Jump to content
Dogomania

Ajek ze Skierniewic znalazł wreszcie kochający dom


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coś sie zastanawiam że zachowanie to mnie nie dziwi i to wcale...
Kamciu, jesteś totalnie NIEODPOWIEDZIALNA, chcesz żeby było o tobie głośno... taaak... do mojego miasta tez się miałą wyprowadzać... srnie w banie cholera jasna! boże... to dziecko mnie zawsze dobijało... ale co teraz zrobiła to przehcodzi ludzkkie pojęcie! Jezu ona jest w moim wieku! mi by nawet na myśl nie przyszło, zeby psa zostawic na niezabezpieczonym terenie! matko boska! ciekawe jk ona dba o tego swojego "łeścika" bozeee... juz tak zdenerwowana jestem nie tylko tym... tak mie sie rece trzesa ledwo pisze...no po prostu pieknie droga Kamciu! gratuluje pomysłu!
taaak teraz mnie zgłoś do moda że ci ubliżam kochana! a niech mnie zbanują wiesz?! już mi troche ulżyło... nieźle mi działała na nerwy.... uhhh... ale teraz to po prostuuu... mam ochcote jej coś zrobić.. :[


tk po mojemu to dla niej andawala by sie moja ubikacja.... 4x2m, ciemno jak w doopie... po prostu cudo dla teju.... ghrrr.... no nie mam słów po prostuuu... KAMCIA TY SIE LECZ!!!!!

skończyłam, dziekuje!

Link to comment
Share on other sites

O matko! Teraz zauważyłam, że "Arystokratka" nazywa się KAMILA:crazyeye: Nie wierzę. W dodatku osoba, o której wcześniej pisałam, napisała ostatnio, że właśnie wyjeżdża i nie będzie jej jakiś czas. To wszystko się dziwnie ze sobą wiąże. Dam link do tego tematu na Forum o Królikach.

Link to comment
Share on other sites

Ona jest chora:shake: Mitomanka. Teraz złość przechodzi we współczucie.
Trzeba pomóc Gryzkowi i tej dziewczynie...

[QUOTE]To jeszcze jeden dowód na to, żeby nie dawać psów na DT osobom niepełnoletnim:angryy:[/QUOTE]
Może nie uogólniajmy, ale takie osoby i przede wszystkim ich rodziców trzeba dokładnie sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guffi']O matko! Teraz zauważyłam, że "Arystokratka" nazywa się KAMILA:crazyeye: Nie wierzę. W dodatku osoba, o której wcześniej pisałam, napisała ostatnio, że właśnie wyjeżdża i nie będzie jej jakiś czas. To wszystko się dziwnie ze sobą wiąże. Dam link do tego tematu na Forum o Królikach.[/quote]

:hmmmm: a nie Kinga ? :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']No o to mi chodziło. Bez sprawdzenia rodziców ani rusz.[/quote]

Pianka czy ty jestes zarejestrowana na takim forum: [URL]http://www.psyimy.pl/forum/[/URL] jest tam ktos o taki nicku dlatego pytam:) bo nasza kolezanka zdaje sie tam tez sie udziela badz udzielala....najprawdopodobniej arystokratka14...

Link to comment
Share on other sites

Kamciu, Kiko, Kingo, arystokratko, czy jak tam Cię jeszcze zwą! Dałaś ciała, oj, dałaś :mad: Skrzące się gify, różowe awatarki, dobre serduszko dla piesków, a tu... megalomania, mitomania, kłamstwa i zwykła głupota z Ciebie wylazły!
Powiedz no mi, pod iloma nickami zarejestrowałaś się na "Psiejkości"? Czy i tam zamierzasz pomagać biednym pieskom? No to się nie doczekasz :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Kamciu, Kiko, Kingo, arystokratko, czy jak tam Cię jeszcze zwą! Dałaś ciała, oj, dałaś :mad: Skrzące się gify, różowe awatarki, dobre serduszko dla piesków, a tu... megalomania, mitomania, kłamstwa i zwykła głupota z Ciebie wylazły!
Powiedz no mi, pod iloma nickami zarejestrowałaś się na "Psiejkości"? Czy i tam zamierzasz pomagać biednym pieskom? No to się nie doczekasz :mad:[/quote]


