Jump to content
Dogomania

Clayton - biały prosiak


gops

Recommended Posts

[quote name='rashelek']Skąd ja to znam ;) Jak Cekin nie ma kagańca to są komentarze, że jak tak można, taki wielki i bez!!! A jak ma, to znowu "a to pewnie gryzie?!" :roll:[/QUOTE]

Od ok 2000 roku byl jeden rodowodwy Cekin, i mo od 2005- imie wymyslilam nie wiedzac o tym, z einny ma takie imie. A teraz sie mnozy Cekinow;/ Nosz k.rwa. Wlasciciel Cekina przebywal na owczarku czy cus?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']Od ok 2000 roku byl jeden rodowodwy Cekin, i mo od 2005- imie wymyslilam nie wiedzac o tym, z einny ma takie imie. A teraz sie mnozy Cekinow;/ Nosz k.rwa. Wlasciciel Cekina przebywal na owczarku czy cus?[/QUOTE]
:evil_lol: A co w tym złego ?

Ja nazywałam psa Baster 16 lat temu też był jedynym Basterem jakiego znałam , a teraz po 16 latach Basterów jest pełno .
Teraz chyba też jest tylko jeden Clayton ale nie licze na to że za 5 lat nadal będzie jedyny .
Kiedyś były miliony Kajtków a teraz nie ma ich prawie wcale .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']:evil_lol: A co w tym złego ?

Ja nazywałam psa Baster 16 lat temu też był jedynym Basterem jakiego znałam , a teraz po 16 latach Basterów jest pełno .
Teraz chyba też jest tylko jeden Clayton ale nie licze na to że za 5 lat nadal będzie jedyny .
Kiedyś były miliony Kajtków a teraz nie ma ich prawie wcale .[/QUOTE]

Bo czesto ktos malpuje pomysly od innych. Cekin moj dosyc rozpoznawalny jest;p A widywalam juz w roznych miejscach w sieci nawet wymyslone Cekiny.. Dobrze, ze fotek nie kradli;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Ja na FB widziałam już Kelpika o imieniu Boom, oczywiście młodszego od mojego... :diabloti:[/QUOTE]
No i wlasnie to mialam na mysli;p

Ktos moze mnie nie znac. Ale jak odezwe sie po imieniu do psa- okazuje sie, ze nas jednak znaja;p

Musze mowic, ze myslalam nad imionami na "C" a w antyradiu gadali akurat o modzie i o Cekinach? Wpadlo w ucho i powstalo imie dla szczyla;p

A teraz ktos oglada sobie fotki "starego" Cekina, marzy o sowim psie.. w koncu go ma i nazywa tak samo;p Wkurzajace;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']Od ok 2000 roku byl jeden rodowodwy Cekin, i mo od 2005- imie wymyslilam nie wiedzac o tym, z einny ma takie imie. A teraz sie mnozy Cekinow;/ Nosz k.rwa. Wlasciciel Cekina przebywal na owczarku czy cus?[/QUOTE]

Akruat z tego co wiem, to w jakiejś bajce był szczeniak onka imieniem Cekin i stąd mój chłopak nadał mu takie imię. I na pewno nie z uwagi na to, że na owczarku czy gdzieśtam się tak pies nazywał, bo jego poprzedni DON też miał tak na imię (zmarł 3 lata temu a miał 12. Także 15 lat temu chyba nikt o owczarku ani Tobie i Twoim psie nie słyszał ;) ). Spokojnie, nikt z Ciebie psa nie małpuje, nie schlebiaj sobie.

Edited by rashelek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']Od ok 2000 roku byl jeden rodowodwy Cekin, i mo od 2005- imie wymyslilam nie wiedzac o tym, z einny ma takie imie. A teraz sie mnozy Cekinow;/ Nosz k.rwa. Wlasciciel Cekina przebywal na owczarku czy cus?[/QUOTE]

:roflt: :roflt: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Jupików/Jupków kilka znam, tak samo jak miałam Amora i trochę Amorów spotkałam ( ba, nawet jedna tu obecna koleżanka nazwała swojego psa po moim, a i brata mojego Waldka tak ochrzcilyśmy).
O jakimś Waldku też słyszałam że ktoś ma , ale jakoś za nikim z siekierą jeszcze nie latam że ma nie nazywać psa tak samo jak ja :D:D


A Clayton - od czego to własciwie?? Ma to jakieś znaczenie czy tak o wymyślone??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']

A Clayton - od czego to własciwie?? Ma to jakieś znaczenie czy tak o wymyślone??[/QUOTE]
Od niczego :) Ma w rodowodzie Sirius Clayton .
Wiem że Clayton to jest nazwisko bo wpisywałam w fejsie :p i jakiś dziadek mi wyszedł o takim nazwisku .

