Jump to content
Dogomania

Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo


Franca81

Recommended Posts

Chwila nieuwagi. Bo chłopak od razu się przyznał, że się zagapił. Jego auto tylko ma bok mocno przerysowany więc wyklepać i odmalować (zwłaszcza, że to starszy Vito). No cóż, nasze to auto firmowe więc stresu nie ma. Szkoda, że ledwo 2 miesiące minęły od zakupu. Dobrze, że to nie ja nim kierowałam bo staram się jeździć a po czymś takim bałabym się jeszcze bardziej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Foty jak zawsze extra! :D Wstać ciężko było. W pracy kumpel w szoku jak można wstawać o 4.30 by z pieskiem nad rzeke jechać.

 

Zdjęcie mnie powaliło na łopatki   :D srogie piguły Sintra :D

Jak coś to podrzucę nazwę. ;)

 

Pies ci się widze ogarnia i normalnieje :D

No a jak.... Jaka pańcia taki pies. hahahaha

Link to comment
Share on other sites

Długo nie zaglądałam w wątek Albina. Po jego stracie jest do dla mnie bardzo trudne. Ale to Albin zesłał mi Roniego. I Albisia wątek będę dalej prowadzić. Zrobię w nim jednak miejsce dla Roniego.
Od tego momentu http://www.dogomania.com/forum/topic/91436-ferajna-z-ba%C5%9Bniowego-lasu-bia%C5%82y-bokser-tosa-russian-blue-i-prince-of-bazarrr/page-75zaczyna się historia Roniego.

Kilkakrotnie wcześniej próbowałam i wrzucałam co jakiś czas zdjęcia Ronisia. Raz, że było to dla mnie trudne, dwa, że brak czasu a trzy ... widzę, że po zmianach na dogo, zniknęły mi zdjęcia, które już wrzuciłam.
Zaczynamy od nowa, chronologicznie :)

Link to comment
Share on other sites

Długo nie zaglądałam w wątek Albina. Po jego stracie jest do dla mnie bardzo trudne. Ale to Albin zesłał mi Roniego. I Albisia wątek będę dalej prowadzić. Zrobię w nim jednak miejsce dla Roniego.
Od tego momentu http://www.dogomania.com/forum/topic/91436-ferajna-z-ba%C5%9Bniowego-lasu-bia%C5%82y-bokser-tosa-russian-blue-i-prince-of-bazarrr/page-75zaczyna się historia Roniego.

Kilkakrotnie wcześniej próbowałam i wrzucałam co jakiś czas zdjęcia Ronisia. Raz, że było to dla mnie trudne, dwa, że brak czasu a trzy ... widzę, że po zmianach na dogo, zniknęły mi zdjęcia, które już wrzuciłam.
Zaczynamy od nowa, chronologicznie :)

Początek będzie trudny. Ale piękne wspomnienia należy pielęgnować!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...