Jump to content
Dogomania

Arge już ma dom! Dziękuję wszystkim za pomoc


Mortes

Recommended Posts

O matko, skąd wytrzasnęłyście tak szybciutko BDT?:crazyeye: Wspaniała wiadomość!:multi:
Skoro to zaledwie 20km, to nie może ktoś z Panią podjechać po niego? Jakiś znajomy? Sąsiad?

[quote name='ewu']Iza ja z deklaracjami to teraz krucho bo mam dużego psa w hoteliku i milion deklaracji ale chętnie pomogę Pauli w dowiezieniu pieska do dt , chyba ,że już ktoś inny pomaga:)[/QUOTE]

A ja jadę?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']O matko, skąd wytrzasnęłyście tak szybciutko BDT?:crazyeye: Wspaniała wiadomość!:multi:
Skoro to zaledwie 20km, to nie może ktoś z Panią podjechać po niego? Jakiś znajomy? Sąsiad?



A ja jadę?:eviltong:[/QUOTE]


No jak widać jedziesz. A co? Nie wiedziałas? :):):)

Link to comment
Share on other sites

ewu jak zwykle nie zawodna :) Ale kochana ty chcesz jechać ze śląska żeby psiaka przewieżc 20 km od schroniska w Olkuszu ? !!! Może znajda sie jakies Cioteczki bliżej :) Zwrócimy za paliwo bo juz parę deklaracji jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']O matko, skąd wytrzasnęłyście tak szybciutko BDT?:crazyeye: Wspaniała wiadomość!:multi:
Skoro to zaledwie 20km, to nie może ktoś z Panią podjechać po niego? Jakiś znajomy? Sąsiad?

[B]Pewnie by mogła jechać ale czy wydadzą jej psiaka na kwarantannie ?

Anula jeszcze nie wiadomo ...chciałabym jak najszybciej :(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes'][quote name='paula_t']O matko, skąd wytrzasnęłyście tak szybciutko BDT?:crazyeye: Wspaniała wiadomość!:multi:
Skoro to zaledwie 20km, to nie może ktoś z Panią podjechać po niego? Jakiś znajomy? Sąsiad?

Pewnie by mogła jechać ale czy wydadzą jej psiaka na kwarantannie ?[/QUOTE]

Mortes, nie mam szczerze mówiąc zielonego pojęcia czy wydają psiaka na kwarantannie:shake:
Najlepiej by było, gdyby ktoś, kto ma tam rozeznanie wyciągnął małego, przetrzymał parę godzin i wtedy można by go od tej osoby odebrać:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']O matko, skąd wytrzasnęłyście tak szybciutko BDT?:crazyeye: Wspaniała wiadomość!:multi:
Skoro to zaledwie 20km, to nie może ktoś z Panią podjechać po niego? Jakiś znajomy? Sąsiad?



A ja jadę?:eviltong:[/QUOTE]
No nie wiem:eviltong: ale gdybyś go jechała wyciągnąć to ja chętnie pomogę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t'][quote name='Mortes']

Mortes, nie mam szczerze mówiąc zielonego pojęcia czy wydają psiaka na kwarantannie:shake:
Najlepiej by było, gdyby ktoś, kto ma tam rozeznanie wyciągnął małego, przetrzymał parę godzin i wtedy można by go od tej osoby odebrać:roll:[/QUOTE]
Fatalnie sie stało ,że go zabrali...
W Miedarach wydali mi psa na kwarantannie ale to był pies osoby , która zmarła i naściemniałysmy ,że jesteśmy z rodziny...

Link to comment
Share on other sites

powiem Wam szczerze, że mimo wszystko nie rozumiem. Facet prowadzi nielegalnie pseudo schron i miałby robić trudności? I tak jestem w wielkim szoku, że dalej gminy płacą mu grube pieniądze za każdego psa, który trafia tam nielegalnie. To jakiś koszmar.

