Jump to content
Dogomania

Maksio zostaje u Hałabajówki.


Olena84

Recommended Posts

[quote name='Maciek777']
Tam się psy odwiedza, a nie zdradza TZów!:evil_lol:

Halo! Ja też to czytam!:)[/QUOTE]

Haha - co do pierwszego zdania.

Właśnie miałam jej zwrócić uwagę - co do drugiego.

PS nie przenośmy naszych rozmów do Maksa, bo znowu inni dogomaniacy nas opuszczą i zostanę z wątkiem sama:(.

Link to comment
Share on other sites

:shake: no cóż...na mnie nie liczcie...że odejdę w tej sytuacji :mad:.Teraz dopiero mam motywację częściej tu zaglądać i kontrolować...do czego jeszcze się posuniecie ?:roll:;)

I jak ten biedny Maksio ma być normalny - spokojny? skoro mu na wątku takie harce się odprawia? :p

Maksiu- pieeeesku...trzymaj się ...może DT jakiś Cię wyratuje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Haha - co do pierwszego zdania.

Właśnie miałam jej zwrócić uwagę - co do drugiego.

PS nie przenośmy naszych rozmów do Maksa, bo znowu inni dogomaniacy nas opuszczą i zostanę z wątkiem sama:(.[/QUOTE]

Ha no właśnie fajne rozmowy, sobie można poczytać i się trochę pouśmiechać :D :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Ha no właśnie fajne rozmowy, sobie można poczytać i się trochę pouśmiechać :D :evil_lol:[/QUOTE]

Jakto pouśmiechać - to poważne rozmowy są :mad:

[quote name='Hałabajówka']Będziesz wtedy Zosia samosia ;)[/QUOTE]

Ale ja nie chce :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']no jak tak juz dobitnie pytasz co ja na to to Ci powiem, ze NIC - bo ja sie niebawem do Psanatorium wybieram o!!:diabloti:

to oczywiscie zarcik.. - dałby mi mój TZ ;) tak, ze mozesz go przeciągac na swoją strone i te no ..listy dogomaniackie wymieniac..ja nie jestem zainteresowana..a głupio pogadac czasem lubie ..to fakt..zreszta MAciek sam zaczał na moim bazarku..nie wiem czy pamietasz ..;)

owszem obie kawy nie pijace..ale to sei co innego napijemy..cos sie wybierze...:popcorn:

a wracajac do Maksa....czy była jakas próba, żeby ktos obcy wszedł do niego czy tez krecił sie koło niego jak Ciebie HAłabajówka nie było w poblizu?? bo jakby nie miał kogo bronic to moze inaczej by sie zachowywał..chyba ze było tu juz o tym cos pisane i przeoczyłam albo nei pamietam..to sorry[/QUOTE]

[quote name='Maciek777']
Tu mnie trochę w pierwszej chwili przytkało:D
Tam się psy odwiedza, a nie zdradza TZów!:evil_lol:
Halo! Ja też to czytam!:crazyeye:
Ja?:crazyeye: Zastanawiałem się tylko nad szopka z piernika:roll:

[/QUOTE]

a gdzie ja napisałam ze do MACka jade????:mad:..jak do Psanatorium to psy odwiedzić oczywiscie z TZ tem a Wy mi tu zaraz takie insynuacje..a ze nie jestem zainteresowana to wymianą priv..bo pełna skrzynke mam prawie a nie moge wykasowac....no ale i tak dostałam priv od Macka..a ze z zaproszeniem na bazar to juz insze kwiatki...:loveu:
a zaczales u mnie na bazarku hmm zartowanie jak sie pojawiles 1 raz na bazarze i napisałes ze z numeru 69 to juz daawno wyrosłes a ja CI odpisalam CZYZBY ? :evil_lol:

nooo to tyle wyjasnien jak nie ceztacioe miedzy wierszami :eviltong:....nie umiem cytowac tak ladnie jak wy ale licze ze sie polapiecie
[quote name='ivette3']:shake: no cóż...na mnie nie liczcie...że odejdę w tej sytuacji :mad:.Teraz dopiero mam motywację częściej tu zaglądać i kontrolować...do czego jeszcze się posuniecie ?:roll:;)

I jak ten biedny Maksio ma być normalny - spokojny? skoro mu na wątku takie harce się odprawia? :p

:cool3:[/QUOTE]

[quote name='gluchypies']Ha no właśnie fajne rozmowy, sobie można poczytać i się trochę pouśmiechać :D :evil_lol:[/QUOTE]

widzicie??? nie jest tak zle....nawet usmiechnac sie z nas mozna ...:lol: a maksiu na szczescie tego nie czyta

[quote name='Olena84']

