Jump to content
Dogomania

Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...


barb

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Kurczę, co my mamy w Polsce z tymi budami?:shake: Nie znoszę tego. Jakby takim problemem było wzięcie psa do domu, choćby na noc czy w brzydką pogode.
No nic, zobaczymy jak to się rozwinie.[/QUOTE]
Też bym wolała żeby to nie byla buda ale najpierw trzeba by zrobić wizję lokalną na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Też bym wolała żeby to nie byla buda ale najpierw trzeba by zrobić wizję lokalną na miejscu.[/QUOTE]


Nie, no pewnie, nie ma co przekreślać. Czasem dłuższa rozmowa uświadamiająca sporo może zdziałać odnośnie trzymania psa na zewnątrz, sterylizacji czy innych spraw;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']zgłosił się jeden Pan z Lanckorony.... ale chce go do budy (nie na łańcuch).. no nic na razie missieek jest na etapie rozmów..[/QUOTE]

proszę nie zgadzajcie sie na budę:(:(:(
serce mi się kraje
nikt mi nie wmówi, ze pies trzymany "przy budzie" bedzie bez łańcucha
proszę nie zgadzajcie się !

Link to comment
Share on other sites

Barry, jak wyrażnie jest zaznaczone w ogłoszeniu chętnie współpracuje z człowiekiem
nie fundujcie mu domu bez domu:(:(:(

no i co to znaczy do budy ( nie na łańcuch):(
żaden pies dobrowolnie nie bedzie siedział w budzie:(
do budy ZAWSZE jest przypisany łańcuch!

Link to comment
Share on other sites

spokojnie nie wydamy go byle gdzie :) Do budy znaczyło, że będzie mieszkał w budzie, ale biegał po podwórku nieprzypinany do niej. Ale to byłą tylko jedna rozmowa telefoniczna, nic wiecej..missieek powiedziała o wizycie przedadopcyjnej... no i jak na razie na tym stanęło. Chce sprawdzić co facet ma na myśli mówiąc o budzie... czy buda lato zima.. czy np zima dom...na razie to tylko takie rozmowy są.

Nie bójcie się my nie wydajemy psów do budy.... na tyle psów które mamy pod opieką tylko jeden mógłby być wydany do budy.. ale tylko dlatego, że po prostu woli podwórko niż siedzenie w domu..wszystkie inne mają mieszkać w domu i koniec kropka... :P

Bary jest baaardzo przytulaśny, wczoraj znów odwiedziłam missieek. Wzieliśmy Barego i szczeniaki na spacer. Jak on szalał z tymi szczeniakami!!!! Robiłam zdjęcia... jeszcze ich nie przeglądałam.. jak będą jakieś fajne to wkleję. Bary biega zawsze na spacerze wokół człowieka, tarza się w trawie, szaleje...jest taki radosny.. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Marta, pieniążki dotarły, wyróznienie zrobione. Już widoczne na tablicy :lol:
[URL]http://tablica.pl/zwierzeta/psy/opole/?all_categories=all&search[/URL][paidads_id_index%3Afrom]=1[/QUOTE]
Jest 168 wejść więc oglądalność znacznie wzrosła...ale ani razu nie był odsłaniany telefon i zero maili ...
[quote name='barb']Nowe ogłoszenie Barrego na Dogomanii [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7963/[/URL]
i na Tarnowiaku [URL]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/411194/jestem-barry-kocham-ludzi-lubie-inn******-koty/[/URL][/QUOTE]
Na Tarnowiaku od wczorajszego wieczora - 52 wejścia

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']nie podoba mi się adopcja która ma na celu danie psu za mieszkanie podwóka i budy
koniec,kropka
mam nadziję ze nie wypali...[/QUOTE]

Marta, missiaa na pewno Barry'ego źle nie wyda i jak będzie miała jakiekolwiek wątpliwości to po prostu zrezygnuje :)

