Jump to content
Dogomania

Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...


barb

Recommended Posts

[quote name='barb']Zaprezentowałam Barrego na tym wątku :lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243320-Dam-DS-psu-który-akceptuje-koty-okolice-Warszawy[/URL][/QUOTE]

To trzymam kciukasy, moze Barremu się poszczęści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amacariel']dobry wieczór Barry :)[/QUOTE]
:lol:

[quote name='MALWA']To trzymam kciukasy, moze Barremu się poszczęści.[/QUOTE]
Niestety założycielka chce szorściaka ale wyłącznie szczeniaka. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']:lol:


Niestety założycielka chce szorściaka ale wyłącznie szczeniaka. :shake:[/QUOTE]

[quote name='obiezyswiat75']no trudno....[/QUOTE]
Pomylilam watki, bo wstawialam go już na kilka :oops: Na tym chodzi o psa lubiącego koty więc może jeszcze mieć szanse :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']widziałam że ktoś zaoferował się tu na wątku zrobić mu bazarek z fantów Marty:)
Ja po ostatnich moich wklejaniach potwierdzeń wolę nie robić tego drugi raz...[/QUOTE]

Hej Hej to jest chyba o mnie :lol: ??
czekam właśnie na paczuszkę od [SIZE=3]Marta72,[/SIZE] bo to od niej idą fanty, tak więc- na dniach coś zmaluję i wtedy się odezwę i zaproszę

Link to comment
Share on other sites

tak tak, byłam na tych zawodach organizowanych przez Psią Szkołe, szłam troche z Amorem a i Barbórka poznałam bo to przyjaciele w hotelu:loveu: i razem przyjechali z missieek

fajnie było :lol:

przelew wysłałam dziś rano na konto missieek - 20 zł

Link to comment
Share on other sites

Stan Barrego na dzień 13.05.2013:

[FONT=arial][SIZE=3]WYDATKI[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]60 zł transport Olkusz (schronisko) - Chrzanów (weterynarz) - Kamienica (hotel)[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]55 zł odrobaczanie, książeczka, szczepienie[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]351 zł hotel grudzień (27 dni)[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]403 zł hotel styczeń[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]364 zł hotel luty[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]403 zł hotel marzec[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]390 zł hotel kwiecień[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]10.05.2013 obroża Preventic 49,90 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]= 2075,90 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]WPŁATY[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]24.12.2012 Marta 400 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]--luty[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]11.02.2013 bazarek Justyna Lipicka 224 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]21.02.2013 bazarek missiaa 228,18 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]--maj[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]08.05.2013 "wpłata" w formie karmy dla Barrego od Marty K. i Eli S. za 240 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]09.05.2013 Teresaa118 70 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]10.05.2013 RudyKas 20 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 Obiezyswiat75 50 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 MALWA 50 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 MDK8 10 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 Marta72 50 zł (na obrożę)[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]13.05.2013 Zozola77 20 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]= 1362,18 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=arial][SIZE=3]stan -713,72 zł

Dodatkowo zamieszczam fakturę za zbiorowe zakupy na allegro i w tym zakup obroży dla Barbórka.
Zdjęcie się bardzo pomniejszyło:/ Preventic jest na pozycji drugiej (zamówione były 3 sztuki w tym jedna właśnie dla Barbórka) Dla chętnych podeślę większy format faktury na maila.[/SIZE][/FONT]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JGvVADqKQBc/UZFpy905ZSI/AAAAAAAALTU/4GEYV32Qxig/s512/preventic.jpg[/IMG]

Byłam dziś w odwiedzinach u missieek. Barbórek na początku mnie obszczekał na powitanie. Na spacerze biegał sobie luzem ale pilnując się nas. Jak zwykle dziś był ogromnie radosny i energiczny:) Biegał w trawie jak szalony. Dobrze, że już dzięki obroży jest zabezpieczony na kleszcze. Marta, dziękujemy za obróżkę.
Oraz pozostałym cioteczkom dziękujemy za wpłaty dla Barbórka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Postaram się jak najszybciej zaktualizować drugi post. :lol:[/QUOTE]
Zrobione. :lol:
Przypominam, że nadal poszukiwana jest osoba chętna do dalszego prowadzenia wątku.
:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo ka']Hej Hej to jest chyba o mnie :lol: ??
czekam właśnie na paczuszkę od [SIZE=3]Marta72,[/SIZE] bo to od niej idą fanty, tak więc- na dniach coś zmaluję i wtedy się odezwę i zaproszę[/QUOTE]

sprawy sie ciut komplikują:(
z tego względu wstrzymuję sie z nadaniem paczki na Barrego:(