A wyciągnąć trzeba go jak najszybciej bo zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach jak wiele innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']powiem Wam szczerze, że mimo wszystko nie rozumiem. Facet prowadzi nielegalnie pseudo schron i miałby robić trudności? I tak jestem w wielkim szoku, że dalej gminy płacą mu grube pieniądze za każdego psa, który trafia tam nielegalnie. To jakiś koszmar.[/QUOTE]
Kolejna polska paranoja....
[B]Trzeba próbować go zabrać jak najszybciej , zadzwonić do schronu i powiedzieć,że się go zabiera.
Jak będą wiedzieli ,że ktoś go chce i wie ,że tam jest, to będą się mieć na baczności.[/B]
Iza drinknij do mnie na domowy albo podaj swój na pw...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t'][quote name='Mortes']

Mortes, nie mam szczerze mówiąc zielonego pojęcia czy wydają psiaka na kwarantannie:shake:
Najlepiej by było, gdyby ktoś, kto ma tam rozeznanie wyciągnął małego, przetrzymał parę godzin i wtedy można by go od tej osoby odebrać:roll:[/QUOTE]
A kto tam jest w temacie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']No nie wiem:eviltong: ale gdybyś go jechała wyciągnąć to ja chętnie pomogę:)[/QUOTE]

Jeśli jest taka potrzeba, to ja oczywiście pojadę, tylko Mortes zorientuj się może najpierw (zapytaj missię) czy wydadzą psiaka z kwarantanny, bo się okaże, że ktoś pojedzie i "pocałuje klamkę".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']ewu jak zwykle nie zawodna :) Ale kochana ty chcesz jechać ze śląska żeby psiaka przewieżc 20 km od schroniska w Olkuszu ? !!! Może znajda sie jakies Cioteczki bliżej :) Zwrócimy za paliwo bo juz parę deklaracji jest :)[/QUOTE]
Jednorazowo się dorzucę:)
Dawaj Ciotka konto:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jeśli jest taka potrzeba, to ja oczywiście pojadę, tylko Mortes zorientuj się może najpierw (zapytaj missię) czy wydadzą psiaka z kwarantanny, bo się okaże, że ktoś pojedzie i "pocałuje klamkę".[/QUOTE]
Koniecznie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jeśli jest taka potrzeba, to ja oczywiście pojadę, tylko Mortes zorientuj się może najpierw (zapytaj missię) czy wydadzą psiaka z kwarantanny, bo się okaże, że ktoś pojedzie i "pocałuje klamkę".[/QUOTE]

nIE ZNAM MISI ALE JAKOS POSTARAM SIE DO NIEJ DOTRZEĆ ...CHYBA ŻE MASZ DO NIEJ TEL TO ZADZWONIE BO PRZEZ DOGOMANIE NIE POTRAFIĘ SZUKAC

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']nIE ZNAM MISI ALE JAKOS POSTARAM SIE DO NIEJ DOTRZEĆ ...CHYBA ŻE MASZ DO NIEJ TEL TO ZADZWONIE BO PRZEZ DOGOMANIE NIE POTRAFIĘ SZUKAC[/QUOTE]

To jest missiaa, pisała na 1.stronie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/76396-missiaa[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes'][B]Kobitki jesteście kochane !!!! Dodajecie skrzydeł !!!! Mam dt za karmę ( karme finansuje moja przyjaciółka Bożenka) :), weta i ewentualnie koszt dojazdu do weta . Każda deklaracja na wagę złota !!! Za wszystkie gorąco dziękuje :):):) Potrzebuje osoby która jak najszybciej wyciągnie psiaka i dotransportuje 20 km dalej ( osoba ta mieszka 20 km od Olkusza. Błagam pomóżcie ...juz tak blisko... [/B][/QUOTE]

super wiadomosc.

Link to comment
Share on other sites

W 2011 r Dziewczyny wyciągnęły z Olkusza sunię w ciąży na następny dzień po przywiezieniu przez hycla...ale wcześniej zadzwoniłam do P....zrobiłam z siebie słodką idiotkę i zarezerwowałam sunię dla siebie....Mika została wydana bez problemu, ale to było prawie 2 lata temu. Nie było mowy o żadnej kwarantannie. Na drugi dzień sunia miała być wywieziona do Bielsko - Białej, ale samochód się zepsuł.

Edited by omi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Kolejna polska paranoja....
[B]Trzeba próbować go zabrać jak najszybciej , zadzwonić do schronu i powiedzieć,że się go zabiera.
Jak będą wiedzieli ,że ktoś go chce i wie ,że tam jest, to będą się mieć na baczności.[/B]
Iza drinknij do mnie na domowy albo podaj swój na pw...[/QUOTE]

Może trzeba pojechać i powiedzieć, że się jest właścicielem??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...