Jump to content
Dogomania

SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM


sara_rokitnica

Recommended Posts

  • Replies 970
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

oj tak tesknie za tym szrekusiem...strasznie go kocham i tesknie..chyba nigdy nie przestane:-(to byl moj najlepszy przyjaciel,ideał,do ktorego moglam przyjezdzac dniami i nocami...nawet jak bylo mi smutno na mojej buzi pojawiał się uśmiech...mam do siebie taki zal że nie potrafie go znalezc:-(:-(mam tylko nadzieje i wierze w to,ze jest mu dobrze....moze kiedys go zobacze-to moje marzenie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dzisiaj znalazlam Szreka!Mieszka na jednej ze stacji beznynowych w zabrzu:loveu::loveu:Jest grubiutki i wszyscy bardzo go kochają.Nazywa się teraz Kubuś.Strasznie się cieszył jak mnie zobaczył i myslalam,ze wskoczy mi na glowe:evil_lol::loveu::loveu:Pytalam-Szrekusio moze tam zostac,na zime panowie na noc beda zamykac go w kojcu.Taki bardzo sympatyczny stroz zobowiazal sie ocieplic kojec i wszystko wysprzatac zeby bylo ladnie i cieplo:loveu:w dzien Szrekus siedzi i chodzi z nimi-jest szczesliwy i naprawde wyglada o wiele lepiej niz kiedys.Jutro znowu tam jade-może uda mi sie zrobic jakies fotki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

OOOoooo ja pitole (sorry za wyrażenie) :eviltong:
To ludzie tu ze skóry wychodzą..
Martwią się...
Modlą..
A ten agent w najlepsze znalazł sobie SAM domek :diabloti:

Asia_Kleo jak Ty tego dokonałaś? :crazyeye:
I podpatruj jeśli już wiesz gdzie jest mały... jak tam jego żywot się kręci.

(Pamiętam Orlenowskiego Kubusia.. :shake: :-()

Link to comment
Share on other sites

Tam jest tez zajezdnia autobusowa wiec niczego nie zlikwiduja napewno.Ma się super-to widac po tym jak wyglada.No i to ze z tamtad nie uciekl-gdyby bylo mu zle juz dawno by z tamtad uciekl.Zakochany w strozu z wzajemnoscia podobno zawsze na niego czeka i z nim chodzi.Naprawde ma sie tam super:loveu:oczywiscie,ze bede tam wpadac jak tylko bede miala chwile:loveu::loveu::loveu:A co do tego,jak tego dokonałam:Nasza wolontariuszka ze schroniska Madzia jechala droga przy stacji do pracy i wydawalo jej sie,ze widziala Szreka ale pewna nie byla.Pojechalam tam pokazalam zdjecie-wtedy wygladal troche inaczej wiec pan nie byl pewny czy to ten sam ale pan stroz go wypuscil i wtedy to juz nie mialam watpliwosci:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...