Jump to content
Dogomania

Rex przepiękny ONek - niedoczekał domu, odszedł za TM.


BosiaB_86

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczynki - zauważyłam, że na "Owczarkach w potrzebie" ([URL="http://owczarki.eu/forum/forumdisplay.php?f=47"]Zgłoszenia ONów na stronę OwP! - Owczarek w Potrzebie - Owczarki Niemieckie - Forum[/URL]) nie ma linku do tejże strony Reksa na dogomanii. Mefi (???) bywa tam najczęściej. Może dobrze byłoby wprowadzić tam link (adres) z dogo. Niech ludzie zobaczą jak długo już psinka czeka :-(. Ostatnio udało się innemu (młodemu) niewidomemu ON-kowi znaleźć wspaniały dom w Warszawie, może i nad Reksem się ktoś ulituje.

Link to comment
Share on other sites

No więc Mefi na OwP to ja ;P:P
link do dogomani był cały czas tylko na końcu pierwszego postu( teraz jest i na początku i na końcu). Na OwP ogłoszone sa tez: Beśka, Moby i Dick, Parys i był As(ale wrócił do domu) Problem polega na tym że na OwP nie ma podnoszenia(hopania, Reksiu w góre, itp) bo jest to zakazane no i wątki spadają, bo ludzie jednak raczej mało tam pisza. Mija np tydzień i Reks jest na drugiej stronie.... Ja sama nie moge wiele zdziałac, przydało by sie żeby ktoś inny też sie udzielał, choć zawsze jak tylko coś "nowego" dzieje sie u psiaków (jak np to ze Dick oddał krew) staram sie napisac :)
W kazdym razie jak cos wbijajcie na OwP i ożywimy jakoś watki naszych psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

Biedny ten Reksiu- "ukochany pan" się go po prostu pozbył, a w Cichym Kącie też już trzeci rok... Nikt go nie chce :-(.
Na stronie schroniska jest wiele jego zdjęć [url=http://www.schroniskodlazwierzat.com.pl/]schroniskodlazwierzat.com.pl[/url]
To jest wyjątkowo piękny owczarek, niestety starszy i niedowidzący...
Ale przecież pies to raczej "nos na czterech łapach" i "serce otulone futerkiem".

Link to comment
Share on other sites

Pisałam do dwóch dziewczyn, które w Warszawie znalazły dom dla Onka zupełnie niewidomego. Jedna wogóle mi nie odpisała:angryy: druga, że nic nie poradzi, że to go wziął Michał (jakby to było oczywiste a ja go znała...) i że "jestem wytrwała w pisaniu o Reksie":angryy: A ja tylko wytrwale szukam mu domu....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...