Jump to content
Dogomania

Wilczarz irlandzki


speed

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rotti

Myślę o hodowli Arcturus, to ta hodowla, do której pojechaliśmy po karmę. Surma, samica Alfa całego stada, tak przypadła mojej drugiej połowie do gustu, że mało jej nie wziął ze sobą do domu :wink:

Jest tam jeszcze jedna piekna sunia, ale nie pamiętam imienia. Obie cudne. Jeśli Blanka i Marcin mieli by szczeniaki po nich to chyba bym chciała od nich. Tylko ja tak sobie ubzdurałam strasznie, że chcę charta polaka o umaszczeniu złotym, albo brązowawym. I żadnego innego, oczywiście może być z jakimiś łatami czy tym podobne. I Surma i ta druga sunia właśnie takie mają umaszczenie. I takiego psiaka bym chciała.

Może znajdę inną hodowlę, chcociaż jakoś te psiaki Blanki i Marcina bardzo mi się spodobały.

Jeszcze nie wiem, zobaczymy. Na pewno nie będzie to decyzja chwili.

Głaski dla Otisia.

Link to comment
Share on other sites

Wirka

Zdjęcia Tezy idą do Ciebie!

Jaka ona jest cuuudnaaa!

Byłam zdecydowana na charta polskiego ze względu na to, że nie stać mnie na wilczarza, ciągle tylko słyszę 4.000 PLN i więcej :(

Ale chyba zacznę zbierać.

Dostałam tylko jedno zdjecie, powielone dwa razy. Jeśli masz coś więcej to błagam, ślij mi na maila.

Link to comment
Share on other sites

Ok, w sumie dostałam 3 fotki. Pięęęknaaaa psina!

Jak to jest z charakterem wilczarzy? Jedni mówią, że to trudne do ułożenia psy, inni, że to najbardziej kochane, usłuchane i dobroliwe psy. Jak to jest z Twoją Tezą?

I jeszcze pytanie o zostawanie psiaka samemu w domu bądź na ogrodzie. Czy to jest możliwe, zeby pies tej rasy został ok. 8 godzin sam i nie zwichrował?

Link to comment
Share on other sites

Speed

A dla mnie ? :(

Wirka

Koniecznie zdawaj relacje z dojrzewania :)

Nie wyobrażam sobie tak długo czekać na psa. Ja czekałam 1,5 m-ca i o mało nie zwariowałam. Co prawda byłam świeżo po utracie poprzedniego i było mi bardzo cięzko. Ty może wytrzymasz, w końcu jednego psa już masz.

Link to comment
Share on other sites

Rotti

Gdybym nie miała Fifi to też bym sobie nie wyobrażała.

Ale ją na szczęście mam. Chociaż z drugiej strony serce sie rwie. Przede mną jeszcze troszkę pracy nad Fifi i nad warunkami dla drugiej psinki.

Link to comment
Share on other sites

Dzieńdoberek :)

Chrupka, widziałam Cię i Twoją pocieszkę w Bydgoszczy (siedziałam obok z moją piechą :) ) Ale zabawowy ten Twój maluch!

Co do wilczarzy to ja też mogę polecić baaardzo fajny miot, tylko jeszcze nie teraz, żeby nie zapeszyć ;) Kiedyś zastanawiałam się nad wzięciem malucha właśnie z tego skojarzenia... (nadal kusi... ;) ) A i cena będzie bardzo atrakcyjna.

Speed, ja też poproszę fotki :) Wieczorem do Ciebie polecą maluszki- deerki jeśli chcesz :)

Link to comment
Share on other sites

Tilia

Czekam na zdjęcia!

Wirka

Ja o wilczarzach mam jak najlepsze zdanie.Psy bardzo spokojne,tak że spokojnie mogą zostawać same i domu nie zdemolują.Pozatym niepowtarzalny charakter!

Poczekaj na małe Tezy w przyszłym roku.Ja od Ciebie na pewno nie wezmę 4000 jeśli będzie w dobrych rękach.

Link to comment
Share on other sites

speed

To pierwsze zdjęcie to była Teza z profilu, oczywiście od wczoraj o niczym innym nie myślę, jak tylko o wilczarzach...

Nigdy w życiu jednak na żywca takich psów nie widziałam, ale jakoś magicznie mnie oczarowały...

A z jakiej hodowli masz Tezę? jeśli będziesz ją krył to baaardzo chętnie kupiłabym od Ciebie szczeniaka. Spokojnie mogę poczekać, bo teraz i tak nie jest odpowiedni czas, by wziąć do siebie psa. Minimum za rok.

A jest wogóle szansa, żeby oglądnąć twoja Tezę na żywo? Gdzie mieszkacie?

Tilia

To jak już się tak rozpędzisz z tym wysyłaniem zdjęć swoich deerków, to ja też poproszę: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Co do wilczarzy to ja też mogę polecić baaardzo fajny miot, tylko jeszcze nie teraz, żeby nie zapeszyć ;) Kiedyś zastanawiałam się nad wzięciem malucha właśnie z tego skojarzenia... (nadal kusi... ;) ) A i cena będzie bardzo atrakcyjna.

No to polecaj :) Może być na priva, albo tu.

Link to comment
Share on other sites

Wirka

Kończę z Tezą warunki hodowlane i liczę,że zrobi championat do przyszłego roku,choć to nie jest konieczne.Oczywiście szczeniaki(o ile będą)będą rodowodowe.

Skończyłem Geografię Wirka :wink: i nie wypada mi pomylić tych miast :)

Zapraszam we wrześniu do Świerklańca na klubową wystawę chartów.Piękne miejsce i mnóstwo chartów i atrakcji!Napatrzysz sie na wilczarze ile bedziesz chciała.

Link to comment
Share on other sites

Speed

Wysłałam Ci adresy na priva. Czekam na zdjęcia.

Wirka

O, przepraszam! Nie wszyscy mylą Lubin z Liblinem. Ja na pewno nie, bo z Lubina mam pieska :)

Tilia i Chrupka

Ładnie się dogadałyście. Nie lepiej to było zrobić na wystawie ? :D

Link to comment
Share on other sites

Wirka :) poszło do Ciebie

Chrupka :) heh nie bardzo mogłam podejść... kiedyś Ci powiem dlaczego ;) Ale obserwowałam, bo siedziałam koło Was :D Cudnie się przewalały po sobie :) Niestety oceny nie widziałam, bo siedziałam wtedy przy ozdobnych i kibicowałam :)

Rotti :D :D tak to już jest czasem. Ale pewnie jeszcze nie raz się spotkamy na wystawach :) A Ty kiedy gdzieś się wybierasz?

Link to comment
Share on other sites

Rotti

Jesteście razem ze speedem nielicznymi, którzy NIE mylą Lubina z Lublinem, a to strasznie męczące jest... :(

Tilia

Dzięki serdeczne, szczeniaki są przesłodkie! Dzięki za info. Już znlazłam sobie odpowiednią stronkę. Przede mną nie lada wybór, ale zobaczymy może cos z tego wyniknie.

Speed

Mam nadzieję, że będziesz w tym Świerklańcu i poznam Tezę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...