Jump to content
Dogomania

Od 30 lat pomaga, teraz nie ma za co wykarmic ani leczyc zwierzát. POMOCY!!!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='handzia']Arim, doładowanie oczywiście doszło, Krystyna bardzo dziękuje.
Z tego co wiem, to u Krystyny jest nadal bardzo ciężka sytuacja. Zamierzam zgłosić ją do świątecznej paczki, wie ktoś może coś o tym, jak to zalatwić?[/QUOTE]
Nie zglaszaj,za pozno....ja ja zglosilam 2 tygodnie temu i niestety odpisali mi,ze juz za pozno,ze wolontariusze koncza wizyty
mialam to zrobic wczesniej,ale za duzo mam pracy

Link to comment
Share on other sites

Jednak przyjeli w ostatniej chwili zgloszenie do Szlachetnej Paczki
-------------------------------------------------------------------
Pani zgłoszenie zostało przyjęte. To jednak czy rodzina weźmie udział w projekcie SZLACHETNA PACZKA zależy od tego czy w danym rejonie znajdą się wolontariusze, czy ich liczba będzie wystarczająca do odwiedzenia wszystkich pozyskanych adresów rodzin potrzebujących. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem.
-----------------------------------------------------------------
ale nie wiadomo czy z tego cos wyjdzie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prosze o pomoc dla zwierzat Krystyny:modla:\
pomyslcie sami,osoba,ktora nie pracuje,na dworze ma 3 duze psy,w domu 4 male,w tym 3 staruszki i koty,juz sama nie wiem ile,i musi to stado wykarmic,bez pomocy ludzi o dobrym sercu nie da rady.A to wszystko chce jesc,w zimie podwojnie.
Potrzebuje karmy,ryz,makaron,kasze.
Bardzo prosze o pomoc,jesli ktos moze pomoc,bede wdzieczna.

Link to comment
Share on other sites

Kotów jest 2 więcej , więc 10-11.
Ja mam pytanie o pomysł , może jakiś bazarek ? dla Krystyny , która ma 500 zł. długu w obu lecznicach . Proszę o pomoc- co zrobimy? dług przydałoby się spłacić do końca roku.

(Ja uważam, że Krystynie przydałaby się praca na pół etatu.Jeśli ktoś by słyszał, prosimy o sygnał).

Mam zdjęcia z kojca.Miałam nie pisać, ale jednak napiszę, że jedną część kojca ktoś Krystynie ukradł z podwórka i wygląda inaczej niż trzeba. Komu mogę przesłać zdjęcia, bo nie umiem wstawiać?

Link to comment
Share on other sites

moze ktos by zrobil wydarzenie na fb?
tutaj chyba sie nie uzbiera tak duzej kwoty:(
500zl dlugu:( do tego potrzebne pieniadze na leczenie w tej chwili,Krystyna z powodu dlugu nie pojedzie do lecznicy
a na tym cierpia zwierzaki:(
do tego wykarmienie stadka:(
moze ktos ma chwile czasu,zeby porozsylac watek? moze ktos by tu zajrzal i pomogl....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiolhelm170']Kotów jest 2 więcej , więc 10-11.
Ja mam pytanie o pomysł , może jakiś bazarek ? dla Krystyny , która ma 500 zł. długu w obu lecznicach . Proszę o pomoc- co zrobimy? dług przydałoby się spłacić do końca roku.

(Ja uważam, że Krystynie przydałaby się praca na pół etatu.Jeśli ktoś by słyszał, prosimy o sygnał).

Mam zdjęcia z kojca.Miałam nie pisać, ale jednak napiszę, że jedną część kojca ktoś Krystynie ukradł z podwórka i wygląda inaczej niż trzeba. Komu mogę przesłać zdjęcia, bo nie umiem wstawiać?[/QUOTE]
Prześlij mi [email][email protected][/email]
Rozmawiałyśmy dzisiaj z funią o sytuacji Krystyny. Postaramy się zawieźć jej jakieś rzeczy w niedługim czasie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']dotarło 25 złotych dla zwierzaków Krystyny - za grudzień już, tak więc do wykorzystania jest 4 x 25zł = 100 zł[/QUOTE]
Może te pieniądze przeznaczyć na spłatę długu w lecznicy?
Ja być może będę miała ok 70 zł które zostały w spadku po Daszy(*) ale muszę poczekać na zgodę dziewczyn, które wysyłały pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Może te pieniądze przeznaczyć na spłatę długu w lecznicy?
Ja być może będę miała ok 70 zł które zostały w spadku po Daszy(*) ale muszę poczekać na zgodę dziewczyn, które wysyłały pieniądze.[/QUOTE]


nie ma sprawy! tylko fakturka mi potrzebna będzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Mogę wpłacić 50 zł , chyba na karmę, bo zwierzaki muszą jeść.[/QUOTE]
Poker, nie wiem jak Ci dziękować :) Właśnie rozmawiałam z Krystyną, sytuacja jest naprawdę niewesoła. Podam Ci na pw konto do wpłaty. Jeszcze raz dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']nie ma sprawy! tylko fakturka mi potrzebna będzie...[/QUOTE]
We wtorek pojadę do lecznicy, w której jest dług. Wezmę fakturę na SHA i doślę Ci resztę, żebyś mogła zapłcić z konta stowarzyszenia. Tam będzie coś ok 120 zł. W drugiej lecznicy zapłacę tylko za karmę na razie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Może te pieniądze przeznaczyć na spłatę długu w lecznicy?
Ja być może będę miała ok 70 zł które zostały w spadku po Daszy(*) ale muszę poczekać na zgodę dziewczyn, które wysyłały pieniądze.[/QUOTE]

Nikt się nie sprzeciwił, więc 72,79 zł w spadku po Daszce (*) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-za-TM-(-Przepraszamy-Daszeńko-(*)-([/url] przekazuję na leczenie i karmę dla zwierzaków pani Krystyny.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, właśnie zamówiłam dla zwierząt Krystyny jedzenie, trochę dla psiaków, trochę dla kociaków, jest też karma dla psiaków wątrobowych. Także może na chwilę obecną warto skupić się na długu, żeby ziarenko po zairenku go spłacić. Leczenie zwierzaków przecież jest nie mniej ważne od jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...