Jump to content
Dogomania

Borys - Dyzio odszedł za TM :(. Dziękuję ulvhedinn za serce i opiekę nad dziadkiem.


toyota

Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zobaczcie jaki Przystojniak z Boryska :)

[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1557604_561259133963063_1243811260_n.jpg[/IMG]

I pisze nasz Słodziaczek:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Duża ciągle burczy, że w łóżku i nie i w łóżku nie, bo niby czasem przesikuję pieluszkę i musi prać kołdrę.... ale jak sobie polezie to i tak się ładuję na wyrko, co to cziły mogą a ja nie? [/FONT][/COLOR][I] Ale po prawdzie to fajny koszyk pod choinkę dostałem, o, zobaczcie [I] Tylko duża narzeka, że sobie po swojemu prześcielam, a ona mi kurde układa kocyk po ludzkiemu, to muszę go przecież dopasować, no nie?[/I][/I]

Link to comment
Share on other sites

Niestety wczoraj wieczorem zgarnęłam dziadka z ulicy :roll:. Biegł truchtem przy obwodnicy, zero zabudowań wokół, psiak wyraźnie wystraszony petardami, o mało nie wleciał pod samochód :(. Zatrzymałam się na awaryjnych, bo tam nie można stać. Chwilę trwało zanim go złapałam, nawet reagował na moje wołanie, stawał i patrzył, wołałam na niego "Pusia", ale co huknęło to dalej leciał przed siebie :(. W domu zobaczyłam, że "Pusią" nie jest ;), napił się wody, charczy jakby miał problemy z oddychaniem i leży na wznak. Ma obrożę bardzo zniszczoną, jest grubaskiem, ale niestety jest zaniedbany, brudny i sfilcowany, chyba nie jest to domowy psiak, raczej komuś uciekł z podwórka.
Załamka !

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do diabełka :(: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250027-Diabe%C5%82-tasma%C5%84ski-znaleziony-w-sylwestra-(-Pomocy-!?p=21733698#post21733698"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250027-Diabe%C5%82-tasma%C5%84ski-znaleziony-w-sylwestra-(-Pomocy-!?p=21733698#post21733698[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No taaak...a mnie ktoś powinien kopnąć w zadek-bo ide do Borysa i dojśc nie mogę :(
Rozmawiałam z Ulv-Dziadzio ma sie całkiem nie źle-pozbycie się klejnotów koronnych odmłodziło go o ładnych parę lat :) jest żwawszy, weselszy, bardziej skory do spacerów i...sioo lepiej kontroluje (ale jednak pieluszka w domu jest potrzebna:oops:)
Brał też bierny udział w małej awanturce-psiaki się "pokłóciły"-no i przy okazji lekko Boryska poturbowały-przebiegły po nim...pokazały ząbki...a Borys? Borys ze stoickim spokojem spał w najlepsze!!! Coś mi sie widzi,że on z takich co mój Tolek-oaza spokoju, najwazniejsze,żeby micha była pełna, miejsce do spania i ręka do głaskania ;)
Tak czy inaczej-Dziadkiem jest on tylko z metryki-zachowuje się jak starszy, dystyngowany elegancki pan :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ślicznie dziękujemy wszystkim, którzy pamiętają o Borysku :Rose:

Rozi i Hope- Wasze pomysły bazarkowe to normalnie kosmos, ja bym w życiu nie wpadła na takie (co potwierdza fakt, że d..a jestem w kwestiach interesów ;) )

Borys niestety od kilku dni czuje się nieco gorzej- niby nic konkretnego, ale jakiś taki jest "sztywniejszy" sika z pewnym wysiłkiem, nie skacze... Daję mu Loxicom od piątku, wg zalecenia weta, trochę pomaga. Jak do jutra nie będzie ewidentnej poprawy, to lecimy na wizytę do doktora...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...