Link to comment
Share on other sites

Zamowiłam banerek dla Barrego na tym bazarku, z którego dochód przeznaczony jest na szczepienie olkuskiej Trufelki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243979-II-edycja-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-bannerki-plakaty-przeróbka-na-♥Trufle-♥-do-07-06[/url].
Czy ktoś ma jakis pomysl na napis na banerku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Zamowiłam banerek dla Barrego na tym bazarku, z którego dochód przeznaczony jest na szczepienie olkuskiej Trufelki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243979-II-edycja-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-bannerki-plakaty-przeróbka-na-♥Trufle-♥-do-07-06[/URL].
Czy ktoś ma jakis pomysl na napis na banerku ?[/QUOTE]

jakiś łapiący za serce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Na przykład ?[/QUOTE]

'kocham życie ale nikt mnie nie che'
'jestem i wciąż czekam na Ciebie'
'żyję, bo wiem, że przyjdziesz i mnie pokochasz'
'kocham świat ale on mnie nie'
'tylko patrz - jestem dla Ciebie'
'domku wróć'

Link to comment
Share on other sites

hmmm ale moze na banerku tez cos o długu..lub braku kasy..bo w sumie to ma tylko 1 stała deklaracje z tego co widziałam..jest na minusie i dług bedzie rosnął bo nie wiemy kiedy znajdzie swojego ludzia....

potrzebuję pomocy i domu - Barry...

sakiewka pusta, serducho tez
prosze uratuj mnie - Barry


tak na szybko..mzoe ktos coś jeszcze wymysli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']'kocham życie ale nikt mnie nie che'
'jestem i wciąż czekam na Ciebie'
'żyję, bo wiem, że przyjdziesz i mnie pokochasz'
'kocham świat ale on mnie nie'
'tylko patrz - jestem dla Ciebie'
'domku wróć'[/QUOTE]
Ile pomysłow !!!
A może "[B]Super pies szuka domu[/B]" ?

Czy wiadomo jaki jest Barry w stosunku do dzieci ?

Link to comment
Share on other sites

Dostalam pierwszą wiadomość dot. Barrego. Cytuję :
"hej tzn ze piesa nie mozna zobaczyc w opolu pozdr"
Odpisalam, że po południu podesle link do albumu Barrego n a Fb i link do watku na portalu Dogomania.
Byl też odsłaniany telefon. Nikt nie dzwonil w jego sprawie ?
Liczba wejść na tablice 199.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dostalam pierwszą wiadomość dot. Barrego. Cytuję :
"hej tzn ze piesa nie mozna zobaczyc w opolu pozdr"
Odpisalam, że po południu podesle link do albumu Barrego n a Fb i link do watku na portalu Dogomania.
Byl też odsłaniany telefon. Nikt nie dzwonil w jego sprawie ?
Liczba wejść na tablice 199.[/QUOTE]

Może coś się urodzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dostalam pierwszą wiadomość dot. Barrego. Cytuję :
"hej tzn ze piesa nie mozna zobaczyc w opolu pozdr"
Odpisalam, że po południu podesle link do albumu Barrego n a Fb i link do watku na portalu Dogomania.
Byl też odsłaniany telefon. Nikt nie dzwonil w jego sprawie ?
Liczba wejść na tablice 199.[/QUOTE]

dowiem się wieczorkiem czy ktoś dzwonił .. bo missieek niedawno wyciągała psiaki z Olk.. stan tych psów jest zły więc nie wiem czy od razu nie pojechała do weta z nimi.. nie mogę się do niej dodzwonić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']dla Bariego poleciało 300 zł w prezencie od Czakiego.
Prosimy o potwierdzenie na wątku jak doleci:)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239391-Pomocy!!!-Czaki-wraca-z-adopcj-i-już-w-DT-u-Raczyny[/URL][/QUOTE]
Nie wierzę wlasnym oczom:crazyeye:. Mysza2 to niesamowite. :calus::Rose::Rose::Rose:
Muszę poznać wątek Czakiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...