suk to było dużo .

Myślę że mniej niż 18 kg mieć nie będzie nawet w najlepszej formie .

Do głównego wp go zapiszę , zobaczymy tylko kiedy go zdejme i jak mu będzie szło .

Link to comment
Share on other sites

no tak , suchara niema sensu z niego robić jak to nie pit :p w dodatku staffikom to nieco nie pasuje ;) grunt że ma linie (czytaj brak zwisłego brzucha) mięśnie i formę ;) z wp zdejmiesz czy nie to na przyszłość będziesz wiedziała na jakie możliwości będzie was stać , czy w ogóle będzie sens dojeżdżania psa ;)

 

W drag może być problem gdyż pies o podobnej wadze może być sporo większy co równa się silniejszy 

Link to comment
Share on other sites

U Claya ograniczają nas krótkie nogi ;D

On nie jest w stanie robić tak samo dużych susów co długonogi pitek :) 

I widziałam to właśnie na zawodach .

Mimo to widziałam , że miał dużo mniejszy problem z ruszeniem tego wózka z mężczyzną niż sporo psów (wszystkich nie widziałam ) i to mu dało dobry czas, bo szybko ruszył tylko potem tracił na swoich krótkich nogach .

Tak czy inaczej to dobra zabawa a mi zależy by ludzie widzieli staffika na zawodach , wiedzieli że te psy tez potrafią :) 

I myślę że to osiągnęłam bo doszły mnie słuchy że na zawodach w Żywcu(na których nas raczej nie będzie) możliwe że będą 3-4 staffiki próbowały swoich sił .

Link to comment
Share on other sites

Przywitam się i powiem jeszcze raz pięknego masz psa :) Tak jest mój wymarzony i jak już zauwazyłaś stąd mój avatar, jesli naruszyłam Twoje prawa autorkie to usunę go - tylko powiedz.. 

Obejrzałam prawie całą galerię i naprawdę piecho super. Jako że ja początkująca w świecie staffikowym to miałabym do Ciebie kilka pytań,mogę? (ale to na pw Ci wysle jeśli się zgodzisz żebu tu miejsca kawalerowi nie zawalac)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Olimpijka

Świetny jest :) Nie mogę się doczekać spotkania i poznania fajnych miejsc, gdzie można puścić psy luzem, bo moje to straszne szoguny :) Niech tylko wiosennie się zrobi to ruszamy! Oby się polubili :)

 

BTW. chciałabym Staffka, no ale 3 pies to już przegięcie :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gops może byś wrzuciła jakieś foty... chciałabym zobaczyć jak teraz Clay wygląda ;)

Clayton jest tak gruby że nie robię mu fot, zrobił się strasznie leniwy , nie chcę w ogóle biegać .

Chyba się zestarzał . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartuje . Za nie całe 3 miesiące zawody :) Trenujemy 2 do 3 razy w tyg .

Nie mam za bardzo jak mu zrobić zdjęć po prostu , zazwyczaj idziemy sami więc nie zrobię mu fotki z boku a już na pewno nie na spince .

Na działke ja nie jeżdzę więc też lipa .

Jak tylko będzie okazja to zrobię mu fotke i wrzucę .

W tym roku prócz tego na co go zapisałam rok temu będzie zapisany na Tuga (rok temu go odwołali ) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...