napisalam dogaji pm w tej sprawie

Link to comment
Share on other sites

Mój Boże, jestem wstrząśnięta.
Kinga ma 13lat, a dogomaniacka "Arystokratka" to podobno jej kuzynka. Jeśli to się komuś przyda, mogę podać jej dokładne namiary, imię i nazwisko, numer telefonu, adres. Właśnie napisałam do niej SMS, że jest beznadziejna i zawiodłam się, i spytałam, jak można się nazywać miłośnikem psów będąc tak nieodpowiedzialną osobą?
Odpisała mi, że cała rodzina go [B]SZUKAŁA,[/B] ale najwyraźniej już przestała. Zaczęła mi opowiadać o odpchlaniu i odrobaczaniu, tylko , że w opiece nie tylko o to chodzi.
Jest żenująca. Mi puściła też bajkę o tym, że niedługo będzie miała boksera i zaadoptuje jeszcze kundelka z Dogomanii, bo ma takie dobre i duże serduszko.
Teraz dowiedziałam się, że jej rodzice są w domu, a to ona z klasą wyjechała do Krakowa.

To, że ma 14 lat też było kłamstwem, zobaczcie uryweki z naszych rozmów na GG:
[quote]
Cytat:
Arystokratka (17-02-2007 20:01)
Chcesz , gdy cytujesz , żebyś miała
Kamcia napisała
.....
Ktoś tam napisał
.....
Arystokratka (17-02-2007 20:01)
I tak dalej ;-))
Ania (17-02-2007 20:01)
Po co? :|
Ania (17-02-2007 20:02)
Wydaje mi się, że każdy wie co napisał.
Arystokratka (17-02-2007 20:03)
Wiesz , co , jakaś głupia jesteś ;/;/
Ja ci chciałam poradzić , a ty odrazu jakaś zniesmaczona :/;/;/
Dziękuje bardzo za rozmowę ... ''miło'' było ;/;/
[/quote]
Bajka o nowym domu też się jej udała.
Myślałam, że choć koloryzująca na wszystkie strony, to to dobra dziewczyna. Jednak, chyba w dupie się poprzewracało!

Wiecie co? Ona jest moim rocznikiem, mamy obie po 13 lat, ale ja się czuję przy niej jakaś całkowicie inna...

Link to comment
Share on other sites

Ja sie moze nie bede wypowiadac bo nawet nie mam słów do tej dziewczyny:angryy: Powiem tylko tyle ze juz od początku mi podpadła i bylam z nią pokłócona, wiec nie miałam z nią wiekszej stycznosci przez ostatni czas.
A co do arystokratki to mi mowila ze to jest jej 16 letnia siostra:razz: ciekawe.
Tez mam 13 ( rocznikowo 14) lat, ale nie biore psów na tymczas bo wiem ze nie dam sobie rady a tylko po to zeby zaistniec?...............................:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ona jest bardzo drobniutka i chudziutka, ma taką dziewczęcą buzię. Młodo wygląda. Tak więc 12-14 lat to ma na bank. Ale z tym wiekiem to różnie bywa, mnie wszyscy mówią, że wyglądam na 15, chociaż jestem studentką. I mają rację. W każdym razie - więcej niż 14 lat to Kamcia nie moze mieć na bank. I jeśli pies się nie znajdzie to nie wiem, czy doczeka następnych urodzin.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Ona jest bardzo drobniutka i chudziutka, ma taką dziewczęcą buzię. Młodo wygląda. Tak więc 12-14 lat to ma na bank. Ale z tym wiekiem to różnie bywa, mnie wszyscy mówią, że wyglądam na 15, chociaż jestem studentką. I mają rację. W każdym razie - więcej niż 14 lat to Kamcia nie moze mieć na bank. I jeśli pies się nie znajdzie to nie wiem, czy doczeka następnych urodzin.[/quote]


zadnych informacji na razie????

Link to comment
Share on other sites

cciekawe czy te szczeniaki istniały naprawdę, czy też chciała się popisać 'tymczasem'.. na poczatku w pierwszym poscie była zbiórka na bude dla szczeniakow ale jak Zaba ja zjechala to wymyslila jakies dziadostwo ze buda w sensie legowisko :|
nawet zdjec szczeniakow nie dala i temat jej sie szybko znudzil, pewnie dlatego, ze nikt nie wychwalal jej pod niebiosa za dobre serduszko...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36828[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No co to za powalone dziecko jest:angryy: :angryy: :angryy: Na pierwszej stronie opisując psa, paple coś o nie spuszczaniu ze smyczy i o tym, że przewrażliwiona jest. A tu nagle okazuje się, że zostawiła psa na dwa dni bez jedzenia.........
Rybki w akwarium się dokarmia potworze.

Może, ktoś go z tej działki zabrał?Jakiś sąsiad zobaczył, że psiak bez warunków, jedzenia...... brak słów po prostu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...