Niech nikt się nie waży nazywac tak psa ! :diabloti:
Clayton zanim dowiedziałam się jak ma na imię miał być Kajtkiem poprostu ale że w sumie Clayton jest podobne do Kajtka i nam się spodobało , wcześniej o takim imieniu nie słyszeliśmy to zostawiliśmy tego Claytona .
A ja i tak często wołam Kajetan lub Niuniek .


Misia była Misią bo była kudłata i miała jedno uszko stojące jak miś uszatek :)
A Baster był Basterem i nie mam pojęcia czemu i skąd to imie ale wtedy był to jedyny Baster jakiego znałam .

Ja tez lubię oryginalne imiona , dla rudego staffika planowałam Redds a dla suki Mafia .
A tu ani rudego , ani suki :)

Link to comment
Share on other sites

....a Patryka nie ma NIKT :diabloti: to jest urok imion-koszmarków :diabloti:

a co do tej uroczej fotki: [url]http://zmniejszacz.pl/zdjecie/124/118380_CAM00080.jpg[/url] to u nas Patryk ma dyspensę na łóżko na jedną-dwie noce właśnie przed zmianą pościeli ;) tak jest od wczoraj, bo jest czyściutki i ostrzyżony, więc pozwalamy mu wleźć i spać z nami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']Od ok 2000 roku byl jeden rodowodwy Cekin, i mo od 2005- imie wymyslilam nie wiedzac o tym, z einny ma takie imie. A teraz sie mnozy Cekinow;/ Nosz k.rwa. Wlasciciel Cekina przebywal na owczarku czy cus?[/QUOTE]

Ahaha! Uśmiałam się jak norka:evil_lol:.
Ty imię wymyśliłaś, nie wiedząc, że inny pies już takie ma, ale ktoś inny NA PEWNO odgapił je od Ciebie??
To jest dopiero przerost formy nad treścią:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Jupików/Jupków kilka znam, tak samo jak miałam Amora i trochę Amorów spotkałam ( ba, nawet jedna tu obecna koleżanka nazwała swojego psa po moim, a i brata mojego Waldka tak ochrzcilyśmy).
O jakimś Waldku też słyszałam że ktoś ma , ale jakoś za nikim z siekierą jeszcze nie latam że ma nie nazywać psa tak samo jak ja :D:D [/QUOTE]

Nie chodzi mi o samo imię Jupi, bo nie jest tak wyrafinowane, żeby nikt inny nie mógł na nie wpaść (chociaż ja osobiście żadnego innego Jupika nie znam) ;) Ale jeśli by była sytuacja jak u BBety, to już by mi nie pasowało :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Nie chodzi mi o samo imię Jupi, bo nie jest tak wyrafinowane, żeby nikt inny nie mógł na nie wpaść (chociaż ja osobiście żadnego innego Jupika nie znam) ;) Ale jeśli by była sytuacja jak u BBety, to już by mi nie pasowało :eviltong:[/QUOTE]

Serio? :D

Ludzie ile wy lat macie, że się takimi głupotami przejmujecie :evil_lol:

U mnie na fb ostatnio kilka dziewczyn kłóciło się w komentarzach, bo okazało się, że wszystkie zamierzają tak samo nazwać swoje nienarodzone jeszcze córki i jazda była o to, która pierwsza wpadła na imię :cool1: ten sam poziom abstrakcji, choć pretensje o to, że ktoś tak samo nazywa psa....zaliczyłam opad szczęki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maartaa_89']Serio? :D

Ludzie ile wy lat macie, że się takimi głupotami przejmujecie :evil_lol:

U mnie na fb ostatnio kilka dziewczyn kłóciło się w komentarzach, bo okazało się, że wszystkie zamierzają tak samo nazwać swoje nienarodzone jeszcze córki i jazda była o to, która pierwsza wpadła na imię :cool1: ten sam poziom abstrakcji, choć pretensje o to, że ktoś tak samo nazywa psa....zaliczyłam opad szczęki :D[/QUOTE]

Moi sąsiedzi nazwali córkę Pola- porąbańce, imię mojego psa kopiować :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maartaa_89']Serio? :D
[/QUOTE]

Serio :eviltong:
Nie, nie kłóciłabym się z nikim, kto chciałby tak nazwać swojego psa :eviltong: Ale jeśli kiedyś bym wpadła na psa tej samej rasy o tym samym imieniu, to cóż - też bym się nie kłóciła, ale co bym sobie pomyślała, to bym sobie pomyślała :D

Ale akurat z tym Cekinem nie rozumiem, bo po pierwsze imię nie jest jakieś wymyślne, a po drugie ONów jak mrówków, więc jest powtórzenie nie jest niczym dziwnym.
A np kelpiki nie są tak popularne, z imieniem Boom też znam tylko psa BBety, więc coś musiało być na rzeczy :D Takie tam poranne egzystencjalne przemyślenia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...