PS nie przenośmy naszych rozmów do Maksa, bo znowu inni dogomaniacy nas opuszczą i zostanę z wątkiem sama:(.[/QUOTE]

no sama na pewno nie zostaniesz..ja Cie nie opuszcze :glaszcze:

ale jak powiesz ze koniec to koniec...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']a gdzie ja napisałam ze do MACka jade????:mad:..jak do Psanatorium to psy odwiedzić oczywiscie z TZ tem a Wy mi tu zaraz takie insynuacje..[/QUOTE]
A kto tam napisał, że JA z tą ewentualna zdradą będę miał wspólnego?:)

[quote name='zozola77']a ze nie jestem zainteresowana to wymianą priv..bo pełna skrzynke mam prawie a nie moge wykasowac....no ale i tak dostałam priv od Macka..a ze z zaproszeniem na bazar to juz insze kwiatki...:loveu: [/QUOTE]
To było zaproszenie łańcuszkowe! Należy je wysłać do dziesięciu znajomych by nie mieć pecha;)

[quote name='zozola77']a zaczales u mnie na bazarku hmm zartowanie jak sie pojawiles 1 raz na bazarze i napisałes ze z numeru 69 to juz daawno wyrosłes a ja CI odpisalam CZYZBY ? :evil_lol: [/QUOTE]
Chciałem tylko niewinnie zażartować bo pod tym numerem były dziecięce buty. Wtedy zaproponowałaś mi nr 96 i tu znowu drugi pech chciał, że pod tym numerem była dość poważna koszula męska więc napisałem, że do tego numeru jeszcze nie dojrzałem. Obojętnie co bym tam wtedy nie napisał to i tak "głodnemu chleb na myśli":eviltong:

[quote name='zozola77']no sama na pewno nie zostaniesz..ja Cie nie opuszcze :glaszcze:

ale jak powiesz ze koniec to koniec...[/QUOTE]

..........................................co ja widzę:saint1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']a gdzie ja napisałam ze do MACka jade????:mad:..jak do Psanatorium to psy odwiedzić oczywiscie z TZ tem a Wy mi tu zaraz takie insynuacje..a ze nie jestem zainteresowana to wymianą priv..bo pełna skrzynke mam prawie a nie moge wykasowac....no ale i tak dostałam priv od Macka..a ze z zaproszeniem na bazar to juz insze kwiatki...:loveu:
a zaczales u mnie na bazarku hmm zartowanie jak sie pojawiles 1 raz na bazarze i napisałes ze z numeru 69 to juz daawno wyrosłes a ja CI odpisalam CZYZBY ? :evil_lol:

no sama na pewno nie zostaniesz..ja Cie nie opuszcze :glaszcze:

ale jak powiesz ze koniec to koniec...[/QUOTE]

Ej, a ja byłąm przy tych rozmowach o których tutaj piszesz? Naprawdę wstyd, z kim się zadaje :oops: :evil_lol:.
Heh, jak napisałąm, że sama zostanę na wątku to od razu cicho sie zrobiło;).
Ale miło, że mnie nie zostawisz i jak coś to ja mogę zerwać a nie Ty - tak wolę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']
Chciałem tylko niewinnie zażartować bo pod tym numerem były dziecięce buty. Wtedy zaproponowałaś mi nr 96 i tu znowu drugi pech chciał, że pod tym numerem była dość poważna koszula męska więc napisałem, że do tego numeru jeszcze nie dojrzałem. Obojętnie co bym tam wtedy nie napisał to i tak "głodnemu chleb na myśli":eviltong:

..........................................co ja widzę:saint1:[/QUOTE]

tak tak..jasne z Twojej strony to bylo bardzo niewinne stwierdzenie i niczego nie sugerujace hihi ...a ja lubie takie zarciki podteksciki no i wpadles ..no ale fakt..miales pecha z ta numeracja....:evil_lol:

a co do ostatniego zdanie to zeby zycie mialo smaczek....... lalalalalalalala:eviltong:



[quote name='Olena84']Ej, a ja byłąm przy tych rozmowach o których tutaj piszesz? Naprawdę wstyd, z kim się zadaje :oops: :evil_lol:.
Heh, jak napisałąm, że sama zostanę na wątku to od razu cicho sie zrobiło;).
Ale miło, że mnie nie zostawisz i jak coś to ja mogę zerwać a nie Ty - tak wolę;)[/QUOTE]

Olenko bylas..z tym ze ciut pozniej zaskoczylas o co kaman ;)

dobrze, niech i tak bedzie w koncu Ty tu jestes gospodynia .....tylko mam nadzieje ze zerwiesz dopiero jak Maksiu do DS pojdzie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ej, a ja byłąm przy tych rozmowach o których tutaj piszesz? Naprawdę wstyd, z kim się zadaje :oops: :evil_lol:.[/QUOTE]
Ja bym się nawet zastanowił czy prowodyrką tego nie byłaś;)

[quote name='zozola77']tak tak..jasne z Twojej strony to bylo bardzo niewinne stwierdzenie i niczego nie sugerujace hihi ...[/QUOTE]
Nie inaczej:eviltong:

