Jump to content
Dogomania

Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo


Franca81

Recommended Posts

uppppps :oops: faktycznie pisalas na watku cos z kapusta czy bocianem :multi: ale ja jak zwykle gafe strzelilam. Jak cos to skonstruujcie takie kolko jak chomiki maja. W polsce jest juz takich kilka dla kotow i dla psow tez. ;) podlaczcie dynamo i prad bedziecie miec za free :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

e gafe. Ma się pieska trzeba chodzić ;)
Czasem wygrywa spanie, czasem pogonię TŻ a czasem sama zwlokę du i pójdę.
Ogólnie lubię chodzić więc to nie aż takie straszne. Tylko ani po upale, ani po deszczu niemiło. Ale ja już byłam na 3 spacerkowaniach, teraz pancia kolej. To nie moja wina że leje jednym zwartym strumieniem z nieba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']uppppps :oops: faktycznie pisalas na watku cos z kapusta czy bocianem :multi: ale ja jak zwykle gafe strzelilam. Jak cos to skonstruujcie takie kolko jak chomiki maja. W polsce jest juz takich kilka dla kotow i dla psow tez. ;) podlaczcie dynamo i prad bedziecie miec za free :evil_lol:[/QUOTE]
No proszę Frania jaka pomysłowa:evil_lol::diabloti:
Już wiadomo do czego Sintre wykorzystuje:shake::diabloti:

Edited by (:Buńka:)
Link to comment
Share on other sites

o niuuuuu jaka słodzina! jakie oczki maślane :loveu:
Przerabiałaś coś fotkę że taka "zmiękczona"?

[quote name='leónowa']Znam babke, która tak się poświęcała dla psa, że w 8 miesiący kilkaset km jeździła ze szczeniakiem na szkolenia i wystawy,węc taki spacerek to pikuś przy tym;-)[/QUOTE]
Noo ja do tej pory też jeździłam, pod koniec 7 jakoś byłam w Budapeszcie na wystawie, całkiem niedawno w Krakowie ,na szkolenia też cały czas jeździłam. Jak się człowiek dobrze czuje to żaden problem, gorzej że ja juz jakoś pomału zaniemagam ...

Link to comment
Share on other sites

Dorzuciłam jakiś filtr ;) a fotke robił TŻ z dna oczka wodnego (tzn suchego bo folie wykładał).

[quote name='leónowa']Troszku prześwietlone, ale dzieciak fajny[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG][/QUOTE]
E tam prześwietlone... to cud, że mała usiedziała kilka sekund na dupsku :diabloti: na dogo mam w nosie czy prześwietlone czy niedoświetlone tu wrzucam na luz i większość fotek robię bez ładu i składu (i z lampą! haha) ot byleby było coś ciekawego nie bacząc kompletnie na jakość. Wystarczy mi że w innych dziedzinach fotki muszą być idealne.

Edited by Franca81
Link to comment
Share on other sites

No nie! Ale Frania zaszalała . . . Patrzmy i podziwiajmy jakiż to cudny baner sobie zrobiła:DZdjątka mi się nie pokazują:( Nie wiem cemu . . .A co do dzieci to never ever !!!!!!!!!!!Jeju no poprostu nie lubię dzieci... Nie mam w ogóle żadnych instynktów macierzyńskich. Ktoś mi powie młoda jeszcze jesteś (18 we wrześniu) przyjdzie z czasem...Ale jak patrze na moje kol jak tjutjają nad jakimś tam małym przepraszam za słowo bachorem to mam ochotę rzygnąć tęczą...No nie cierpię poprostu, nawet za szczęniętami nie przepadam choć już bym wolała boksiowe szczenie niż dziecko.... brrrPrzepraszam nie chcę oczywiście nikogo tutaj w żaden sposób urazić i tylko wyrażam własne zdanie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']a ja banerka nie mam;(
a co do dzieci to tez sa plusy-zrobia picie,jedzonka,pomaga posprzatac,z psami czasem pojda;)[/QUOTE]
No to do roboty! Karygodne, by miec dwa takie sliczne cuda i ich nie pokazywac na banerku :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Witaj w klubie, ja też żadnych takich popędów nie mam, a 18 stuknęła mi w maju, jak by nie patrzeć niekóre to już się nie mogą doczekać, jak już matkami nie zostały[/QUOTE]

Czyli ty też z tego wspaniałego rocznika co ja:loveu:

[quote name='Majkowska']Heheh, ja też nie przepadałam ale w pewnym momencie chyba dorosłam do tego.

Jaki baner wypasny :)
My nasz tworzymy ale wcale nam to nie idzie :shake:[/QUOTE]

Nie szło wam, nie szło aż w końcu wyszło bo baner macie boski:)

[quote name='Franca81']ja do dzieci nadal dorastam a mam juz 68 lat (do setki oczywiscie) :diabloti:

W pracy bylo troche czasu to Sintruli banerek zrobilam. Ale widze ze nie tylko ja mam nowy banerek :cool3:[/QUOTE]

No ja już gdzieś twój baner chyba chwaliłam:) Bardzo ładny . . .

[quote name='natija']a ja banerka nie mam;(
a co do dzieci to tez sa plusy-zrobia picie,jedzonka,pomaga posprzatac,z psami czasem pojda;)[/QUOTE]

Jakby panienka do mojej galeryjki zajrzała to by widziała że podałam namiary do Mani która robi cud banerki . ..
Ale u nas się nie było:mad: Czuje się taka zaniedbana:placz::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...