Jump to content
Dogomania

MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.


toyota

Recommended Posts

Haha Paula :) no to wszystko jasne :) bardzo mi milo! :) szkoda że nie wiedzialam ze to Ty bo byśmy sobie pogadały:)

 

No ja niestety też się dowiedziałam dopiero kilka godzin po tym, jak wróciłam do domu:D Może jeszcze kiedyś będziemy miały okazje :)

A nie chciałam przeszkadzać i wtrącać się w rozmowę dwóch nieznajomych osób zaabsorbowanych psiakami;)

Link to comment
Share on other sites

Chyba jeszcze nie jestem spóźniona;)

Kochane, chciałabym Wam życzyć zdrowych, radosnych, pogodnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia.

Dużo wytrwałości i siły w Nowym Roku w ratowaniu kolejnych psich istnień, a naszym wszystkim podopiecznym (Megi w szczególności) nowych, wspaniałych domów, na które zasługują:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą się dowiedziałam, wierzyć się nie chce!  :(  :(  :( Tak mi przykro  :(  :(  :( 

Meguniu, całe życie przed tobą było  :(  :(  :( 

Jakie są podejrzenia weta? Czy myślicie o sekcji zwłok? Megi życia to nie wróci, ale może innym psom w przyszłości pomoże... gdyby to był mój pies chciałabym znać przyczynę, zwłaszcza, że do tej pory ze zdrowiem u Megi nie było problemów i do tego ten wiek. Oczywiście to wasza decyzja. 

 

Meguniu [*]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...