[quote name='zozola77']a co do ostatniego zdanie to zeby zycie mialo smaczek....... lalalalalalalala:eviltong:[/QUOTE]
Popieram, ale to się sprawdza tylko w przypadku Waszej płci:D

Link to comment
Share on other sites

Na wstępie bardzo przepraszam tych którzy jeszcze tu wchodzą oprócz nas:(

[quote name='zozola77']
Olenko bylas..z tym ze ciut pozniej zaskoczylas o co kaman ;)[/QUOTE]

Hehe, kto by pomyślał;)

[quote name='Maciek777']Ja bym się nawet zastanowił czy prowodyrką tego nie byłaś;)
Popieram, ale to się sprawdza tylko w przypadku Waszej płci:D[/QUOTE]

:mad:, też coś, phi - co do pierwszego zdania
Ech, te męskie mądre przemyślenia;) - co do drugiego

Link to comment
Share on other sites

Wpadam do Maksia i co widzę:-o ....? wiosna na wątku :cool3: .Większości z Was jeszcze nie znam, więc nie wiem czy się dziwić :roll: ...ale Olenka ;) ?????? Taka stateczna osoba ...? :eviltong:
Maksiu,Maksiu...w takim towarzystwie to musisz domek znaleźć czym prędzej, bo na psy zejdziesz biedaku :loveu:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']Olenko - nieprzyzwoite to jest umieszczanie wyśmiewającego się kota na wątku Maksia :eviltong:.
Ban w tej sytuacji należy się Tobie ;)[/QUOTE]


:evil_lol::evil_lol: cioteczko ivette3 ..BRAWO!!! ale Olenka zrobiał juz na priv porządek ze mna i ja juz bede TU grzeczna - tylko to co dotyczy MAksia...ciekawe czy gospodyni sie bedzie stosowac :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Dostałam na fb radę żeby Maskiowi szukać płatnego dt, z tylko jednym psiakiem, czyli kolejna osoba uważa tak:([/QUOTE]
Dobre rady są cenne...ale z realizacją niestety zwykle jest sporo kłopotu.
Olenko- jak dobrze rozumiem, to Ty jesteś jakby odpowiedzialna za Maksia ? Ty więc masz prawo pierwszeństwa decydowania co dla Maksia jest lepsze i co jesteś w stanie ( przy pomocy chętnych osób) zrealizować.
Jeśli dasz hasło,że szukamy PDT , to zaczniemy szukać.Kiepsko jednak wyglądają perspektywy dla psiaka , który teoretycznie jest już bezpieczny :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ech, te [B]męskie mądre[/B] przemyślenia;) - co do drugiego[/QUOTE]
To pleonazm! (masło maślane). Zapamiętaj, że po wyrazie MĘSKIE nie trzeba już pisać MĄDRE:eviltong:

[quote name='ivette3']Wpadam do Maksia i co widzę:-o ....? wiosna na wątku :cool3: .Większości z Was jeszcze nie znam, więc nie wiem czy się dziwić :roll: ...ale Olenka ;) ?????? [B]Taka stateczna osoba[/B] ...? :eviltong: [/QUOTE]
:D
[quote name='Olena84'][URL]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR2qu3KztIfY4V0UOdBCn1YJ8_zrT0zrtaM8DA86NOuLVS8hQTfCw[/URL][/QUOTE]
Ten kot chyba zaraz coś zwróci:roll: Może kłaczek?:hmmmm:

A już tak na bardzo poważnie:
Maksiu zmienia miejsce czy chociażby planowana jest zmiana?

Link to comment
Share on other sites

No więc tak: dziś się dowiedziałam, że Maks ma szansę zmienić hotelik na domowy tymczas - w domu, z behawiorysta, dwa psy, jeden młody drugi starszy - to dwie suki, pani z mężem. Pani ma się zastanowić i jutro dać znać. Napisałam do Hałabajówki smsa, bo jak dzwoniłam nie mogla odebrać, a wolałam, żeby wiedziała pierwsza.
Sprawa finansowa wygląda tak: 300zł + karma + wet, deklaracje mamy takie:
- Moja mama - 100zł
- Agata51- 50zł
- panie spoza dogo - 20zł -
- Jolantina - 30zł

Razem 200zł, ja dam 100zł i trzeba będzie niej więcej wiedzieć ile na karmę wydać. Maks jest młody to weta nie będzie potrzebował aż tak bardzo. I trzeba się zastanowić. Jak Hałabajóka będzie mogła rozmawiać to do niej zadzwonię, wiem, że będzie jej z tym źle, bo pokochała Maksia, ale może to szansa dla niego.
A panią znalazła dziewczyna z fb.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']To pleonazm! (masło maślane). Zapamiętaj, że po wyrazie MĘSKIE nie trzeba już pisać MĄDRE:eviltong:


:D

Ten kot chyba zaraz coś zwróci:roll: Może kłaczek?:hmmmm:

[/QUOTE]

To dobre było - męski i mądre;)

A ja stateczna jestem!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...