Jump to content
Dogomania

Wilczarz irlandzki


speed

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Speed

To cudownie!

Tak mi się marzy, żeby Chrupka, Tilia, Rotti i inni znani mi charciarze się tam pojawili (tzn. w Świerklańcu, na Śląsku), co bym mogła nacieszyć oczy i ducha kontaktem z Waszymi pięknościami...

Do września jest jeszcze trochę czasu, wiec namawiam serdecznie :D

Link to comment
Share on other sites

Jesli ktos jest spoza Swierklanca , to niech da znac , bo bedziemy rezerwowac miejsce w osrodku nad jeziorem Chechlo . Tam sa dosc duze domki na 7 osob . Z pewnoscia bedzie tam sporo charciarzy . My napewno , bo jedziemy z cala banda , a na drugi dzien bedziemy na krajowce .

Link to comment
Share on other sites

bagi

Nie wiem jak Damian, ale ja jadę na 10000%, bo to przecież świetna okazja, żeby zobaczyć wszystkie te piękne charty...

Jak byście rezerwowali domek i zostanie Wam miejsce to ja chętnie się do Was dokoptuję, albo sama albo z Damianem.

Miło by było znów zobaczyć Surmę... :angel:

Link to comment
Share on other sites

bagi

Rozmawiałam wczoraj ze swoją trudniejszą połową i o dziwo powiedział, że chętnie ze mną pojedzie. Nie wiemy tylko co zrobić z Fifką, chętnie wzięli byśmy ją ze sobą, ale to jest jeszcze do obmyślenia.

Link to comment
Share on other sites

Speed co to za miot wilczarzy ???

I jakie skojarzenie po jakich psach ? Napisz cos wiecej , bo wiem o dwoch ciezarnych suniach w Celtic Alanda naprawde super skojarzenia , ale terminy to maja jeszcze przed soba . Tak wiec jestem ciekawa co to za miot ? No i 12 szczeniat , to bedzie wielkie wyzwanie dla hodowcy , zeby je odchowac . Wilczarze , to dosc trudna rasa jesli o to chodzi . Rozmawialam ostatnio z hodowca , ktory przez 4 pierwsze tygodnie spal z maluchami i dostawial je do matki co dwie godziny , poniewaz czesto wilczarzyce przygniataja mlode . A przy tak licznym miocie , to naprawde wspolczuje . Czekam na wiesci .

Link to comment
Share on other sites

Bagi

Rodzice to Teza "Wind Composition",bardzo mocna suka ze świetnym rodowodem niemiecko-amerykańskim i "Pitlochry's Goleath,syn zwycięzcy świata Amsterdam 2002 Pitlochry's JACK EAGLE!.Małe mają 5 dni,są zdrowiutke i mają super opiekę(dokładnie tak jak piszesz).Ja sie ciesze,że nowa,zdrowa krew wilczarzy sie w Polsce pojawiła,bo za dużo już widziałem przykrych skutków mieszania jednych i tych samych psów(imbredy itp.)właśnie u nas.

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, jak zapisałam sobie na kompie to bez problemu posżło :)

Pięęękne kijanki (jak to nazwała moja gorsza połowa :wink: ).

Mam pytanie. Czy one wszystkie będą takie czarne, czy umaszczenie sie zmienia w pierwszych tygodniach życia?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej charciarze!!!

Co to za zaniedbywanie tematu. Jak Wasze piechy zaczynają znosić nadchodzące upały? Mam nadzieję, ze czytaliście apel Francuskiej Ligii Obrony Zwierząt, żeby w upalne dni nie chodzić z psiaczkami po asfalcie, bo mogą sobie poparzyć poduszeczki od łapek.

Rotti,

Jak Twój afgan znosi lato?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...