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, zajrzyjcie proszę do tego psiaka, bo już nie mam pomysłu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243394-Urwany-%C5%82a%C5%84cuch-u-szyi-trz%C4%99s%C4%85cy-si%C4%99-ze-strachu-Co-z-nim-b%C4%99dzie-%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243394-Urwany-%C5%82a%C5%84cuch-u-szyi-trz%C4%99s%C4%85cy-si%C4%99-ze-strachu-Co-z-nim-b%C4%99dzie-%21[/URL] :shake:

Link to comment
Share on other sites

witajcie
Ponieważ hotelik nie potwierdza na wątku Barego otrzymanych pieniędzy osobiście nie bede posyłać fantów na bazar.
Osobiście pisałam mejla w tej sprawie do hoteliku. Moja prośba została jednak zbyta milczeniem.
Z tego powodu tez nie bede partycypować więcej w kosztach utrzymania czy lecznia Barbórka.
:(

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://tablica.pl/oferta/jestem-barry-i-czekam-wlasnie-na-ciebie-ID2SJOp.html#e88004e375"]
http://tablica.pl/oferta/jestem-barry-i-czekam-wlasnie-na-ciebie-ID2SJOp.html#e88004e375[/URL]
Ogłoszenie Barrego z fotkami ze spaceru z Ela i Martą :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hotelik potwierdza wpłaty na wątku poprzez mnie i nabierząco.
Potwierdzenie wpłynięcia pieniążków od Ciebie dostałaś również osobiście na maila w rozliczeniu.

Zresztą ja nie o tym. Przesyłam maila z hoteliku wysłanego wczoraj (niestety nie mogłam wkleić bo nie działało dogo)
[B]Mail:
[/B][I][SIZE=3][FONT=arial]Barry był wczoraj u weta, [/FONT][/SIZE][/I][FONT=arial][I][SIZE=3]jednoznacznie nie da się stwierdzić od czego ma łyse placki[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]
[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]może to być grzyb, a leki miejscowe nie zadziałały skutecznie[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]muszę mu wykupić Ketokonazol i zobaczymy czy porośnie po tym[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]
[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]można go wybadać dokładniej i wtedy byłoby wiadomo, ale koszty niemałe[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]można mu zrobić [/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]zeskrobinę i posiew na grzyba - koszt 70 zł[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]zeskrobinę i posiew na bakterie - koszt 70 zł[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]zbadać tarczycę - koszt 40 zł[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]zbadać testosteron - koszt 50 zł[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]
[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]testosteron z tego względu, że takie wyłysienia zdarzają się przy zaburzeniach hormonalnych[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]nie wiadomo czy został dobrze wykastrowany, mógł być wnętrem, w schronisku mogli mu usunąć tylko jedno jądro, a drugie jest gdzieś w brzuchu[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]poziom testosteronu mógłby tą sprawę rozjaśnić[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]
[/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=arial][I][SIZE=3]wyłysienia na świerzba nie wyglądają więc na razie Advocata nie trzeba dawać[/SIZE][/I][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb'][URL="http://tablica.pl/oferta/jestem-barry-i-czekam-wlasnie-na-ciebie-ID2SJOp.html#e88004e375"]
http://tablica.pl/oferta/jestem-barry-i-czekam-wlasnie-na-ciebie-ID2SJOp.html#e88004e375[/URL]
Ogłoszenie Barrego z fotkami ze spaceru z Ela i Martą :lol:[/QUOTE]

Super :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']witajcie
Ponieważ [SIZE=5]hotelik nie potwierdza na wątku Barego [/SIZE]otrzymanych pieniędzy [SIZE=5]osobiście [/SIZE]nie bede posyłać fantów na bazar.
Osobiście pisałam mejla w tej sprawie do hoteliku. Moja prośba została jednak zbyta milczeniem.
Z tego powodu tez nie bede partycypować więcej w kosztach utrzymania czy lecznia Barbórka.
:([/QUOTE]

proszę czytać ze zrozumieniem
;)

owszem, na moj prywatny aders taka informacja przyszła
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']ale JA POTWIERDZAM NA WĄTKU w imieniu hoteliku. Są informacje? SĄ;). Więc co za różnica jaki nick wkleja informacje;)[/QUOTE]

uważam,że informacja powinna byc potwierdzona przez adesata przelnych pieniędzy
dla mnie jest różnica
;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...